Basketbal »Austrália » NBL » 2017/2018

results
3
1501202074
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NBL¬ZEE÷Of7riKL9¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷QHzI9Mvi¬ZD÷p¬ZE÷2Pbn1JKf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_Of7riKL9¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/australia/nbl/¬ZX÷03Austrália 009trália0010000000169000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷pr1redsN¬AD÷1507192200¬ADE÷1507192200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYanfGdT¬AD÷1507278600¬ADE÷1507278600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬WU÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S0eIlfKj¬AD÷1507365000¬ADE÷1507365000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬WV÷brisbane-bullets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UFxFkz5p¬AD÷1507365000¬ADE÷1507365000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬WU÷sydney-kings¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬WV÷adelaide-36ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zNUo7Hh8¬AD÷1507451400¬ADE÷1507451400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4q0Dwci¬AD÷1507797000¬ADE÷1507797000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬WV÷adelaide-36ers¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬WU÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EDTk6y8E¬AD÷1507883400¬ADE÷1507883400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kfr4CcCc¬AD÷1507883400¬ADE÷1507883400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWx9BHR3¬AD÷1507969800¬ADE÷1507969800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dxJf5eNK¬AD÷1508056200¬ADE÷1508056200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers¬WV÷nz-breakers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GMyDAysA¬AD÷1508056200¬ADE÷1508056200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬WU÷sydney-kings¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AuNb4FxR¬AD÷1508401800¬ADE÷1508401800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AqyH9edG¬AD÷1508488200¬ADE÷1508488200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OnuL8FBM¬AD÷1508488200¬ADE÷1508488200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1501202074
112
Nápoveda: Ste na stránke NBL 2017/2018 výsledky v sekcii Basketbal / Austrália. NBL 2017/2018 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NBL 2017/2018 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NBL 2017/2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke NBL 2017/2018 sú aktualizované automaticky.