Hokej »Rusko » KHL » 2017/2018

results
4
1501253668
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷RUSKO: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Rusko¬ZC÷fsdmnXY8¬ZD÷t¬ZE÷zFvRnRSg¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/khl/¬ZX÷01Rusko 005......0000000000169000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusko¬~AA÷IsEdEZqs¬AD÷1503329400¬ADE÷1503329400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Petrohrad¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷SKA Petrohrad¬WU÷ska-petrohrad¬WN÷CSKA¬AF÷CSKA Moskva¬WV÷cska-moskva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wt6RsWqq¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk¬WU÷avangard-omsk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h069BXTa¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Jugra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUG¬AE÷HC Jugra¬WU÷hc-jugra¬WN÷CHE¬AF÷Čerepovec¬WV÷severstal-cerepovec¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AX4Vtjak¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Soči¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HC Soči¬WU÷soci¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0Q5DAiq6¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nižnekamsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Amur Chabarovsk¬WV÷amur-chabarovsk¬WM÷NIZ¬AE÷Nižnekamsk¬WU÷niznekamsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E975CDEg¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salavat Ufa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFA¬AE÷Salavat Ufa¬WU÷salavat-ufa¬WN÷ADM¬AF÷Vladivostok¬WV÷vladivostok¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WpI0Dgam¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sibir Novosibirsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Sibir Novosibirsk¬WU÷sibir-novosibirsk¬WN÷MOS¬AF÷Spartak Moskva¬WV÷spartak-moskva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4f4ZuAEe¬AD÷1503493200¬ADE÷1503493200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DMN¬AE÷Dynamo Minsk¬WU÷dinamo-minsk¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit¬WV÷jokerit¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nLAXFnLo¬AD÷1503493200¬ADE÷1503493200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamo Moskva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamo Moskva¬WU÷dynamo-moskva¬WN÷POD¬AF÷Víťaz Podoľsk¬WV÷vitaz-podolsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MufM8VDI¬AD÷1503493200¬ADE÷1503493200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada Togliatti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOG¬AE÷Lada Togliatti¬WU÷lada-togliatti¬WN÷CEL¬AF÷Traktor Čeljabinsk¬WV÷traktor-celjabinsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHMki3ro¬AD÷1503493200¬ADE÷1503493200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroslavľ¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSKA¬AF÷CSKA Moskva¬WV÷cska-moskva¬WM÷JAR¬AE÷Lokomotiv Jaroslavľ¬WU÷lokomotiv-jaroslavl¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vH4H9BbC¬AD÷1503493200¬ADE÷1503493200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnitogorsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Metallurg Magnitogorsk¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷EKA¬AF÷Jekaterinburg¬WV÷jekaterinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GU7wuUT1¬AD÷1503493200¬ADE÷1503493200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Petrohrad¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷SKA Petrohrad¬WU÷ska-petrohrad¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QB9yF6zh¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk¬WU÷avangard-omsk¬WN÷CHE¬AF÷Čerepovec¬WV÷severstal-cerepovec¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QakU1iyF¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bars Kazaň¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Bars Kazaň¬WU÷bars-kazan¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬WV÷red-star-kunlun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dQpQ2XL8¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barys Astana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barys Astana¬WU÷barys-astana¬WN÷MOS¬AF÷Spartak Moskva¬WV÷spartak-moskva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rm4tEQkb¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Jugra¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUG¬AE÷HC Jugra¬WU÷hc-jugra¬WN÷NOV¬AF÷Nižnij Novgorod¬WV÷nizny-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G02lC4KA¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Soči¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HC Soči¬WU÷soci¬WN÷CHA¬AF÷Amur Chabarovsk¬WV÷amur-chabarovsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mw3pDp54¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nižnekamsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Nižnekamsk¬WU÷niznekamsk¬WN÷ADM¬AF÷Vladivostok¬WV÷vladivostok¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZoM3D62¬AD÷1503579600¬ADE÷1503579600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sibir Novosibirsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Sibir Novosibirsk¬WU÷sibir-novosibirsk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1501253668
756
Nápoveda: Ste na stránke KHL 2017/2018 výsledky v sekcii Hokej / Rusko. KHL 2017/2018 livescore, konečné aj priebežné výsledky, KHL 2017/2018 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky KHL 2017/2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke KHL 2017/2018 sú aktualizované automaticky.