Rugby League »Európa » Challenge Cup » 2017

Challenge Cup
Loading ...
results
SA÷19¬~ZA÷EURÓPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Európa 006Európa0390000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Európa¬~AA÷AoIEs3Ku¬AD÷1497794400¬ADE÷1497794400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAS¬AF÷Castleford Tigers¬WV÷castleford-tigers¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬AN÷n¬~AA÷xbm0OuKH¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AG÷26¬BA÷12¬BC÷14¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷27¬BB÷18¬BD÷9¬AN÷n¬~AA÷fZs5NaZN¬AD÷1497639600¬ADE÷1497639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬BA÷22¬BC÷36¬WN÷FEA¬AF÷Featherstone Rovers¬WV÷featherstone-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YPt9MJlU¬AD÷1497553200¬ADE÷1497553200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷20¬BC÷10¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷reAWOXWp¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Rhinos¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Rhinos¬WU÷leeds-rhinos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷32¬BC÷40¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷vsfZrgOG¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swinton¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVA¬AE÷Swinton¬WU÷swinton¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷WIG¬AF÷Wigan Warriors¬WV÷wigan-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷42¬BB÷18¬BD÷24¬AN÷n¬~AA÷M5qvrDwN¬AD÷1494770400¬ADE÷1494770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warrington Wolves¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warrington Wolves¬WU÷warrington-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷12¬BC÷22¬WN÷WID¬AF÷Widnes Vikings¬WV÷widnes-vikings¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷A12InyPi¬AD÷1494682200¬ADE÷1494682200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castleford Tigers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Castleford Tigers¬WU÷castleford-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬BA÷31¬BC÷22¬WN÷HEL¬AF÷St Helens¬WV÷st-helens¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷0jeVqZ8A¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷WAK¬AF÷Wakefield Trinity¬WV÷wakefield-trinity¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷54¬BB÷24¬BD÷30¬AN÷n¬~AA÷WGjRpFg4¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull FC¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷62¬BA÷28¬BC÷34¬WN÷CAT¬AF÷Catalans Dragons¬WV÷catalans-dragons¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dbbEmH9o¬AD÷1494615600¬ADE÷1494615600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷HUL¬AF÷Hull KR¬WV÷hull-kr¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hQiNoevb¬AD÷1494529200¬ADE÷1494529200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷13¬BC÷11¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AN÷n¬~AA÷tjtYy6M2¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dewsbury Rams¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEW¬AE÷Dewsbury Rams¬WU÷dewsbury-rams¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷23¬AT÷22¬BA÷14¬BC÷8¬BE÷1¬WN÷BAT¬AF÷Batley¬WV÷batley¬AZ÷0¬AH÷22¬AU÷22¬BB÷16¬BD÷6¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nwprFrFk¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Featherstone Rovers¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEA¬AE÷Featherstone Rovers¬WU÷featherstone-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷10¬BC÷20¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷p8tk1RW1¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehaven¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehaven¬WU÷whitehaven¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷24¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷lGqtzpiF¬AD÷1492956000¬ADE÷1492956000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷York City¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷50¬BB÷20¬BD÷30¬WM÷YOR¬AE÷York City¬WU÷york-city¬AG÷28¬BA÷18¬BC÷10¬AN÷n¬~AA÷KtuxyQy9¬AD÷1492947000¬ADE÷1492947000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield¬WU÷huddersfield¬AG÷24¬BA÷18¬BC÷6¬WN÷SVA¬AF÷Swinton¬WV÷swinton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷16¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷vo2kDMq2¬AD÷1492946100¬ADE÷1492946100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salford Red Devils¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Wolfpack¬WV÷toronto-wolfpack¬AH÷22¬BB÷16¬BD÷6¬WM÷SAL¬AE÷Salford Red Devils¬WU÷salford-red-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬BA÷18¬BC÷11¬AN÷n¬~
19
1498583996
68
fixtures
SA÷19¬~ZA÷EURÓPA: Challenge Cup¬ZEE÷GrCZZmwQ¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷hbPbhEbI¬ZD÷p¬ZE÷8GMGiDVh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_GrCZZmwQ¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/europa/challenge-cup/¬ZX÷10Európa 006Európa0390000000169000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Európa¬~AA÷xOGkmsIa¬AD÷1501335000¬ADE÷1501335000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hull FC¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull FC¬WU÷hull-fc¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Rhinos¬WV÷leeds-rhinos¬AN÷n¬~AA÷WpGgn1X5¬AD÷1501421400¬ADE÷1501421400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wigan Warriors¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIG¬AE÷Wigan Warriors¬WU÷wigan-warriors¬WN÷SAL¬AF÷Salford Red Devils¬WV÷salford-red-devils¬AN÷n¬~
19
1498583996
2
Nápoveda: Ste na stránke Challenge Cup 2017 výsledky v sekcii Rugby League / Európa. Challenge Cup 2017 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Challenge Cup 2017 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Challenge Cup 2017 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Challenge Cup 2017 sú aktualizované automaticky.