Tampa Bay Lightning správy, reporty zápasov, rozhovory, videa, výsledky a štatistiky

Tampa Bay Lightning
Craig Ramsay absolvuje svoj šiesty svetový šampionát na lavičke Slovenska.
Od Šuplera po Ramsayho, vizitky trénerov slovenskej hokejovej reprezentácie

Obháji McDavid Hartovu trofej? Konkurenciu má v podobe Kučerova a MacKinnona

Hagens prekonal Kučerova a vytvoril nový bodový rekord MS do 18 rokov

Nedoliečené zranenie je proti. Erik Černák Slovensko na MS v Česku neposilní

Stamkos na odchode z Tampy? Som sklamaný, no sám si zmluvu napísať nemôžem, hovorí

Z hry o Stanley Cup už vypadol aj Černák. Črtá sa pre Slovensko ďalšia posila z NHL?

Stamkos pokoril stobodovú métu v play-off. Marchand prepísal historické tabuľky Bruins

Tampa Bay s aktívnym Černákom zavrhla prvý mečbal súpera, Islanders rozhodli v predĺžení

Aho sa priblížil vlastnému trénerovi, Tampe Bay ani do tretice nepomohol Stamkosov gól

Černák asistoval, rozdal najviac hitov, ale hrozí mu koniec. Krok od postupu je Carolina

Fehérváry a Černák musia otáčať stav série 0:2, Colorado i Nashville dorovnali krok

Týždeň v NHL: Hronek sa vysmial súperovi, rekordér v hitoch a play-off podľa Šmída

Fehérváry strelil prvý gól v play-off, Slováci však na úvod prehrali

Kučerov je piaty hráč NHL so 100 asistenciami v sezóne, gratuloval mu aj Gretzky

Černák na záver s výhrou, Kučerov s jubileom, Matthews nie. Západ NHL ovládol Dallas

Nemec má po sezóne, Černák s druhým gólom v ročníku, Fehérváry zabojuje o play-off

Tatar sa vrátil do zostavy a bodoval, Fehérváry s kariérnym maximom živí nádej na play-off

Dva mečbaly Sloveniek. Fehérváry o play-off, Slovan o titul a oslavovať môže Leverkusen

Kučerov prekonal Šťastného. DeBrincat sa priblížil v Detroite Hossovi a Crosbyho tisícka

Nemec sa pobil po súboji s Matthewsom, Slafkovský s mínuskou, Fehérváry ďalej od play-off

Nový rekord Ovečkina. Fehérváry i Černák s asistenciou, Nemec stratil šancu na play-off

Uplynulý týždeň si podmanil desaťbodový Kučerov pred Crosbym a Panarinom

Efektná zadovka Slafkovského pri góle kapitána, New Jersey pretrhlo šnúru prehier

Obrat snov od Arizony? Šesť gólov za deväť minút. Do play-off NHL smerujú ďalšie tri tímy

Černák s istotou play-off, Ovečkin už na 851 góloch a opäť bližšie k absolútnemu rekordu