Live výsledky, livescore futbal online, futbalové výsledky live 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal

Loading...
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Futbalové výsledky live - livescore - na FlashScore.sk poskytujú priebežné (live) futbalové výsledky z viac ako 1000 futbalových ligových a pohárových súťaží, poskytujú ligové tabuľky, strelcov gólov, polčasové výsledky, červené karty, upozornenie na strelené góly a ďalšie futbalové informácie live. Buďte informovaní zvukom o priebehu zápasov, vyberte si na flashscore.sk vaše livescore služby, buďte včas informovaní o všetkom dôležitom. Stránka s live výsledkami je aktualizovaná online - nemusíte používať refresh.
Ponúkame livescore nielen najznámejších futbalových líg ako sú Premier League, Bundesliga, LaLiga, Seria A alebo Liga majstrov, ale aj MLS, Mexickú futbalovú ligu alebo zápasy Austrálskej ligy, Egyptskej Premier league a iné. Okrem futbalu môžete na FlashScore.sk sledovať hokej, tenis a viac ako 30 ďalších športov. Kompletný zoznam športov a počet súťaží, z ktorých Flashscore.sk ponúka livescore a výsledky nájdete v sekcii Livescore.
Sledujte naživo Fortuna ligu na FlashScore.sk! 19. kolo Fortuna ligy: 13.02.2021 Pohronie - Michalovce, Ružomberok - Slovan Bratislava, Sereď - Nitra, Trenčín - Dunajská Streda, Trnava - Senica, Žilina - Zlaté Moravce/Vráble. Sledujte livescore, výsledky, program zápasov a tabuľku Fortuna ligy!
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup