LFA 1 2019 live výsledky, tabuľka

Americký futbal Poľsko

LFA 1
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷POĽSKO: LFA 1 - play-off¬ZEE÷GCUj1uJn¬ZB÷154¬ZY÷Poľsko¬ZC÷ruhue6Ej¬ZD÷p¬ZE÷zuzdD6hg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_GCUj1uJn¬ZJ÷11¬ZL÷/americky-futbal/polsko/lfa-1/¬ZX÷07Poľsko 006Poľsko0180000000001000LFA 1 - play016ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poľsko¬~AA÷rNjra0xc¬AD÷1561824000¬ADE÷1561824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Vroclav¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Vroclav¬JA÷2wU7XcnA¬WU÷panthers-vroclav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷LOW¬AF÷Lowlanders¬JB÷d0TBWH1G¬WV÷lowlanders-bialystok¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷rZdHA02Q¬AD÷1560684600¬ADE÷1560684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Vroclav¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Vroclav¬JA÷p0S01Pvb¬WU÷panthers-vroclav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷52¬WN÷SEA¬AF÷Seahawks Gdyňa¬JB÷OjR40qf4¬WV÷seahawks-gdyna¬AH÷6¬~AA÷0A7CBtmK¬AD÷1560592800¬ADE÷1560592800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lowlanders¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lowlanders¬JA÷4jKh3oAo¬WU÷lowlanders-bialystok¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬BA÷7¬BC÷20¬BE÷9¬BG÷13¬WN÷FAL¬AF÷Falcons Tychy¬JB÷2ywd25Pi¬WV÷falcons-tychy¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷6¬BH÷0¬~AA÷AZ3MgXAR¬AD÷1560088800¬ADE÷1560088800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Falcons Tychy¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAL¬AE÷Falcons Tychy¬JA÷z302KTtl¬WU÷falcons-tychy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬WN÷WAR¬AF÷Warsaw Mets¬JB÷Ega6Jmdf¬WV÷warsaw-mets¬AH÷27¬~AA÷GC4IfDeL¬AD÷1560006000¬ADE÷1560006000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seahawks Gdyňa¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seahawks Gdyňa¬JA÷IoKVPkJQ¬WU÷seahawks-gdyna¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷53¬BA÷21¬BC÷12¬BE÷14¬BG÷6¬WN÷TOW¬AF÷Towers Opole¬JB÷hvBcL9Rs¬WV÷towers-opole¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~ZA÷POĽSKO: LFA 1¬ZEE÷GCUj1uJn¬ZB÷154¬ZY÷Poľsko¬ZC÷Uylydnap¬ZD÷p¬ZE÷zuzdD6hg¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_GCUj1uJn¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/polsko/lfa-1/¬ZX÷07Poľsko 006Poľsko0180000000001000LFA 1 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poľsko¬~AA÷zgZJZ9Xr¬AD÷1559476800¬ADE÷1559476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Armia Poznan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Vroclav¬JB÷WQe8ScLq¬WV÷panthers-vroclav¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷21¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷0¬WM÷ARM¬AE÷Armia Poznan¬JA÷UH9tXwDS¬WU÷armia-poznan¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬~AA÷4ArluW9L¬AD÷1559476800¬ADE÷1559476800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warsaw Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warsaw Mets¬JA÷25IPzMD3¬WU÷warsaw-mets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷RHI¬AF÷Rhinos Wyszkow¬JB÷tdHTZuT9¬WV÷rhinos-wyszkow¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷YqmhvjPR¬AD÷1559473200¬ADE÷1559473200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn Lakers¬JA÷zJGXYarG¬WU÷olsztyn-lakers¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SEA¬AF÷Seahawks Gdyňa¬JB÷ngKyYJcM¬WV÷seahawks-gdyna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬BB÷14¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷7¬~AA÷WKjyrYP2¬AD÷1559408400¬ADE÷1559408400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lowlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lowlanders¬JA÷faebK0TM¬WU÷lowlanders-bialystok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷6¬BG÷14¬WN÷WIL¬AF÷Wilki Lodzkie¬JB÷Ykf2JKrT¬WV÷wilki-lodzkie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷refushu9¬AD÷1559390400¬ADE÷1559390400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Falcons Tychy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAL¬AE÷Falcons Tychy¬JA÷vXWUEvip¬WU÷falcons-tychy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷59¬WN÷TOW¬AF÷Towers Opole¬JB÷hzyZDb6j¬WV÷towers-opole¬AH÷7¬~AA÷QJqptCfF¬AD÷1559390400¬ADE÷1559390400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krakow Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAT¬AF÷Wataha Zielona Gora¬JB÷pUNKy2bc¬WV÷wataha-zielona-gora¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷KRA¬AE÷Krakow Kings¬JA÷6wPGxrqi¬WU÷krakow-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷0¬BG÷7¬~AA÷vR3kKUXe¬AD÷1558872000¬ADE÷1558872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Falcons Tychy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAL¬AE÷Falcons Tychy¬JA÷Q5lrOrUc¬WU÷falcons-tychy¬AG÷12¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Vroclav¬JB÷v9hnN2q4¬WV÷panthers-vroclav¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬~AA÷IH2gJlm2¬AD÷1558864800¬ADE÷1558864800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seahawks Gdyňa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seahawks Gdyňa¬JA÷MXsiMMbA¬WU÷seahawks-gdyna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬WN÷KRA¬AF÷Krakow Kings¬JB÷0OteLtEG¬WV÷krakow-kings¬AH÷20¬~
53
fixtures
0
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke LFA 1 2019 výsledky v sekcii Americký futbal / Poľsko. LFA 1 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, LFA 1 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky LFA 1 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke LFA 1 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!