OverWatch Overwatch League 2020 výsledky

e-Športy OverWatch

Overwatch League
2020
Loading...
results
SA÷36¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (USA)¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷SdT01Q4B¬ZD÷p¬ZE÷KdRgNWdd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷2¬ZL÷/e-sporty/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3499028.000Overwatch Le016League10100000Overwatch Le022 (USA)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷MTeVvyqU¬AD÷1586166300¬ADE÷1586166300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Charge¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586173099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Charge¬JA÷ULOdQx6e¬WU÷guangzhou-charge-overwatch¬AG÷2¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Spark¬JB÷OrO0PdL1¬WV÷hangzhou-spark-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷4h1QuHTN¬AD÷1586160300¬ADE÷1586160300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586165646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷r5QlSbyq¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬AG÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Dragons¬JB÷jVPhRIjk¬WV÷shanghai-dragons-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷Q12MtcEH¬AD÷1586128500¬ADE÷1586128500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586134520¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Fuel¬JA÷CI3Hp7iA¬WU÷dallas-fuel-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Valiant¬JB÷6u3LqR6G¬WV÷los-angeles-valiant-overwatch¬AH÷2¬~AA÷tpqzlQIq¬AD÷1586124000¬ADE÷1586124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586128315¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷zFVl3g8j¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷WAS¬AF÷Washington Justice¬JB÷lIJWRxoi¬WV÷washington-justice-overwatch¬AH÷0¬~AA÷CW7LshH1¬AD÷1586116800¬ADE÷1586116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586122587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷h4Dk1Bsk¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬AG÷1¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷67Hg0Vde¬WV÷paris-eternal-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷vqmK2ggR¬AD÷1586078100¬ADE÷1586078100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586084222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷beiW02m6¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬AG÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷xnjz0M2C¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷0hlG3ZwL¬AD÷1586073900¬ADE÷1586073900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586077816¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Dragons¬JA÷jVmO2OIg¬WU÷shanghai-dragons-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Spark¬JB÷ULnS1rYa¬WV÷hangzhou-spark-overwatch¬AH÷0¬~AA÷6VlC4FOE¬AD÷1586043000¬ADE÷1586043000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Valiant¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586047409¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Valiant¬JA÷bNVG4pls¬WU÷los-angeles-valiant-overwatch¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Shock¬JB÷d8lK343m¬WV÷san-francisco-shock-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷SGZ9032k¬AD÷1586037600¬ADE÷1586037600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586041178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Gladiators¬JA÷M969S9y2¬WU÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Fuel¬JB÷APaiigE2¬WV÷dallas-fuel-overwatch¬AH÷0¬~AA÷bRl0fSuG¬AD÷1586030700¬ADE÷1586030700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Defiant¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1586035871¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Justice¬JB÷vPs7BH0A¬WV÷washington-justice-overwatch¬AH÷1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Defiant¬JA÷p2r3Cco4¬WU÷toronto-defiant-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷AuPEaNHe¬AD÷1585526400¬ADE÷1585526400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Valiant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Valiant¬JA÷lGbejDT8¬WU÷los-angeles-valiant-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Shock¬JB÷rwbakXrF¬WV÷san-francisco-shock-overwatch¬AH÷1¬~AA÷t2x6piCi¬AD÷1585519200¬ADE÷1585519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul Dynasty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷IybJaap1¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AH÷0¬WM÷SEO¬AE÷Seoul Dynasty¬JA÷CbcNbJa7¬WU÷seoul-dynasty-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷AJmvmpYk¬AD÷1585512000¬ADE÷1585512000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Mayhem¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Mayhem¬JA÷S8IzRd0c¬WU÷florida-mayhem-overwatch¬AG÷0¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta Reign¬JB÷drNvQGF3¬WV÷atlanta-reign-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷YXILIyRk¬AD÷1585476000¬ADE÷1585476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Spark¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Spark¬JA÷0Qv9rHID¬WU÷hangzhou-spark-overwatch¬AG÷2¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷GdFli9MD¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷CKisrbg8¬AD÷1585468800¬ADE÷1585468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷z7oqXDef¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Dragons¬JB÷UTpmWXA0¬WV÷shanghai-dragons-overwatch¬AH÷0¬~AA÷EDV51qmq¬AD÷1585440000¬ADE÷1585440000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco Shock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Shock¬JA÷rJ75TkMe¬WU÷san-francisco-shock-overwatch¬AG÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷ld81UV6k¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷6DwZzUu6¬AD÷1585432800¬ADE÷1585432800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul Dynasty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul Dynasty¬JA÷dOUR8l89¬WU÷seoul-dynasty-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Valiant¬JB÷8bYV78NF¬WV÷los-angeles-valiant-overwatch¬AH÷0¬~~
51
fixtures
SA÷36¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (USA)¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷SdT01Q4B¬ZD÷p¬ZE÷KdRgNWdd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷2¬ZL÷/e-sporty/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3499028.000Overwatch Le016League10100000Overwatch Le022 (USA)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷hSp85e98¬AD÷1586044800¬ADE÷1586044800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seoul Dynasty¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul Dynasty¬JA÷Sz9qNh48¬WU÷seoul-dynasty-overwatch¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Titans¬JB÷6R7mMCJE¬WV÷vancouver-titans-overwatch¬~AA÷rDiubD1r¬AD÷1586109600¬ADE÷1586109600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷W8kvatII¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬WN÷NEW¬AF÷New York Excelsior¬JB÷pCgrb0XO¬WV÷new-york-excelsior-overwatch¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷M3jqcXGl¬AD÷1586116800¬ADE÷1586116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Defiant¬JB÷0OTiI3It¬WV÷toronto-defiant-overwatch¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷bFsQMqAP¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷WjVIskdA¬AD÷1586124000¬ADE÷1586124000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Francisco Shock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Shock¬JA÷nBvqGKUs¬WU÷san-francisco-shock-overwatch¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Dynasty¬JB÷tYwmFvpl¬WV÷seoul-dynasty-overwatch¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷GQkmdiWf¬AD÷1586131200¬ADE÷1586131200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Gladiators¬JA÷8lTeHNXn¬WU÷los-angeles-gladiators-overwatch¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Fuel¬JB÷nuSaGsmg¬WV÷dallas-fuel-overwatch¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷UTgieBo1¬AD÷1586138400¬ADE÷1586138400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Valiant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Valiant¬JA÷t2R3F12a¬WU÷los-angeles-valiant-overwatch¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Titans¬JB÷f5V7ELH5¬WV÷vancouver-titans-overwatch¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷EH5r7MjB¬AD÷1586592000¬ADE÷1586592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hangzhou Spark¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Spark¬JA÷v3Y21Aqq¬WU÷hangzhou-spark-overwatch¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Hunters¬JB÷h6x70Ubk¬WV÷chengdu-hunters-overwatch¬AN÷n¬~AA÷zPyAqBRc¬AD÷1586599200¬ADE÷1586599200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Titans¬JA÷OY0RcwFD¬WU÷vancouver-titans-overwatch¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷xxk9MMiE¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬AN÷n¬~AA÷8v5n6t6H¬AD÷1586635200¬ADE÷1586635200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷QJzFb8T1¬WV÷paris-eternal-overwatch¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷nTyBalEe¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬AN÷n¬~AA÷Ms9j50LN¬AD÷1586642400¬ADE÷1586642400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷EZTdNi62¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬WN÷BOS¬AF÷Boston Uprising¬JB÷hQS0MBL8¬WV÷boston-uprising-overwatch¬AN÷n¬~AA÷46be4KzU¬AD÷1586649600¬ADE÷1586649600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Justice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Justice¬JA÷nmS4LVzF¬WU÷washington-justice-overwatch¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Fuel¬JB÷bNV8KkjL¬WV÷dallas-fuel-overwatch¬AN÷n¬~AA÷6FpNavqo¬AD÷1586678400¬ADE÷1586678400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Titans¬JB÷fgHvFTDr¬WV÷vancouver-titans-overwatch¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷hpVCJ95R¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬AN÷n¬~AA÷fVw5ONLo¬AD÷1586685600¬ADE÷1586685600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Dragons¬JA÷OSLrEmTl¬WU÷shanghai-dragons-overwatch¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷2JKnD7re¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬AN÷n¬~AA÷YLx9Nsyh¬AD÷1586721600¬ADE÷1586721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷dtKjCRc1¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Defiant¬JB÷AqOfBoD7¬WV÷toronto-defiant-overwatch¬AN÷n¬~AA÷jFQQAmQd¬AD÷1586728800¬ADE÷1586728800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷tWOjNEaM¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta Reign¬JB÷zgOfMYES¬WV÷atlanta-reign-overwatch¬AN÷n¬~AA÷GpSDM1jb¬AD÷1586736000¬ADE÷1586736000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco Shock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Shock¬JA÷OnCxzVk8¬WU÷san-francisco-shock-overwatch¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷2wBtZl5E¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AN÷n¬~~
16
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke OverWatch Overwatch League 2020 výsledky v sekcii OverWatch/e-Športy . FlashScore.sk ponúkajú pre súťaž OverWatch Overwatch League 2020 výsledky, program zápasov a tabuľku/pavúk. Okrem výsledkov OverWatch Overwatch League 2020 môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z viac ako 30 športov z celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny alebo si vyberte v hornom menu konkrétny šport a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Výsledky na stránke OverWatch Overwatch League 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!