OverWatch Overwatch League 2019 výsledky

e-Športy OverWatch Overwatch League2019

Overwatch League
Loading...
results
SA÷36¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (USA)¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷MXq6TviM¬ZD÷p¬ZE÷Ao0nGzJF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷29¬ZL÷/e-sporty/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3499028.000Overwatch Le016League10100000Overwatch Le022 (USA)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷0r78w4LQ¬AD÷1552865400¬ADE÷1552865400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Charge¬JA÷zNxaK0gt¬WU÷guangzhou-charge-overwatch¬AG÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Titans¬JB÷hbX3JK8n¬WV÷vancouver-titans-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷IJH3vp6K¬AD÷1552860000¬ADE÷1552860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Outlaws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Outlaws¬JA÷KA2k0c8O¬WU÷houston-outlaws-overwatch¬AG÷1¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta Reign¬JB÷YDjXOtoP¬WV÷atlanta-reign-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷4GDauQjE¬AD÷1552854600¬ADE÷1552854600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Justice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Justice¬JA÷Or9t2JwC¬WU÷washington-justice-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷FLO¬AF÷Florida Mayhem¬JB÷67bo1wgI¬WV÷florida-mayhem-overwatch¬AH÷2¬~AA÷jDPHGtED¬AD÷1552849200¬ADE÷1552849200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷jHeZ3u9a¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷phAx3aO5¬WV÷paris-eternal-overwatch¬AH÷1¬~AA÷CMQDHMb7¬AD÷1552779000¬ADE÷1552779000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta Reign¬JA÷U17Q51vm¬WU÷atlanta-reign-overwatch¬AG÷2¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Hunters¬JB÷CQdV4Lgg¬WV÷chengdu-hunters-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷foW8I2q1¬AD÷1552773600¬ADE÷1552773600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Uprising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Fuel¬JB÷Gb3M6sPt¬WV÷dallas-fuel-overwatch¬AH÷2¬WM÷BOS¬AE÷Boston Uprising¬JA÷O2ugO9fE¬WU÷boston-uprising-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷GfX4JrUf¬AD÷1552768200¬ADE÷1552768200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Spitfire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Spitfire¬JA÷6RA8Gcy8¬WU÷london-spitfire-overwatch¬AG÷0¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Dynasty¬JB÷pCtkPku8¬WV÷seoul-dynasty-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷MXX0KOEl¬AD÷1552762800¬ADE÷1552762800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Justice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Justice¬JA÷YDC0IJ6e¬WU÷washington-justice-overwatch¬AG÷1¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷SzC4HwM1¬WV÷paris-eternal-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷AcUdL4ar¬AD÷1552260600¬ADE÷1552260600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Chengdu Hunters¬JB÷Mw9dJaik¬WV÷chengdu-hunters-overwatch¬AH÷2¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Titans¬JA÷vFJiKuxq¬WU÷vancouver-titans-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷4GiUPpiR¬AD÷1552255200¬ADE÷1552255200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Mayhem¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Mayhem¬JA÷8WSLP1EL¬WU÷florida-mayhem-overwatch¬AG÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Uprising¬JB÷x6XPOLTR¬WV÷boston-uprising-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬~AA÷QPhQQQyL¬AD÷1552249800¬ADE÷1552249800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Spitfire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Spitfire¬JA÷nHvDRNq9¬WU÷london-spitfire-overwatch¬AG÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Dragons¬JB÷UuUHQsaF¬WV÷shanghai-dragons-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷djlMR6ME¬AD÷1552244400¬ADE÷1552244400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paris Eternal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Paris Eternal¬JA÷KAnR3Ki2¬WU÷paris-eternal-overwatch¬AG÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Shock¬JB÷YDz9S3U2¬WV÷san-francisco-shock-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷IakISn78¬AD÷1552177800¬ADE÷1552177800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Spark¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Spark¬JA÷08WP5tNk¬WU÷hangzhou-spark-overwatch¬AG÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Defiant¬JB÷tKmN40xd¬WV÷toronto-defiant-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷GfBZ33U7¬AD÷1552172400¬ADE÷1552172400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Charge¬JA÷4xofB2aS¬WU÷guangzhou-charge-overwatch¬AG÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷MHXL6M7q¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (USA) - First stage - play-offs¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷WIiwztMd¬ZD÷p¬ZE÷Ao0nGzJF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷107¬ZL÷/e-sporty/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3499028.000Overwatch Le042y-offs10100000Overwatch Le022 (USA)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷h2qF6Fwh¬AD÷1553223600¬ADE÷1553223600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Excelsior¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Excelsior¬JA÷MXap4yAi¬WU÷new-york-excelsior-overwatch¬AG÷1¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Dynasty¬JB÷0Obl3ePc¬WV÷seoul-dynasty-overwatch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷On51mhwU¬AD÷1553216400¬ADE÷1553216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Titans¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Titans¬JA÷UuhI023a¬WU÷vancouver-titans-overwatch¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷BOS¬AF÷Boston Uprising¬JB÷8WjMaMI5¬WV÷boston-uprising-overwatch¬AH÷0¬~
36
1553309280
72
fixtures
SA÷36¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (USA) - First stage - play-offs¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷WIiwztMd¬ZD÷p¬ZE÷Ao0nGzJF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷107¬ZL÷/e-sporty/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3499028.000Overwatch Le042y-offs10100000Overwatch Le022 (USA)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷QeiTrCoo¬AD÷1553302800¬ADE÷1553302800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Fusion¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷x6eQbtYB¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta Reign¬JB÷GdfUc0mI¬WV÷atlanta-reign-overwatch¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OWMrxz1L.png?bookmaker=[2,3,5,16,164,293,411]","IO":126,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AN÷n¬~AA÷EBpB7eOo¬AD÷1553310000¬ADE÷1553310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Defiant¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Defiant¬JA÷df8btYHp¬WU÷toronto-defiant-overwatch¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Shock¬JB÷8UB2uhXj¬WV÷san-francisco-shock-overwatch¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OWMrxz1L.png?bookmaker=[2,3,5,16,164,293,411]","IO":126,"BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AN÷n¬~ZA÷OVERWATCH: Overwatch League (USA)¬ZEE÷IyzlS2u4¬ZB÷7613334¬ZC÷GfqASb6S¬ZD÷p¬ZE÷Ao0nGzJF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷90280_IyzlS2u4¬ZJ÷30¬ZL÷/e-sporty/overwatch/overwatch-league/¬ZX÷3499028.000Overwatch Le016League10100000Overwatch Le022 (USA)¬ZHS÷9028¬ZCC÷0¬ZAF÷OverWatch¬~AA÷vXfVbOyq¬AD÷1554418800¬ADE÷1554418800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Fusion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New York Excelsior¬JB÷pYya1fB7¬WV÷new-york-excelsior-overwatch¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Fusion¬JA÷WUXf2zd1¬WU÷philadelphia-fusion-overwatch¬AN÷n¬~AA÷YgfZcrik¬AD÷1554424200¬ADE÷1554424200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Uprising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Uprising¬JA÷nwGsQwl8¬WU÷boston-uprising-overwatch¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta Reign¬JB÷QTEoPc3E¬WV÷atlanta-reign-overwatch¬AN÷n¬~AA÷Cpgwc26e¬AD÷1554429600¬ADE÷1554429600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shanghai Dragons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Dragons¬JA÷f3JkOHIK¬WU÷shanghai-dragons-overwatch¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Gladiators¬JB÷YgIgNyYQ¬WV÷los-angeles-gladiators-overwatch¬AN÷n¬~AA÷ULmrdML1¬AD÷1554435000¬ADE÷1554435000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guangzhou Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Charge¬JA÷vyeMIetr¬WU÷guangzhou-charge-overwatch¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷jBbQHFel¬WV÷paris-eternal-overwatch¬AN÷n¬~AA÷8Cnnety8¬AD÷1554505200¬ADE÷1554505200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Spitfire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Spitfire¬JA÷pYcUGZAf¬WU÷london-spitfire-overwatch¬WN÷FLO¬AF÷Florida Mayhem¬JB÷OOdYFgQ0¬WV÷florida-mayhem-overwatch¬AN÷n¬~AA÷MFzUJPD8¬AD÷1554510600¬ADE÷1554510600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Justice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Justice¬JA÷t0iwFDu7¬WU÷washington-justice-overwatch¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Defiant¬JB÷KjjsEXfD¬WV÷toronto-defiant-overwatch¬AN÷n¬~AA÷zJvYIqTE¬AD÷1554516000¬ADE÷1554516000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Valiant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Valiant¬JA÷YgvPxHXD¬WU÷los-angeles-valiant-overwatch¬WN÷SAN¬AF÷San Francisco Shock¬JB÷pW6hLl2t¬WV÷san-francisco-shock-overwatch¬AN÷n¬~AA÷IsUxI3rL¬AD÷1554521400¬ADE÷1554521400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Gladiators¬JA÷SfdcK8Hn¬WU÷los-angeles-gladiators-overwatch¬WN÷SEO¬AF÷Seoul Dynasty¬JB÷6oe1JSWh¬WV÷seoul-dynasty-overwatch¬AN÷n¬~AA÷dYStHNcR¬AD÷1554577200¬ADE÷1554577200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Mayhem¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Mayhem¬JA÷0M94Inna¬WU÷florida-mayhem-overwatch¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Fusion¬JB÷vD88H615¬WV÷philadelphia-fusion-overwatch¬AN÷n¬~AA÷SGF8Cs6r¬AD÷1554582600¬ADE÷1554582600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Defiant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Defiant¬JA÷MybDGQGB¬WU÷toronto-defiant-overwatch¬WN÷BOS¬AF÷Boston Uprising¬JB÷zu2HFpWH¬WV÷boston-uprising-overwatch¬AN÷n¬~AA÷67ECB1Ll¬AD÷1554588000¬ADE÷1554588000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Excelsior¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Excelsior¬JA÷U11LE4oO¬WU÷new-york-excelsior-overwatch¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Dragons¬JB÷8h0PDO0U¬WV÷shanghai-dragons-overwatch¬AN÷n¬~AA÷lW3HALze¬AD÷1554593400¬ADE÷1554593400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chengdu Hunters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chengdu Hunters¬JA÷8SWVY7Wu¬WU÷chengdu-hunters-overwatch¬WN÷PAR¬AF÷Paris Eternal¬JB÷nJVZXRon¬WV÷paris-eternal-overwatch¬AN÷n¬~AA÷2Z7L9uj1¬AD÷1554663600¬ADE÷1554663600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco Shock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Francisco Shock¬JA÷ttVwXo1h¬WU÷san-francisco-shock-overwatch¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Charge¬JB÷hGYsW5Gb¬WV÷guangzhou-charge-overwatch¬AN÷n¬~AA÷dd7P8a57¬AD÷1554669000¬ADE÷1554669000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London Spitfire¬JB÷EVMjUqoB¬WV÷london-spitfire-overwatch¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta Reign¬JA÷zuOnVPV4¬WU÷atlanta-reign-overwatch¬AN÷n¬~AA÷zm6T7JKD¬AD÷1554674400¬ADE÷1554674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Titans¬JA÷r5RfT30H¬WU÷vancouver-titans-overwatch¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Spark¬JB÷MeQbSNFN¬WV÷hangzhou-spark-overwatch¬AN÷n¬~~
36
1553309280
72
Nápoveda: Ste na stránke OverWatch Overwatch League 2019 výsledky v sekcii OverWatch/e-Športy . FlashScore.sk ponúkajú pre súťaž OverWatch Overwatch League 2019 výsledky, program zápasov a tabuľku/pavúk. Okrem výsledkov OverWatch Overwatch League 2019 môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z viac ako 30 športov z celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny alebo si vyberte v hornom menu konkrétny šport a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Výsledky na stránke OverWatch Overwatch League 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!