Mobilná aplikácia

Nastavenia aplikácie

Kde nájdem viac možností upozornení?

V našich nastaveniach aplikácie. Môžete tam nastaviť veľa upozornení (zostavy, strelci gólov, červené karty atď.).

Je možné usporiadať zápasy podľa času začiatku?

Áno, môžete to urobiť v ponuke Nastavenia. Klepnite na „Usporiadať zápasy podľa“ a potom klepnutím na možnosť „Začiatok zápasu“ usporiadajte zápasy podľa ich počiatočného času.

Môžem zmeniť predvolený šport?

Áno, môžete vybrať niektorý zo športov uvedených v našej ponuke ako predvolený. Po spustení aplikácie sa zobrazí predvolený šport.

Chcem, aby sa karta Moje zápasy / Moje tímy predvolene zobrazovala po spustení aplikácie.

Táto možnosť je k dispozícii v systéme Android v nastaveniach aplikácie. Poznámka pre používateľov systému iOS: Jediným spôsobom, ako sa karta Moje zápasy / Moje tímy zobrazí po spustení aplikácie je cez 3D Touch (vyžaduje sa iPhone 6s +).

Ako v aplikácii nastavím iné časové pásmo?

Aplikácia používa časové pásmo nastavené pre vaše zariadenie.

Ako nastavím jazyk aplikácie?

Ak máte zariadenie so systémom iOS, môžete zmeniť jazyk v nastaveniach aplikácie. Táto možnosť nie je k dispozícii vo verzii našej aplikácie pre Android.

Ako môžem zväčšiť veľkosť písma?

Aplikácia používa veľkosť písma nastavenú pre mobilné zariadenie. Zariadenia s iOS nepovoľujú zmenu veľkosti písma.

Máte tmavý režim?

Áno, v nastaveniach aplikácie môžete prepnúť na tmavý režim. Poznámka pre používateľov iOS: iOS 13 je potrebný pre tmavý režim.

Ako zmením zvuk upozornenia?

Na zariadení s Androidom môžete nastaviť zvuk v nastaveniach svojho zariadenia. Táto možnosť nie je k dispozícii na zariadeniach so systémom iOS, ale v budúcnosti sa zmení :)

Môžem zaplatiť za odstránenie reklám z aplikácie?

Táto možnosť je k dispozícii iba pre zariadenia so systémom iOS (napr. nedostupné pre Android). Používatelia s iOS nájdete v nastaveniach aplikácie položku Odstrániť reklamné bannery.