Všeobecná otázka

Funkcie stránky Flashscore.sk

Ako môžem vyhľadať staršie zápasy?

Máte dve možnosti: buď pomocou nášho vyhľadávacieho nástroja vyhľadáte tím, hráča atď., Alebo vstúpte do ligy (turnaj, závod ...) a vyhľadáte v archíve všetko, čo potrebujete.

Prečo nemôžem pridať viac tímov do Moje tímy?

Z technických dôvodov je možné mať najviac 100 Mojich tímov.

Môžete mi poslať upozornenia zo všetkých zápasov mojich obľúbených líg?

Ľutujeme, ale takáto funkcia neexistuje. Ak chcete dostávať naše upozornenia, pridajte do sekcie Moje zápasy / Moje tímy zápas alebo tím, ktorý vás zaujíma.

Po spustení aplikácie nevidím svoju obľúbenú súťaž. Prečo?

Na deň je naplánovaný zoznam súťaží s aspoň jedným zápasom na deň. Ďalšie súťaže môžete ľahko nájsť pomocou vyhľadávacieho nástroja (ikona lupy), na spodnej karte Tabuľka alebo prepnutím na iný deň v kalendári.

Prečo chýbajú niektoré súťaže alebo historické údaje?

Usilovne pracujeme na zhromažďovaní čo najväčšieho množstva informácií z rastúceho počtu súťaží a podujatí. Ak Vám chýba vaša obľúbená liga, je to pravdepodobne preto, že pre túto súťaž ešte musíme nájsť dôveryhodný zdroj informácií. Budeme radi, keď nám pomôžete nájsť taký zdroj - môžete nás o tom informovať prostredníctvom kontaktného formulára. Pokiaľ ide o historické údaje, priebežne ich dopĺňame, živé výsledky sú však stále našou prioritou.

Čo znamená „IKV“?

„IKV“ je skratka pre „Iba konečný výsledok“. Používame ich vždy, keď nemáme dôveryhodný zdroj živých informácií.

Ako môžem staviť?

Na nášom webe nemôžete staviť. Ak to chcete urobiť, musíte sa zaregistrovať u jedného z našich inzerovaných partnerov zo stávkových kancelárií.

Mohli by ste mi poslať denné predpovede / tipy na stávkovanie?

Ľutujeme, na našom webe neponúkame tipy na stávky ani predpovede. Sme odhodlaní poskytnúť vám rozsiahle štatistiky zápasov, formu tímov, program, živé výsledky a výsledky.

Prečo nezobrazujete kurzy od všetkých licencovaných stávkových kancelárií?

Uvedené kurzy sú predmetom obchodnej dohody, takže ich vzhľad závisí od aktuálnych obchodných zmlúv.