Copa Liga Profesional 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbal Argentína

Copa Liga Profesional
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Copa Liga Profesional - prvá fáza¬ZEE÷vkIrPVm8¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷M7YrDKnd¬ZD÷p¬ZE÷d68lxb9h¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_vkIrPVm8¬ZJ÷29¬ZL÷/futbal/argentina/copa-liga-profesional/¬ZX÷00Argentína 009entína0070000000001000Copa Liga Pr033á fáza000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷EVfXEQVf¬AD÷1604095200¬ADE÷1604095200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷Patronato¬JB÷bw0hMGII¬WV÷patronato¬GRB÷0¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷4G0lNd3C¬WU÷gimnasia-l-p¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"},{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-411.1.png","BN":"Tipsport SK","BI":411}]}¬AN÷y¬~AA÷2wdgM8wL¬AD÷1604103300¬ADE÷1604103300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷E39bXtRJ¬WV÷newells-old-boys¬GRB÷0¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷0n6H8clJ¬WU÷talleres-cordoba¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷0OEdLShR¬AD÷1604163600¬ADE÷1604163600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬JB÷AZfURKls¬WV÷estudiantes¬GRB÷0¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷hf82W0tQ¬WU÷aldosivi¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷pdjTF6Gl¬AD÷1604171700¬ADE÷1604171700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷QP1pOxl6¬WV÷huracan¬GRB÷0¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷djctPIYa¬WU÷velez-sarsfield¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷65iPGn1r¬AD÷1604180700¬ADE÷1604180700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷IabxQbJg¬WV÷san-lorenzo¬GRB÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷OxaYQv4m¬WU÷argentinos-jrs¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷8GdkNlOE¬AD÷1604189700¬ADE÷1604189700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷Me7D9wZC¬WV÷boca-juniors¬GRB÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷SY79AJJ6¬WU÷lanus¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷KfGf171e¬AD÷1604239200¬ADE÷1604239200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷4xCJK3sE¬WV÷colon¬GRB÷0¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷jZNydK4D¬WU÷defensa-y-justicia¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷6iCj2mnk¬AD÷1604250000¬ADE÷1604250000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷CrPXd0k7¬WV÷arsenal-sarandi¬GRB÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷r9KTctz1¬WU÷union-santa-fe¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷OSMo3TWr¬AD÷1604258100¬ADE÷1604258100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷AeMLa25l¬WU÷racing-club¬GRA÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷4ILPbMKf¬WV÷atletico-tucuman¬GRB÷0¬AN÷n¬~AA÷EHFb0RG1¬AD÷1604267100¬ADE÷1604267100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷AZERIsCQ¬WV÷independiente¬GRB÷0¬WM÷STR¬AE÷Central Cordoba¬JA÷GCFNJNdK¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷UPcoOU88¬AD÷1604276100¬ADE÷1604276100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷EV35Ba40¬WV÷banfield¬GRB÷0¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷K841Cukf¬WU÷river-plate¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷h8E2aoW7¬AD÷1604362500¬ADE÷1604362500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷tI5cDLZm¬WV÷godoy-cruz¬GRB÷0¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷Cr1gE1Ks¬WU÷rosario¬GRA÷0¬AN÷n¬~AA÷QcQ9D5Zb¬AD÷1604700000¬ADE÷1604700000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUR¬AF÷Huracan¬JB÷djm5CbN8¬WV÷huracan¬GRB÷0¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷Ial1Dv82¬WU÷patronato¬GRA÷0¬AN÷n¬~~
72
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke Copa Liga Profesional 2020 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Copa Liga Profesional 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Copa Liga Profesional 2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Copa Liga Profesional 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Copa Liga Profesional 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup