Primera B Nacional 2018/2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Argentína Primera B Nacional2018/2019

Primera B Nacional
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷6ZObzQhs¬ZD÷c¬ZE÷Wp2yhhqO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentína 009entína0020000000186000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷nmJPChXS¬AD÷1555893000¬ADE÷1555893000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Atletico Mitre¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555899760¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Atletico Mitre¬JA÷MZ8wNQKs¬WU÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷4bbrMpzl¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷xbJ0Id3i¬AD÷1555870200¬ADE÷1555870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555877502¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬JA÷f7DOSei3¬WU÷brown-adrogue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬JB÷xW2TRF69¬WV÷nueva-chicago¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xIonUg23¬AD÷1555870200¬ADE÷1555870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Def. de Belgrano¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555877464¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. de Belgrano¬JA÷xCILZ34m¬WU÷defensores-de-belgrano¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷WYHPYNJg¬WV÷arsenal-sarandi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GlI4HGIc¬AD÷1555870200¬ADE÷1555870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555877346¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬JB÷pd6yQgyM¬WV÷guillermo-brown¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷GM1XQZLF¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷ld5i8Cup¬AD÷1555804800¬ADE÷1555804800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Temperley¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555811612¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬JA÷rkcnL4kf¬WU÷temperley¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷jFdjKO40¬WV÷platense¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷rJ4e7Wfj¬AD÷1555797600¬ADE÷1555797600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555804431¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬JA÷U5efJrK6¬WU÷instituto¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷CUpaI2ZC¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bRnrVZnc¬AD÷1555786800¬ADE÷1555786800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555793909¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬JA÷IRykuQtQ¬WU÷gimnasia-jujuy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬JB÷bLJHzpks¬WV÷agropecuario¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jLPGEE2G¬AD÷1555776300¬ADE÷1555776300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Moron¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555783208¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬JB÷xpr2tFL2¬WV÷los-andes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Moron¬JA÷0SbJHVr2¬WU÷deportivo-moron¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷bD79GzY3¬AD÷1555776300¬ADE÷1555776300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quilmes¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555783226¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬JA÷On5uPDjS¬WU÷quilmes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬JB÷UTs8KXbq¬WV÷olimpo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷UBOKDYHM¬AD÷1555714800¬ADE÷1555714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555721516¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬JA÷Gzs6uZz9¬WU÷chacarita-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STR¬AF÷Central Cordoba¬JB÷ActAvgjF¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dbQCFfmA¬AD÷1555705800¬ADE÷1555705800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555713038¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬JA÷SE0BJiEk¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷My0FIBTe¬WV÷atl-rafaela¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷dpov1eYG¬AD÷1555373100¬ADE÷1555373100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷24. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555380139¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬JA÷8zNlGI7c¬WU÷atl-rafaela¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷xARhFxN3¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AiREfgBp¬AD÷1555353300¬ADE÷1555353300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷24. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555360106¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬JA÷8b5y7EUq¬WU÷nueva-chicago¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷lAMY5Yqj¬WV÷sarmiento-junin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~~
1
1555930393
299
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷6ZObzQhs¬ZD÷c¬ZE÷Wp2yhhqO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentína 009entína0020000000186000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷dM8a6jAd¬AD÷1555975800¬ADE÷1555975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷25. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬JA÷QXl3HMlJ¬WU÷santamarina¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷vywot6RJ¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera B Nacional - Additional match¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷SQdcIol1¬ZD÷c¬ZE÷Wp2yhhqO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷301¬ZL÷/futbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentína 009entína0020000000187000Primera B Na037 match000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷6iUeO312¬AD÷1556478000¬ADE÷1556478000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬JA÷A1CIs3Pp¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷O4006n2o¬WV÷arsenal-sarandi¬AN÷n¬~
1
1555930393
2
Settings
Nápoveda: Ste na stránke Primera B Nacional 2018/2019 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Primera B Nacional 2018/2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Primera B Nacional 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Primera B Nacional 2018/2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Primera B Nacional 2018/2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!