Torneo Federal A 2018/2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Argentína Torneo Federal A2018/2019

Torneo Federal A
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneo Federal A - skupina o titul¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷08MJhOz7¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷40¬ZL÷/futbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentína 009entína0060000000248000Torneo Feder034 titul000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷SIOmp6s4¬AD÷1555272000¬ADE÷1555272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarado¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555279228¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷MTu7gbnB¬WU÷alvarado¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SJT¬AF÷San Jorge¬JB÷4hVBhI1H¬WV÷san-jorge-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷AsEhqQdA¬AD÷1555270200¬ADE÷1555270200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Belgrano VR¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555277222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷IeZFixHN¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷CIYJjdWT¬WV÷sarmiento-resistencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷lSPqonSc¬AD÷1554665400¬ADE÷1554665400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554672913¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷zDsaeKHb¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷rws3fvX4¬WV÷alvarado¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷t2QunSCi¬AD÷1554663600¬ADE÷1554663600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jorge¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554670600¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷Ecgjctmn¬WU÷san-jorge-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷dMred02h¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneo Federal A - play-off o postup¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷4QQrG5cQ¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷86¬ZL÷/futbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentína 009entína0060000000320000Torneo Feder036postup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷rP3YKlUR¬AD÷1555887600¬ADE÷1555887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555895027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷fwtxxEDC¬WU÷villa-mitre¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷YTvtyYSI¬WV÷deportivo-madryn¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-2.¬~AA÷pYk0G8xq¬AD÷1555875000¬ADE÷1555875000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555882216¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷p6imqVKu¬WU÷chaco-for-ever¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷riAjrkzn¬WV÷sportivo-estudiantes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬~AA÷l24ULUEL¬AD÷1555873200¬ADE÷1555873200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555880106¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷bBnTwzq0¬WU÷huracan-las-heras¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷x2oXxfb6¬WV÷san-martin-formosa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 1-1.¬~AA÷29p5FSik¬AD÷1555873200¬ADE÷1555873200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sansinena¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555880861¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷QFaes9kh¬WU÷sansinena¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷46batT4b¬WV÷sportivo-las-parejas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬~AA÷hzBLNjp9¬AD÷1555461000¬ADE÷1555461000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555468107¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷6D7loIjQ¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷8MgGtxas¬WV÷chaco-for-ever¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷za0QMAaF¬AD÷1555455600¬ADE÷1555455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555462374¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷joqLudEm¬WU÷sportivo-las-parejas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷4lmPvGTg¬WV÷sansinena¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwOZamh2¬AD÷1555444800¬ADE÷1555444800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555451336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷2LvduS27¬WU÷san-martin-formosa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷GOr0vnID¬WV÷huracan-las-heras¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷EqCHOWU2¬AD÷1555441200¬ADE÷1555441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555448219¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷Kd9tmvMD¬WU÷deportivo-madryn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷bm8pnbyK¬WV÷villa-mitre¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MNUqDLm6¬AD÷1554681600¬ADE÷1554681600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Desamparados¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554689126¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷YR5vy9Op¬WU÷desamparados¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷nVgMah1o¬WV÷boca-unidos¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬~AA÷UmYiBaII¬AD÷1554666300¬ADE÷1554666300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554674213¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷MmnZdjo4¬WU÷deportivo-maipu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷jNjwdA0A¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬~AA÷zRYmCu3C¬AD÷1554663600¬ADE÷1554663600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Sunchales¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554670684¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷rcmVcWVc¬WV÷sol-de-mayo¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷0YcQbCGi¬WU÷union-de-sunchales¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 0-3.¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneo Federal A - baráž o udržanie¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷bgVWH3BO¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷14¬ZL÷/futbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentína 009entína0060000000323000Torneo Feder035ržanie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷YgUbYVJE¬AD÷1555005600¬ADE÷1555005600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555012493¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷xxpN312J¬WV÷san-martin-formosa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷Y3Jte9bJ¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷EirTG3ls¬AD÷1554660000¬ADE÷1554660000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Antoniana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554667840¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Antoniana¬JA÷GSrR2LHP¬WU÷antoniana¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬JB÷8KzgbuQt¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1556008660
447
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneo Federal A - skupina o titul¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷08MJhOz7¬ZD÷c¬ZE÷IsAJyOhU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷40¬ZL÷/futbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentína 009entína0060000000248000Torneo Feder034 titul000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷I7H0s4RM¬AD÷1556481600¬ADE÷1556481600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jorge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJT¬AE÷San Jorge¬JA÷UZ2Y9JWi¬WU÷san-jorge-tucuman¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷Od2x9wnb¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AN÷n¬~AA÷OpIdrpCG¬AD÷1556481600¬ADE÷1556481600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷jq4UAaHo¬WV÷alvarado¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷ERKonGvo¬WU÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷xhbXyrkp¬AD÷1557086400¬ADE÷1557086400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alvarado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarado¬JA÷dnfk6yWG¬WU÷alvarado¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷QLbg5eoN¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷dbG4tOtT¬AD÷1557086400¬ADE÷1557086400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes Rio Cuarto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes Rio Cuarto¬JA÷zX5t8c14¬WU÷estudiantes-rio-cuarto¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷Ieeo7HGA¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~
1
1556008660
4
Settings
Nápoveda: Ste na stránke Torneo Federal A 2018/2019 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Torneo Federal A 2018/2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Torneo Federal A 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Torneo Federal A 2018/2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Torneo Federal A 2018/2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!