Torneo Federal A 2019/2020 live výsledky, tabuľka

Futbal Argentína

Torneo Federal A
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Torneo Federal A¬ZEE÷l06JrDh6¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷tY8y8s1I¬ZD÷c¬ZE÷4zQeyNcd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_l06JrDh6¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/torneo-federal-a/¬ZX÷00Argentína 009entína0020000000183000Torneo Feder016eral A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷p6Hiss7U¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUG¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬JA÷hEusjHGr¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬JB÷MmpokyWl¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷IwbroP75¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club A. Guemes¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAG¬AE÷Club A. Guemes¬JA÷lKcFyI1k¬WU÷club-atletico-guemes¬WN÷CAU¬AF÷Union Sunchales¬JB÷rscJzxHe¬WV÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷2XGQUzgs¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Sportivo Penarol¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Sportivo Penarol¬JA÷hpGOUK7D¬WU÷club-sportivo-penarol¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Maipu¬JB÷Kj46g4pE¬WV÷deportivo-maipu¬AN÷n¬~AA÷vmavn5ha¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Def. Pronunciamiento¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Def. Pronunciamiento¬JA÷fJusfQHG¬WU÷def-pronunciamiento¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬JB÷zHgBxbnq¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷b1kgmq98¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷O4O7Y28l¬WU÷deportivo-madryn¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬JB÷IRNBXMNf¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷pQazmowg¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬JA÷ngxZenm4¬WU÷douglas-haig¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬JB÷GStwe62A¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷tOFUTf8m¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro Gen. Pico¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Ferro Gen. Pico¬JA÷bs3AhOaK¬WU÷ferro-gen-pico¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷t6hFirFQ¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷I5C6PuH1¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷W6qTuoGE¬WU÷huracan-las-heras¬WN÷JUV¬AF÷Juventud Unida Universitario¬JB÷QTrXv5VK¬WV÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷ddBAOaW7¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷4KsyvPpR¬WU÷olimpo¬WN÷CIR¬AF÷Circulo Deportivo¬JB÷pEP3Zrgr¬WV÷circulo-deportivo¬AN÷n¬~AA÷xtEqq3xI¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Formosa¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Martin Formosa¬JA÷0G02caO8¬WU÷san-martin-formosa¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia E.R.¬JB÷fw06dJwF¬WV÷gimnasia-e-r¬AN÷n¬~AA÷lW72QL1e¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sansinena¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷Sansinena¬JA÷WGnsIsO7¬WU÷sansinena¬WN÷DES¬AF÷Desamparados¬JB÷YLQPtR08¬WV÷desamparados¬AN÷n¬~AA÷W2DmrNiO¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷8t4AewgL¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷j5gFfc8R¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷Aygcn3OE¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷WURFWtw1¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷EgHKV0h7¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~AA÷bkFupqNB¬AD÷1567368000¬ADE÷1567368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Las Parejas¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Las Parejas¬JA÷MXeNZeW1¬WU÷sportivo-las-parejas¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷MP1bbu92¬WV÷sportivo-belgrano¬AN÷n¬~AA÷pGCoQC7C¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Camioneros Buenos Aires¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬JB÷f9Il6sUJ¬WV÷olimpo¬WM÷CAM¬AE÷Camioneros Buenos Aires¬JA÷h4v6sbiJ¬WU÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷ATrb2Qxt¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Norte¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Norte¬JA÷0vqkleoe¬WU÷central-norte¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Resistencia¬JB÷r3YgmF01¬WV÷sarmiento-resistencia¬AN÷n¬~AA÷baAZSENg¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cipolletti¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷IRqsm2Ns¬WU÷cipolletti¬WN÷CLU¬AF÷Club Sportivo Penarol¬JB÷ClqonMxl¬WV÷club-sportivo-penarol¬AN÷n¬~AA÷Sv2jPWMI¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Circulo Deportivo¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Circulo Deportivo¬JA÷YaHh51qQ¬WU÷circulo-deportivo¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷Qi9K0Lis¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷jqvJc2iB¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬JA÷M7CW0YU0¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷UXBz0hp7¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷lKs21phn¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Martin Formosa¬JB÷fiuuBIh8¬WV÷san-martin-formosa¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬JA÷tlicnZF7¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷xj9wSYx0¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷jurkothf¬WU÷deportivo-maipu¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷8Gxfp070¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷6V0fOjxP¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Desamparados¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desamparados¬JA÷4r8Oau7m¬WU÷desamparados¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷n7cTbaMg¬WV÷sol-de-mayo¬AN÷n¬~AA÷Ign6047h¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia E.R.¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia E.R.¬JA÷YsvqAx8E¬WU÷gimnasia-e-r¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬JB÷jJYm9dNK¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷p6wNdM6H¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chaco For Ever¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chaco For Ever¬JA÷8OAvaCaD¬WU÷chaco-for-ever¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷ATlNNexE¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷rw7Fs9DQ¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventud Unida Universitario¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SKO¬AF÷Sansinena¬JB÷tS5WBAB2¬WV÷sansinena¬WM÷JUV¬AE÷Juventud Unida Universitario¬JA÷ELHlmRY1¬WU÷juventud-unida-universitario¬AN÷n¬~AA÷dpoAaOMb¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Belgrano¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sportivo Belgrano¬JA÷U9Xi8GxR¬WU÷sportivo-belgrano¬WN÷CAG¬AF÷Club A. Guemes¬JB÷nkKJ3zor¬WV÷club-atletico-guemes¬AN÷n¬~AA÷v9zFbrx5¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Sunchales¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Def. Pronunciamiento¬JB÷rHDS1EFf¬WV÷def-pronunciamiento¬WM÷CAU¬AE÷Union Sunchales¬JA÷0hON2f0l¬WU÷union-de-sunchales¬AN÷n¬~AA÷WC8sRhh6¬AD÷1567972800¬ADE÷1567972800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Mitre¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷n7ybqKM6¬WU÷villa-mitre¬WN÷TOL¬AF÷Deportivo Madryn¬JB÷tUz2rvxD¬WV÷deportivo-madryn¬AN÷n¬~
420
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke Torneo Federal A 2019/2020 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Torneo Federal A 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Torneo Federal A 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Torneo Federal A 2019/2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Torneo Federal A 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!