FFA Cup 2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Austrália

FFA Cup
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷2NoMFtas¬ZD÷p¬ZE÷nJ5fQSZe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/australia/ffa-cup/¬ZX÷00Austrália 009trália0110000000001000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷lQhh68Hq¬AD÷1570008600¬ADE÷1570008600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Coast Mariners¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570015699¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Central Coast Mariners¬JA÷lY6AxImi¬WU÷central-coast-mariners-fc¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷08AEyx3c¬WV÷adelaide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷C0VONzmH¬AD÷1569922200¬ADE÷1569922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569929106¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷zVISDYAj¬WV÷melbourne-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷dvKOEEep¬WU÷brisbane-strikers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷EcF4hRSe¬AD÷1568799000¬ADE÷1568799000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568805520¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷WpIcP53G¬WU÷brisbane-strikers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MOR¬AF÷Moreland¬JB÷AyH1OPIM¬WV÷moreland-zebras¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷pOA0g7Dk¬AD÷1568799000¬ADE÷1568799000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne City¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568806018¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCY¬AE÷Melbourne City¬JA÷OKEkRRY3¬WU÷melbourne-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷2BDgQolA¬WV÷western-sydney-wanderers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷6XBdfmbq¬AD÷1568712600¬ADE÷1568712600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568719264¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷rB6sTm4i¬WU÷adelaide-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷tdPpS7Jc¬WV÷newcastle-jets¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷hlE8ior2¬AD÷1568712600¬ADE÷1568712600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hume City¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568719662¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬JA÷h066NqYS¬WU÷hume-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷ULcYI3tp¬WV÷central-coast-mariners-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷SbKFOoir¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Olympic¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566991297¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Olympic¬JA÷pYy4BuNG¬WU÷adelaide-olympic¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷SdR8AaxN¬WV÷hume-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷IPYqU7TK¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566994382¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬JA÷r9umFNNi¬WU÷brisbane-roar¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷0pzhEswb¬WV÷central-coast-mariners-fc¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6kJJN56l¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566991236¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷6mQC9JiT¬WU÷brisbane-strikers¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manly Utd¬JB÷buIv5w0p¬WV÷manly-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zVAzKN5D¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Utd¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566991650¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬JA÷W4SwOI6M¬WU÷sydney-utd¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷QRRsNxMS¬WV÷western-sydney-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬~AA÷dvCWK3j7¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386728¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬JA÷QicwQvxA¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷hETZObiG¬WV÷newcastle-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬~AA÷lE8OMPLf¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marconi¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386497¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marconi¬JA÷xWGr4cFj¬WU÷marconi-stallions¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷vyeRSthi¬WV÷melbourne-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷dGXmTRrR¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moreland¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386440¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreland¬JA÷vyZeD1h4¬WU÷moreland-zebras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MAG¬AF÷Magpies Crusaders¬JB÷YcYaCL7A¬WV÷magpies-crusaders¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2HCSLqy1¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympic FC¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566386420¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympic FC¬JA÷hvaVR07c¬WU÷olympic-fc¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷n1bZQKM3¬WV÷adelaide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷bo7P1a6l¬AD÷1565173800¬ADE÷1565173800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Perth Glory¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565182805¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷4UUSMV3b¬WV÷western-sydney-wanderers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷jRQONBlh¬WU÷perth-glory¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷lfOJBzzD¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565179910¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬JB÷AT2YPeG7¬WV÷wellington¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷Wx4UQy11¬WU÷brisbane-strikers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷SvzBDd50¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565177372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷6illo6nG¬WU÷melbourne-knights¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷rHBHTwHr¬WV÷adelaide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷tAdU0JLf¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Melbourne Victory¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565179325¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MVC¬AE÷Melbourne Victory¬JA÷biUWLkJ4¬WU÷melbourne-v¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷xrTzL9YA¬WV÷newcastle-jets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Kf8L2uir¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney FC¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565176951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney FC¬JA÷UBxGPXJu¬WU÷fc-sydney¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬JB÷82yKOiZo¬WV÷brisbane-roar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷2NoMFtas¬ZD÷p¬ZE÷nJ5fQSZe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/australia/ffa-cup/¬ZX÷00Austrália 009trália0110000000001000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷UHiBK61C¬AD÷1571819400¬ADE÷1571819400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide United¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷fNHTeD1B¬WV÷melbourne-city¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬JA÷xn7YfXGH¬WU÷adelaide-united¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke FFA Cup 2019 výsledky v sekcii Futbal / Austrália. FFA Cup 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, FFA Cup 2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky FFA Cup 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke FFA Cup 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!