FFA Cup 2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Austrália

FFA Cup
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷2NoMFtas¬ZD÷p¬ZE÷nJ5fQSZe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/australia/ffa-cup/¬ZX÷00Austrália 009trália0240000000183000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷bo7P1a6l¬AD÷1565173800¬ADE÷1565173800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Perth Glory¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565182805¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬JA÷jRQONBlh¬WU÷perth-glory¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷4UUSMV3b¬WV÷western-sydney-wanderers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lfOJBzzD¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565179910¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷Wx4UQy11¬WU÷brisbane-strikers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬JB÷AT2YPeG7¬WV÷wellington¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SvzBDd50¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Knights¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565177372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Knights¬JA÷6illo6nG¬WU÷melbourne-knights¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷rHBHTwHr¬WV÷adelaide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷tAdU0JLf¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Melbourne Victory¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565179325¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MVC¬AE÷Melbourne Victory¬JA÷biUWLkJ4¬WU÷melbourne-v¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷xrTzL9YA¬WV÷newcastle-jets¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Kf8L2uir¬AD÷1565170200¬ADE÷1565170200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney FC¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565176951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney FC¬JA÷UBxGPXJu¬WU÷fc-sydney¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬JB÷82yKOiZo¬WV÷brisbane-roar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6VYECGK6¬AD÷1564565400¬ADE÷1564565400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Campbelltown City¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564572582¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Campbelltown City¬JA÷Qu1MScWl¬WU÷campbelltown-city¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷xG4QRHoe¬WV÷melbourne-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷veFXawy1¬AD÷1564565400¬ADE÷1564565400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cooma¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564572139¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷Y9MqJm3N¬WV÷hume-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷COO¬AE÷Cooma¬JA÷fJNuKTmH¬WU÷cooma-tigers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷KEz7Exjf¬AD÷1564565400¬ADE÷1564565400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maitland¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564572090¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maitland¬JA÷bRptmSH3¬WU÷maitland¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷xIqpnnX9¬WV÷central-coast-mariners-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷YHEyacj7¬AD÷1564565400¬ADE÷1564565400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Hobart¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564572036¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Hobart¬JA÷SWLmI7IT¬WU÷south-hobart¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Marconi¬JB÷2PCFDRQp¬WV÷marconi-stallions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷MweWKvDQ¬AD÷1564565400¬ADE÷1564565400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷St George Saints¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1564574389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St George Saints¬JA÷tznNW6XM¬WU÷st-george-saints¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Utd¬JB÷KQpRVQnT¬WV÷sydney-utd¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷C8DubH5D¬AD÷1563960600¬ADE÷1563960600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Olympic¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563967512¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Olympic¬JA÷4UjbxB3o¬WU÷adelaide-olympic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷FLO¬AF÷Floreat Athena¬JB÷rLk2yVIi¬WV÷floreat-athena¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷banbGbLs¬AD÷1563960600¬ADE÷1563960600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bulleen¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563970345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulleen¬JA÷A54oRpep¬WU÷bulleen¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MOR¬AF÷Moreland¬JB÷ld3kQ4Aj¬WV÷moreland-zebras¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2cSNAfkJ¬AD÷1563960600¬ADE÷1563960600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Darwin Olympic¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563967365¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Darwin Olympic¬JA÷nonHlug8¬WU÷darwin-olympic¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EDG¬AF÷Edgeworth E.¬JB÷QyoLma8E¬WV÷edgeworth-eagles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷tOy3FIzl¬AD÷1563960600¬ADE÷1563960600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Druitt Town Rangers¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563970301¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Druitt Town Rangers¬JA÷2aiXllmi¬WU÷druitt-town-rangers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manly Utd¬JB÷G2eyl82c¬WV÷manly-utd¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lQdOM0rE¬AD÷1563960600¬ADE÷1563960600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magpies Crusaders¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563967411¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COO¬AF÷Coomera Colts¬JB÷jogAZ8m4¬WV÷coomera-colts¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAG¬AE÷Magpies Crusaders¬JA÷Cff6zkYc¬WU÷magpies-crusaders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷SGeSLKcK¬AD÷1563960600¬ADE÷1563960600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympic FC¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1563967590¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympic FC¬JA÷Y9rFYS2A¬WU÷olympic-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷BAY¬AF÷Bayswater City¬JB÷nDnJXnIG¬WV÷bayswater-city¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷2NoMFtas¬ZD÷p¬ZE÷nJ5fQSZe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/australia/ffa-cup/¬ZX÷00Austrália 009trália0240000000183000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷dvCWK3j7¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬JA÷QicwQvxA¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬JB÷hETZObiG¬WV÷newcastle-jets¬AN÷n¬~AA÷lE8OMPLf¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marconi¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marconi¬JA÷xWGr4cFj¬WU÷marconi-stallions¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬JB÷vyeRSthi¬WV÷melbourne-city¬AN÷n¬~AA÷dGXmTRrR¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreland¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreland¬JA÷vyZeD1h4¬WU÷moreland-zebras¬WN÷MAG¬AF÷Magpies Crusaders¬JB÷YcYaCL7A¬WV÷magpies-crusaders¬AN÷n¬~AA÷2HCSLqy1¬AD÷1566379800¬ADE÷1566379800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympic FC¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLY¬AE÷Olympic FC¬JA÷hvaVR07c¬WU÷olympic-fc¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬JB÷n1bZQKM3¬WV÷adelaide-united¬AN÷n¬~AA÷SbKFOoir¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Olympic¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Olympic¬JA÷pYy4BuNG¬WU÷adelaide-olympic¬WN÷HUM¬AF÷Hume City¬JB÷SdR8AaxN¬WV÷hume-city¬AN÷n¬~AA÷IPYqU7TK¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬JB÷0pzhEswb¬WV÷central-coast-mariners-fc¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬JA÷r9umFNNi¬WU÷brisbane-roar¬AN÷n¬~AA÷6kJJN56l¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Utd¬JB÷buIv5w0p¬WV÷manly-utd¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬JA÷6mQC9JiT¬WU÷brisbane-strikers¬AN÷n¬~AA÷zVAzKN5D¬AD÷1566984600¬ADE÷1566984600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Utd¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬JA÷W4SwOI6M¬WU÷sydney-utd¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬JB÷QRRsNxMS¬WV÷western-sydney-wanderers¬AN÷n¬~
8
Nastavenia
Nápoveda: Ste na stránke FFA Cup 2019 výsledky v sekcii Futbal / Austrália. FFA Cup 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, FFA Cup 2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky FFA Cup 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke FFA Cup 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!