Empress's Cup Women 2019 live výsledky, tabuľka

Futbal Japonsko

Empress's Cup Women
2019
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPONSKO: Empress's Cup Women¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japonsko¬ZC÷O6umHyKs¬ZD÷c¬ZE÷0f14psWe¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/japonsko/empress-s-cup-women/¬ZX÷00Japonsko 008ponsko0150000000001000Empress's Cu019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonsko¬~AA÷dY01QhyM¬AD÷1574472600¬ADE÷1574472600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beleza Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza Ž¬JA÷GQpdsAeA¬WU÷beleza¬WN÷YAM¬AF÷Yamato Sylphid Ž¬JB÷S0l0tUAG¬WV÷yamato-sylphid¬AN÷n¬~AA÷2B1cRYLF¬AD÷1574472600¬ADE÷1574472600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Urawa Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Urawa Ž¬JA÷rDnlqWQc¬WU÷urawa¬WN÷Tok¬AF÷Tokiwagi Gakuen High School Ž¬JB÷M3ohrjt4¬WV÷tokiwagi-gakuen-high-school¬AN÷n¬~AA÷4vOStEL2¬AD÷1574474400¬ADE÷1574474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inac Kobe Leonesa Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INA¬AE÷Inac Kobe Leonesa Ž¬JA÷CfRqhR9S¬WU÷inac-kobe-leonesa¬WN÷FUJ¬AF÷Fujieda Junshin High School Ž¬JB÷lGIBmoIq¬WV÷fujieda-junshin-high-school¬AN÷n¬~AA÷UoLvvC5L¬AD÷1574474400¬ADE÷1574474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷JEF United Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEF¬AE÷JEF United Ž¬JA÷rc898nf9¬WU÷jef-united¬WN÷OKA¬AF÷Okayama Sakuyo Ž¬JB÷trRC769F¬WV÷okayama-sakuyo¬AN÷n¬~AA÷GIsYKWbq¬AD÷1574483400¬ADE÷1574483400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunoichi Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUN¬AE÷Kunoichi Ž¬JA÷h6vzzSmp¬WU÷kunoichi¬WN÷NII¬AF÷Niigata University Ž¬JB÷WdwvZo3j¬WV÷niigata-university¬AN÷n¬~AA÷rVMWuYz9¬AD÷1574483400¬ADE÷1574483400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parceiro Nagano Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Nitere Menina Ž¬JB÷MTGJoPnd¬WV÷nitere-menina¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano Ž¬JA÷rwIFn5Xk¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AN÷n¬~AA÷jeMzuhjF¬AD÷1574485200¬ADE÷1574485200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albirex Niigata Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata Ž¬JA÷AqA1A8Pd¬WU÷albirex-niigata¬WN÷HOK¬AF÷Hokkaido Bunkyo Univ. Ž¬JB÷lz959Sv3¬WV÷hokkaido-bunkyo-univ¬AN÷n¬~AA÷CAAqwWKR¬AD÷1574485200¬ADE÷1574485200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷C-Osaka Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka Ž¬JA÷z5QG6QOL¬WU÷c-osaka¬WN÷YUN¬AF÷Yunogo Ž¬JB÷EePK5pvS¬WV÷yunogo¬AN÷n¬~AA÷lW1BYkTr¬AD÷1574559000¬ADE÷1574559000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sayama Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAY¬AE÷Sayama Ž¬JA÷6mHn14nq¬WU÷sayama¬WN÷NGU¬AF÷NGU Nagoya Ž¬JB÷pvGj0O1k¬WV÷ngu-nagoya¬AN÷n¬~AA÷f9txKjEk¬AD÷1574559000¬ADE÷1574559000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegalta Sendai Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEG¬AE÷Vegalta Sendai Ž¬JA÷p0RLcVui¬WU÷vegalta-sendai¬WN÷JFA¬AF÷JFA Academy Ž¬JB÷b3VPdkec¬WV÷jfa-academy¬AN÷n¬~AA÷zPa5PCjS¬AD÷1574560800¬ADE÷1574560800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nittaidai Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIT¬AE÷Nittaidai Ž¬JA÷MNm4ulQM¬WU÷nittaidai¬WN÷WAS¬AF÷Waseda Univ. Ž¬JB÷0En8v8uT¬WV÷waseda-univ¬AN÷n¬~AA÷2ZqpIUr2¬AD÷1574560800¬ADE÷1574560800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yokohama FC Seagulls Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls Ž¬JA÷vsTyfmuG¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬WN÷MIG¬AF÷Teikyo Institute Ž¬JB÷IXRug7fM¬WV÷teikyo-institute¬AN÷n¬~AA÷4QrfSE69¬AD÷1574569800¬ADE÷1574569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nojima Stella Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella Ž¬JA÷zmqtohdo¬WU÷nojima-stella¬WN÷KYO¬AF÷Bunnys Kyoto Ž¬JB÷EwrppCBi¬WV÷bunnys-kyoto¬AN÷n¬~AA÷lWutJATe¬AD÷1574569800¬ADE÷1574569800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Setagaya Sfida FC Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHI¬AF÷Shizuoka Sangyo Ž¬JB÷WGTXfTP9¬WV÷shizuoka-sangyo¬WM÷SET¬AE÷Setagaya Sfida FC Ž¬JA÷hQUTe9A3¬WU÷setagaya-sfida-fc¬AN÷n¬~AA÷rg1FX9rk¬AD÷1574571600¬ADE÷1574571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ehime Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHI¬AE÷Ehime Ž¬JA÷v1FfarHe¬WU÷ehime¬WN÷FC¬AF÷FC Takatsuki Speranza Ž¬JB÷h4Jbb2W1¬WV÷fc-takatsuki-speranza¬AN÷n¬~AA÷Mq0JWTce¬AD÷1574571600¬ADE÷1574571600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orca Kamogawa Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORC¬AE÷Orca Kamogawa Ž¬JA÷677tNo92¬WU÷orca-kamogawa¬WN÷HAR¬AF÷Harima Albion Ž¬JB÷pb6pM5O8¬WV÷as-harima-albio¬AN÷n¬~
16
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke Empress's Cup Women 2019 výsledky v sekcii Futbal / Japonsko. Empress's Cup Women 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Empress's Cup Women 2019 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Empress's Cup Women 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Empress's Cup Women 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!