Romanian Cup Women 2020/2021 live výsledky, tabuľka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Romanian Cup Women
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷RUMUNSKO: Romanian Cup Women¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumunsko¬ZC÷dfEGsvRo¬ZD÷c¬ZE÷vNXIAw1A¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/rumunsko/romanian-cup-women/¬ZX÷00Rumunsko 008munsko0190000000001000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunsko¬~AA÷GfP2adg5¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baia Mare Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare Ž¬JA÷ja9S5Lx8¬WU÷ff-baia-mare¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷UFi8usne-fseGKXPE.png¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JB÷vccFCiBK¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬~AA÷UwNj2b9n¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti Ž¬JA÷rZ5K7s8e¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bukurešť Ž¬JB÷xd5O61N1¬WV÷fairplay-bukurest¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷xxytY2CN-zPbDe6lG.png¬~AA÷x4Qb0xva¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov Ž¬JA÷6Vq8EDt8¬WU÷coltea-brasov¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei Ž¬JB÷pMrCDXeE¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷6¬BD÷9¬OB÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬~AA÷bJE7bG8B¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie Ž¬JA÷lWnk6kll¬WU÷magura-cisnadie¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷zLMuiHRq-nmU1CuPI.png¬WN÷OLC¬AF÷Olimpia Kluž Ž¬JB÷rgng593f¬WV÷olimpia-kluz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬OB÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬~AA÷8ULf1IOh¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nicu Gane Falticeni Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni Ž¬JA÷ImdJBBQQ¬WU÷nicu-gane-falticeni¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷2af6X7S0-0SFI0Cvm.png¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JB÷zTro7VYs¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷5¬BD÷4¬OB÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬~AA÷r7GJeEhU¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piros Security Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Piros Security Ž¬JA÷fmtiQAuK¬WU÷piros-security¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic Ž¬JB÷lAuePUfQ¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷tUkKyyCN-MTSdTjkO.png¬~AA÷AgIBczOH¬AD÷1619616600¬ADE÷1619616600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SN Constanta Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta Ž¬JA÷Mqoc4TI0¬WU÷sn-constanta¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati Ž¬JB÷jJk13mY6¬WV÷universitatea-galati¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷lKAB9yXH-KMmTZcmH.png¬~AA÷4GHFdfwO¬AD÷1619596800¬ADE÷1619596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banat Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banat Ž¬JA÷U9l527mD¬WU÷banat¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷ERXF3jhT-bHIl8SIG.png¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria Ž¬JB÷rDxmRjQD¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬OB÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬~AA÷SUE9tdPA¬AD÷1616592600¬ADE÷1616592600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpic Star Cluj Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Star Cluj Ž¬JA÷xGkU2jcN¬WU÷olimpic-star-cluj¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷r33884me-x2S4mit3.png¬WN÷OLC¬AF÷Olimpia Kluž Ž¬JB÷z18X1ACT¬WV÷olimpia-kluz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷9¬BD÷5¬OB÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬~AA÷tYIDuGvH¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia Ž¬JA÷hteacUKp¬WU÷activ-slobozia¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷W4miUwBN-vROT2xbc.png¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta Ž¬JB÷WWg3dlzi¬WV÷sn-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬~AA÷6FQ0rIfb¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletic Drobeta Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atletic Drobeta Ž¬JA÷dxlE6Ycb¬WU÷atletic-drobeta¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷fk3vvMme-WIxTd2QS.png¬WN÷BAN¬AF÷Banat Ž¬JB÷zTnI5hD4¬WV÷banat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷ERXF3jhT-bHIl8SIG.png¬~AA÷W2aVSxeB¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihor Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIH¬AE÷Bihor Ž¬JA÷AqSGyEbO¬WU÷united-bihor¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare Ž¬JB÷MJVKzYDU¬WV÷ff-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬OB÷UFi8usne-fseGKXPE.png¬~AA÷xtMdqbuh¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Coltea Brasov Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov Ž¬JA÷lCp68fTo¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷CSS¬AF÷CSS Targoviste Ž¬JB÷2FlA7Erh¬WV÷css-targoviste¬GRB÷0¬OB÷dQ9g1VTH-QLLDUo3q.png¬~AA÷bk1NUbQb¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csíkszereda Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei Ž¬JB÷8dP4vGE5¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬OB÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬WM÷CSI¬AE÷Csíkszereda Ž¬JA÷U5Q0udaa¬WU÷csikszereda¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Sp0yValC-GSeRbyi9.png¬~AA÷dpqALfmo¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dream Team Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAI¬AE÷Dream Team Ž¬JA÷nqCljDDH¬WU÷dream-team¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷Wtq99a86-67LRbuz5.png¬WN÷CAR¬AF÷Carmen Bucuresti Ž¬JB÷QZAhkXSN¬WV÷carmen-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬OB÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬~AA÷lvfzSdAH¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu Ž¬JA÷bu7QeHqt¬WU÷dunarea-giurgiu¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷zcQ1dniC-Cf5EDRdb.png¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bukurešť Ž¬JB÷xW5Ufyan¬WV÷fairplay-bukurest¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷10¬OB÷xxytY2CN-zPbDe6lG.png¬~AA÷2N7EWKen¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Luceafarul Filiasi Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Filiasi Ž¬JA÷Q9yNnv7P¬WU÷luceafarul-filiasi¬GRA÷0¬OA÷fJCbOC6k-rP23ck94.png¬WN÷UNI¬AF÷Universitatea Alexandria Ž¬JB÷SINlrbFt¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬OB÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬~AA÷pncJVvBh¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Bacau Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Bacau Ž¬JA÷MuNhsIUn¬WU÷magura-bacau¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷KCCoBqne-v1BKZICD.png¬WN÷VUL¬AF÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JB÷zqRdtxpg¬WV÷vulpitele-galbene-roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬OB÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬~AA÷lS7VgCJK¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie Ž¬JA÷Cl8guF3Q¬WU÷magura-cisnadie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬OA÷zLMuiHRq-nmU1CuPI.png¬WN÷HAS¬AF÷CSM Targu Mures Ž¬JB÷EcfLzZBs¬WV÷csm-targu-mures¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷lOEWB5Pq-xrdNp4pC.png¬~AA÷bkNhpvQo¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navobi Iasi Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Nicu Gane Falticeni Ž¬JB÷z9dOqBjo¬WV÷nicu-gane-falticeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷2af6X7S0-0SFI0Cvm.png¬WM÷CSN¬AE÷Navobi Iasi Ž¬JA÷YaAdlirU¬WU÷cs-navobi-iasi¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷IT7H8y86-tp80ZfGo.png¬~AA÷hC0RTIu5¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Temešvár Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Temešvár Ž¬JA÷xWT8wzUB¬WU÷politehnica-timisoara¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷EquqZEVH-bReo5lb9.png¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic Ž¬JB÷GMSCxfqI¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷5¬BD÷4¬OB÷tUkKyyCN-MTSdTjkO.png¬~AA÷SUhvRGPN¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramnicu S. Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramnicu S. Ž¬JA÷65AYgeEh¬WU÷ramnicu-sarat¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷A5JrV1BN-pAYWf3Q9.png¬WN÷UNG¬AF÷Universitatea Galati Ž¬JB÷pd9xgFTb¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷5¬OB÷lKAB9yXH-KMmTZcmH.png¬~AA÷MihrQzuU¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Targu Mures Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Targu Mures Ž¬JA÷vJ8thZr5¬WU÷targu-mures¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷CbcxPgQq-b54mBOsI.png¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JB÷hMCpigbB¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬OB÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬~AA÷p6P4sxA4¬AD÷1616590800¬ADE÷1616590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad Ž¬JA÷42iM4CSA¬WU÷viitorul-arad¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷08a9DCS0-jZu8zOzS.png¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security Ž¬JB÷rgjQ3WsH¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬OB÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬~AA÷GnPxB54j¬AD÷1615986000¬ADE÷1615986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie Ž¬JA÷noRnMtzn¬WU÷magura-cisnadie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬OA÷zLMuiHRq-nmU1CuPI.png¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Gherla Ž¬JB÷tMujL0kh¬WV÷olimpia-gherla¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷z9SLwgXH-UXxeavfC.png¬~AA÷boaQyyOj¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov Ž¬JA÷xtiWrO54¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷3¬OA÷hKmoABjC-tdOwWow6.png¬WN÷CSM¬AF÷CSM Pascani Ž¬JB÷W2jzrrLA¬WV÷csm-pascani¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Otq3u9jC-Y3GcZ5O7.png¬~AA÷S28fsc0T¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FCM Targoviste Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷FCM Targoviste Ž¬JA÷IRtwNtqo¬WU÷fcm-targoviste¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷IB8n00Qq-UyqjpvHu.png¬WN÷GIU¬AF÷Dunarea Giurgiu Ž¬JB÷6szLoQLo¬WV÷dunarea-giurgiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷15¬BD÷4¬OB÷zcQ1dniC-Cf5EDRdb.png¬~AA÷preMxH8p¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad Ž¬JA÷pYYOppyh¬WU÷viitorul-arad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷13¬BC÷13¬OA÷08a9DCS0-jZu8zOzS.png¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Timisoara Ž¬JB÷veYSq4jb¬WV÷juventus-timisoara¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷4YHTL4S0-jFTuZEBO.png¬~AA÷lC9jrwoN¬AD÷1615122000¬ADE÷1615122000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea Ž¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRU¬AF÷Activ Slobozia Ž¬JB÷GIfBRMzU¬WV÷activ-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷5¬BD÷2¬OB÷W4miUwBN-vROT2xbc.png¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea Ž¬JA÷Mee7S2LN¬WU÷zimbrul-tulcea¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷bXGJqYS0-6XSYzN9t.png¬~
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMUNSKO: Romanian Cup Women¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumunsko¬ZC÷dfEGsvRo¬ZD÷c¬ZE÷vNXIAw1A¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/rumunsko/romanian-cup-women/¬ZX÷00Rumunsko 008munsko0190000000001000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunsko¬~UD÷171035¬ZC÷dfEGsvRo¬UN÷Semifinále¬UL÷2¬UF÷¬US÷1622642400¬~UD÷171034¬ZC÷dfEGsvRo¬UN÷Finále¬UL÷1¬UF÷1¬US÷1622988000¬~AA÷tAUfuBO3¬AD÷1620806400¬ADE÷1620806400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitatea Alexandria Ž¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitatea Alexandria Ž¬JA÷nTV7LSd6¬WU÷universitatea-alexandria¬GRA÷0¬OA÷dOSMGPoe-fFQliLXA.png¬WN÷OLC¬AF÷Olimpia Kluž Ž¬JB÷QJUBKnCC¬WV÷olimpia-kluz¬GRB÷0¬OB÷Y1XdLOQq-ryBV1Aac.png¬AN÷n¬~AA÷boujti9c¬AD÷1620829800¬ADE÷1620829800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEN¬AE÷Heniu Prundu Bargaului Ž¬JA÷v3SaNlSg¬WU÷heniu-prundu-bargaului¬GRA÷0¬OA÷zoERZJAN-WleZyqTa.png¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei Ž¬JB÷IgR3M8s0¬WV÷vasas-odorhei¬GRB÷0¬OB÷dANexSlC-Sxny1j2S.png¬AN÷n¬~AA÷prynsXgi¬AD÷1620829800¬ADE÷1620829800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SN Constanta Ž¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta Ž¬JA÷WxPiPAcs¬WU÷sn-constanta¬GRA÷0¬OA÷KdQmnt7k-Iq0MjQ5e.png¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security Ž¬JB÷ptTeOUCm¬WV÷piros-security¬GRB÷0¬OB÷I9c3s7VH-KzashbhS.png¬AN÷n¬~AA÷Wvm4ImHj¬AD÷1620829800¬ADE÷1620829800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VUL¬AE÷Vulpitele Galbene Roman Ž¬JA÷0j2KsJD8¬WU÷vulpitele-galbene-roman¬GRA÷0¬OA÷6glDRbCN-xEA3ABqo.png¬WN÷CAR¬AF÷Carmen Bucuresti Ž¬JB÷vs1OtwTE¬WV÷carmen-bucuresti¬GRB÷0¬OB÷djBh5zWH-bRmAZkiP.png¬AN÷n¬~
4
Reklama
Reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
Reklama
Albánsko Alžírsko Andorra Anglicko Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Angola Argentína Arménsko Aruba Austrália Azerbajdžan Bahrajn Bangladéš Belgicko Jupiler League Benin Bermudy Bielorusko Bolívia Bosna a Hercegovina Botswana Brazília Serie A Bulharsko Burkina Faso Burundi Curaçao Cyprus Česko Čierna Hora Čile Čína Dánsko Dominikánska republika DR Kongo Džibutsko Egypt Ekvádor Estónsko Eswatini Etiópia Faerské ostrovy Fidži Filipíny Fínsko Francúzsko Ligue 1 Gabon Gambia Ghana Gibraltár Grécko Gruzínsko Guatemala Guinea Haiti Holandsko Eredivisie Honduras Hongkong Chorvátsko India Indonézia Irak Irán Írsko Island Izrael Jamajka Japonsko Jemen Jordánsko Južná Afrika Premier League Južná Kórea Kambodža Kamerun Kanada Kapverdy Katar Kazachstan Keňa Kirgizsko Kolumbia Kongo Kosovo Kostarika Kuvajt Laos Lesotho Libanon Libéria Líbya Lichtenštajnsko Litva Lotyšsko Luxembursko Macao Maďarsko Malajzia Malawi Maldivy Mali Malta Maroko Mauretánia Maurícius Mexiko Mjanmarsko Moldavsko Mongolsko Mozambik Namíbia Nemecko Bundesliga 2. Bundesliga Niger Nigéria Nikaragua Nórsko Nový Zéland Omán Pakistan Palestína Panama Paraguaj Peru Pobrežie Slonoviny Poľsko Portugalsko Primeira Liga Rakúsko Tipico Bundesliga Réunion Rumunsko Rusko Rwanda Salvádor San Maríno Saudská Arábia Senegal Severné Írsko Severné Macedónsko Seychely Sierra Leone Singapur Slovensko Fortuna liga 2. liga Slovnaft Cup Slovinsko Somálsko Spojené Arabské Emiráty Srbsko Srí Lanka Sudán Sýria Škótsko Španielsko LaLiga Copa del Rey Švajčiarsko Švédsko Tadžikistan Taiwan Taliansko Serie A Serie B Coppa Italia Tanzánia Thajsko Togo Trinidad a Tobago Tunisko Turecko Turkménsko Uganda Ukrajina Uruguaj USA MLS Uzbekistan Venezuela Vietnam Wales Zambia Zimbabwe Afrika Africký pohár národov Majstrovstvá sveta Austrália a Oceánia Majstrovstvá sveta Ázia Ázijský pohár Majstrovstvá sveta Európa EURO Liga majstrov Európska liga UEFA Liga Národov EURO U21 Majstrovstvá sveta EURO U19 EURO U17 Južná Amerika Copa America Copa Libertadores Majstrovstvá sveta Severná a Stredná Amerika Gold Cup Majstrovstvá sveta Svet Majstrovstvá sveta Olympijské hry Majstrovstvá sveta U20 Majstrovstvá sveta U17 Medzištátne zápasy Prípravné zápasy
Nápoveda: Ste na stránke Romanian Cup Women 2020/2021 výsledky v sekcii Futbal / Rumunsko. Romanian Cup Women 2020/2021 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Romanian Cup Women 2020/2021 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Romanian Cup Women 2020/2021 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Romanian Cup Women 2020/2021 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup