Rebríček Európska tour

Golf » Rebríčky

- národnosť -
Európska tour - Race to Dubai (13.08.2018)
#MenoNárodnosťBodyPočet turnajov
1.Molinari FrancescoTaliansko46359099
2.Reed PatrickUSA30579489
3.Fleetwood TommyAnglicko280504314
4.McIlroy RorySeverné Írsko276066710
5.Noren AlexanderŠvédsko272972510
6.Olesen ThorbjornDánsko235263717
7.Rahm JonŠpanielsko216157410
8.Knox RussellŠkótsko20549297
9.Hatton TyrrellAnglicko189281913
10.Cabrera-Bello RafaŠpanielsko177552316
11.Fox RyanNový Zéland164018417
12.Aphibarnrat KiradechThajsko160982616
13.Stone BrandonJužná Afrika158233420
14.Rose JustinAnglicko15792668
15.Campillo JorgeŠpanielsko152098219
16.Pepperell EddieAnglicko150851315
17.Schauffele XanderUSA13924887
18.Bjork AlexanderŠvédsko136595420
19.Li Hao-TongČína125235317
20.Sharma ShubhankarIndia123261020
21.Wallace MatthewAnglicko115222420
22.Pieters ThomasBelgicko112454215
23.Smith CameronAustrália10706528
24.Poulter IanAnglicko106172912
25.Levy AlexanderFrancúzsko105157016
26.Fitzpatrick MatthewAnglicko104722015
27.Wood ChrisAnglicko104506216
28.Suri JulianUSA104273913
29.Stenson HenrikŠvédsko10134028
30.Frittelli DylanJužná Afrika96777218
31.Otaegui AdrianŠpanielsko96424917
32.Sullivan AndyAnglicko94264417
33.Casey PaulAnglicko91848510
34.Grace BrandenJužná Afrika91195711
35.Fisher RossAnglicko83515713
36.Oosthuizen LouisJužná Afrika8250408
37.van Rooyen ErikJužná Afrika81497416
38.Garcia SergioŠpanielsko74479112
39.Ormsby WadeAustrália71712818
40.Bjerregaard LucasDánsko69551116
41.Kuchar MattUSA6776139
42.Korhonen MikkoFínsko62878517
43.Dunne PaulÍrsko62195715
44.Lagergren JoakimŠvédsko58309316
45.Kinhult MarcusŠvédsko57532817
46.Dantorp JensŠvédsko57161520
47.Burmester DeanJužná Afrika56804316
48.Luiten JoostHolandsko55638310
49.Paisley ChrisAnglicko55191513
50.Willett DannyAnglicko53404214
51.Lorenzo-Vera MichaelFrancúzsko52874817
52.Westwood LeeAnglicko52503410
53.Slattery LeeAnglicko51841917
54.Southgate MatthewAnglicko51130415
55.Pavan AndreaTaliansko48460619
56.Detry ThomasBelgicko48160819
57.Hebert BenjaminFrancúzsko48088514
58.Smith JordanAnglicko47975518
59.Horsfield SamAnglicko47884820
60.McDowell GraemeSeverné Írsko4769008
61.Rai AaronAnglicko46047921
62.Kaymer MartinNemecko45762111
63.Perez PatUSA4571629
64.Lowry ShaneÍrsko4474806
65.Fisher OliverAnglicko44742319
66.McEvoy RichardAnglicko44733011
67.Coetzee GeorgeJužná Afrika44645215
68.Immelman TrevorJužná Afrika4337979
69.Tanihara HidetoJaponsko40803116
70.Johnston AndrewAnglicko40726111
71.Pavon MatthieuFrancúzsko40595518
72.Larrazabal PabloŠpanielsko40108314
73.Hend ScottAustrália39224117
74.Quiros AlvaroŠpanielsko39195815
75.Fichardt DarrenJužná Afrika37376315
76.Sterne RichardJužná Afrika37027415
77.Miyazato YusakuJaponsko37002915
78.Paratore RenatoTaliansko36288917
79.Ilonen MikkoFínsko36070813
80.Elvira NachoŠpanielsko35842917
81.Wang Jeung-HunJužná Kórea34766017
82.Kodaira SatoshiJaponsko3365658
83.Schwab MatthiasRakúsko33282016
84.Lipsky DavidUSA33178917
85.Gallacher StephenŠkótsko33066716
86.Rock RobertAnglicko32912214
87.Schwartzel CharlJužná Afrika3289259
88.Uihlein PeterUSA3258947
89.Kruyswijk JacquesJužná Afrika32233517
90.Wiesberger BerndRakúsko3173127
91.Guerrier JulienFrancúzsko30720217
92.Morrison JamesAnglicko30708721
93.Bertasio NinoTaliansko30229720
94.Green GavinMalajzia29784620
95.An Byeong-HunJužná Kórea2967427
96.Chesters AshleyAnglicko29606122
97.Zanotti FabrizioParaguaj28695013
98.Colsaerts NicolasBelgicko27845816
99.Wattel RomainFrancúzsko27429314
100.Jacquelin RaphaelFrancúzsko27275718
Nápoveda: Ste na stránke rebríčka Európska tour v sekcii Golf. FlashScore.sk ponúkajú rebríček Európska tour a aj všetky ostatné golfové rebríčky a poradia (napr. Svetový rebríček golfistov). Okrem rebríčka Európska tour môžete sledovať naživo na FlashScore.sk viac ako 200 golfových turnajov. Ponúkame live leaderboard, konečné výsledky a aj scorecards hráčov.