Najlepšie livescore, rýchle aktualizácie, aktuálne tabuľky

10 dôvodov pre FlashScore.sk - najkomplexnejší výsledkový servis

Pozrite si hlavné dôvody, prečo sa tisíce športových nadšencov denne rozhodujú práve pre FlashScore.sk.

1
NAJRÝCHLEJŠIE AKTUALIZÁCIE

Budete ohromený rýchlosťou nášho výsledkového servisu. Pri väčšine zápasov sme menej ako 10 sekúnd za reálnym dianím na ihrisku. Monitorujeme kvalitu našich služieb každý deň a pracujeme na vylepšeniach.

2
ŠIROKÉ POKRYTIE

Sledujte tisíce súťaží z 32 športov naživo. Nižšie súťaže, challengerové tenisové turnaje, menej populárne tímové športy a golfové série – prinášame vám rýchle a presné výsledky zo všetkých týchto podujatí.

3
PERSONALIZÁCIA

Vyberte si vaše zápasy a sledujte ich v záložke Moje zápasy. Ešte viac výhod? Prihláste sa a máte možnosť zvoliť si vaše obľúbené súťaže a mať ich usporiadané na vrchu stránky.

4
LIVE TABUĽKY

Tabuľky aktualizujeme v reálnom čase, čo znamená, že zmeny v poradí môžete sledovať priamo počas zápasu, ktorý sa práve hrá!

5
ZVUKOVÉ UPOZORNENIA

Už nikdy nezmeškajte gól! So zapnutou zvukovou notifikáciou budete vždy upozornení na strelený gól jedného z tímov.

6
TABUĽKY A PAVÚKY

Ligové tabuľky celkom, doma & vonku, poradie aktuálnej formy, over/under tabuľky, polčasové a konečné výsledky, pavúky turnajov, najlepší strelci a mnohé ďalšie!

7
LIVE CENTRE

Tímové štatistiky (strely, držanie lopty, rohové kopy, ofsajdy, fauly a iné), zostavy, štatistiky hráčov, LIVE komentár. Toto sú výhody, ktoré prináša LIVE centre pri najdôležitejších dueloch.

8
VIDEO ZOSTRIHY

Sledujte zostrihy gólov z najlepších líg sveta priamo na našom webe! Videá gólových situácií pridávame niekoľko okamihov po ich vstrelení.

9
POROVNANIE KURZOV

Najkomplexnejšie porovnanie kurzových ponúk: všetky typy stávok od viac ako 10 spoločností prehľadne porovnané na jednom mieste!

10
H2H ŠTATISTIKA

Pozrite sa, ktorý tím je vzhľadom na predchádzajúce merania síl v psychologickej výhode. Zarátané sú všetky ligové, pohárové a medzinárodné zápasy.

+1
MOBILNÉ APLIKÁCIE

Live výsledky vždy po ruke! Stiahnite si naše úplne nové mobilné aplikácie (dostupné pre iPhone a Android) a sledujte zápasy kdekoľvek ste.