Premier League 2018 výsledky, tabuľky

Netball Južná Afrika

Premier League
2018
Loading...
results
SA÷29¬~ZA÷JUŽNÁ AFRIKA: Premier League¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Južná Afrika¬ZC÷MLkbY0Gm¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷2¬ZL÷/netball/juzna-afrika/premier-league/¬ZX÷27Južná Afrika012Afrika0010000000187000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južná Afrika¬~AA÷dMOcLqDf¬AD÷1528563600¬ADE÷1528563600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gauteng Golden Fireballs Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GGF¬AE÷Gauteng Golden Fireballs Ž¬JA÷p6RvSYjl¬WU÷gauteng-golden-fireballs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬WN÷TIM¬AF÷Northern Cape Diamonds Ž¬JB÷2sMqRh6f¬WV÷northern-cape-diamonds¬AH÷32¬~AA÷EcZhMPcl¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Stings Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAJ¬AE÷Southern Stings Ž¬JA÷lzt9XfTQ¬WU÷southern-stings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬WN÷YOU¬AF÷Limpopo Baobabs Ž¬JB÷6FSzTEyr¬WV÷limpopo-baobabs¬AH÷27¬~AA÷z7zkN5rr¬AD÷1528549200¬ADE÷1528549200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mpumalanga Sunbirds Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MPU¬AE÷Mpumalanga Sunbirds Ž¬JA÷h8n0ZGbE¬WU÷mpumalanga-sunbirds¬AG÷30¬WN÷TIM¬AF÷North West Flames Ž¬JB÷zXy5YzEK¬WV÷north-west-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷51¬~ZA÷JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - play-off¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Južná Afrika¬ZC÷4UCAXKVg¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷11¬ZL÷/netball/juzna-afrika/premier-league/¬ZX÷27Južná Afrika012Afrika0010000000246000Premier Leag025ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južná Afrika¬~AA÷rJ8BQaqa¬AD÷1529229600¬ADE÷1529229600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gauteng Jaguars Ž¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAJ¬AE÷Gauteng Jaguars Ž¬JA÷l8JRQtoc¬WU÷gauteng-jaguars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷49¬BA÷12¬BC÷9¬BE÷12¬BG÷16¬WN÷MAJ¬AF÷Southern Stings Ž¬JB÷SbIVP003¬WV÷southern-stings¬AH÷47¬BB÷9¬BD÷15¬BF÷12¬BH÷11¬~AA÷dMCFPJb5¬AD÷1529222400¬ADE÷1529222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷North West Flames Ž¬ER÷o 3. miesto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷North West Flames Ž¬JA÷dYMZOKF9¬WU÷north-west-flames¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷66¬AT÷49¬BI÷17¬BA÷15¬BC÷12¬BE÷10¬BG÷12¬WN÷FRE¬AF÷Free State Crinums Ž¬JB÷zPLwOvVF¬WV÷free-state-crinums¬AZ÷0¬AH÷64¬AU÷49¬BJ÷15¬BB÷11¬BD÷16¬BF÷12¬BH÷10¬~AA÷0fPepy8D¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Stings Ž¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Free State Crinums Ž¬JB÷Ymw8Iv4L¬WV÷free-state-crinums¬AH÷45¬WM÷MAJ¬AE÷Southern Stings Ž¬JA÷KpZ3JKlF¬WU÷southern-stings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬~AA÷vT8apMkN¬AD÷1529154000¬ADE÷1529154000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gauteng Jaguars Ž¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAJ¬AE÷Gauteng Jaguars Ž¬JA÷x61WQlHF¬WU÷gauteng-jaguars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷56¬WN÷TIM¬AF÷North West Flames Ž¬JB÷I3F09Mor¬WV÷north-west-flames¬AH÷45¬~AA÷QcdWtDsG¬AD÷1529078400¬ADE÷1529078400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Crinums Ž¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Crinums Ž¬JA÷SYEJKZvk¬WU÷free-state-crinums¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷44¬BA÷8¬BC÷11¬BE÷14¬BG÷11¬WN÷GGF¬AF÷Gauteng Golden Fireballs Ž¬JB÷v9INJgfe¬WV÷gauteng-golden-fireballs¬AH÷41¬BB÷11¬BD÷10¬BF÷8¬BH÷12¬~AA÷WzcSsgS9¬AD÷1529071200¬ADE÷1529071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North West Flames Ž¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷North West Flames Ž¬JA÷r1wmQeHR¬WU÷north-west-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷68¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷21¬BG÷13¬WN÷KIN¬AF÷Kingdom Stars Ž¬JB÷pAPELFPr¬WV÷kingdom-stars¬AH÷41¬BB÷9¬BD÷10¬BF÷9¬BH÷13¬~ZA÷JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - o 5. až 6. miesto¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Južná Afrika¬ZC÷dxVHVb06¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷111¬ZL÷/netball/juzna-afrika/premier-league/¬ZX÷27Južná Afrika012Afrika0010000000270000Premier Leag034miesto000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južná Afrika¬~AA÷2JkrWENq¬AD÷1529146800¬ADE÷1529146800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingdom Stars Ž¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingdom Stars Ž¬JA÷StuwPiIg¬WU÷kingdom-stars¬AG÷40¬WN÷GGF¬AF÷Gauteng Golden Fireballs Ž¬JB÷6XwsOBXa¬WV÷gauteng-golden-fireballs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷41¬~ZA÷JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - o 7. až 10. miesto¬ZEE÷px6qVHqT¬ZB÷175¬ZY÷Južná Afrika¬ZC÷biCEWvo0¬ZD÷p¬ZE÷IH8YeTPS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_px6qVHqT¬ZJ÷84¬ZL÷/netball/juzna-afrika/premier-league/¬ZX÷27Južná Afrika012Afrika0010000000282000Premier Leag035miesto000¬ZCC÷0¬ZAF÷Južná Afrika¬~AA÷v10ztXdM¬AD÷1529139600¬ADE÷1529139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limpopo Baobabs Ž¬ER÷o 7. miesto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MPU¬AF÷Mpumalanga Sunbirds Ž¬JB÷CMGVHXO7¬WV÷mpumalanga-sunbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷52¬WM÷YOU¬AE÷Limpopo Baobabs Ž¬JA÷YVHRID91¬WU÷limpopo-baobabs¬AG÷40¬~AA÷MPkuuiCS¬AD÷1529132400¬ADE÷1529132400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Cape Diamonds Ž¬ER÷o 9. miesto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Northern Cape Diamonds Ž¬JA÷lv0EtH18¬WU÷northern-cape-diamonds¬AG÷39¬BA÷11¬BC÷10¬BE÷11¬BG÷7¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Cape Aloes Ž¬JB÷SUbIuyHE¬WV÷eastern-cape-aloes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷58¬BB÷10¬BD÷16¬BF÷13¬BH÷19¬~AA÷8pMddg4s¬AD÷1528624800¬ADE÷1528624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Limpopo Baobabs Ž¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Limpopo Baobabs Ž¬JA÷zNvsd8lN¬WU÷limpopo-baobabs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬WN÷TIM¬AF÷Northern Cape Diamonds Ž¬JB÷lQroeS3T¬WV÷northern-cape-diamonds¬AH÷40¬~AA÷6yzV0ZeQ¬AD÷1528617600¬ADE÷1528617600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mpumalanga Sunbirds Ž¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MPU¬AE÷Mpumalanga Sunbirds Ž¬JA÷29tZcUJA¬WU÷mpumalanga-sunbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷39¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Cape Aloes Ž¬JB÷t0uwclZG¬WV÷eastern-cape-aloes¬AH÷35¬~
29
1558825271
56
fixtures
29
1558825271
0
Nápoveda: Ste na stránke Premier League 2018 výsledky v sekcii Netball / Južná Afrika. FlashScore.sk ponúkajú Premier League 2018 konečné výsledky a aj plán zápasov. Okrem Premier League 2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny alebo si vyberte v hornom menu konkrétny šport a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Premier League 2018 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!