NWPL 2017 výsledky

Vodné pólo Austrália NWPL2017

results
SA÷22¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NWPL¬ZEE÷CCGDRiub¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷hzgfJUZK¬ZD÷p¬ZE÷AoruhGCR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_CCGDRiub¬ZJ÷2¬ZL÷/vodne-polo/australia/nwpl/¬ZX÷21Austrália 009trália0350000000186000NWPL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷Kjhn67R3¬AD÷1491110100¬ADE÷1491110100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney University Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney University Lions¬JA÷WGIbAnbN¬WU÷sydney-university-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬WN÷ROD¬AF÷Balmain Tigers¬JB÷U1y296DT¬WV÷balmain-tigers¬AH÷3¬~AA÷hULk7mCc¬AD÷1491102000¬ADE÷1491102000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunter Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunter Hurricanes¬JA÷A1UkC8TA¬WU÷hunter-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷5¬BG÷6¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Jets¬JB÷lhTgBSrH¬WV÷adelaide-jets¬AH÷10¬BB÷5¬BD÷3¬BF÷1¬BH÷1¬~AA÷EwNo8Tdi¬AD÷1491100200¬ADE÷1491100200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Wests Magpies¬JB÷tSPoDlE4¬WV÷wests-magpies¬AH÷9¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷2yRsEUbb¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷11¬~AA÷htzQ17h8¬AD÷1491096600¬ADE÷1491096600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Barracudas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WPA¬AF÷WPA Barbarians¬JB÷C2lsc6bm¬WV÷wpa-barbarians¬AH÷4¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Barracudas¬JA÷bapwbnqs¬WU÷brisbane-barracudas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬~AA÷0zZ3qpKj¬AD÷1491039000¬ADE÷1491039000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Breakers¬JA÷69XYFjUo¬WU÷queensland-breakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬WN÷WPA¬AF÷WPA Barbarians¬JB÷KCywFAqh¬WV÷wpa-barbarians¬AH÷1¬~AA÷nXUapQ4p¬AD÷1491024600¬ADE÷1491024600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hunter Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Hunter Hurricanes¬JA÷jccPemqU¬WU÷hunter-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Jets¬JB÷h6qii7io¬WV÷adelaide-jets¬AH÷8¬~AA÷tjhXl6dT¬AD÷1491020100¬ADE÷1491020100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney University Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney University Lions¬JA÷WfsOc9EH¬WU÷sydney-university-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬WN÷MAY¬AF÷Drummoyne Devils¬JB÷AotSdTTN¬WV÷drummoyne-devils¬AH÷3¬~AA÷2agTknsN¬AD÷1491012000¬ADE÷1491012000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Magpies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Magpies¬JA÷OUwGaVq5¬WU÷wests-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬WN÷ROD¬AF÷Balmain Tigers¬JB÷xYsKbkaB¬WV÷balmain-tigers¬AH÷3¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NWPL - play-off¬ZEE÷CCGDRiub¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷WQibIlkR¬ZD÷p¬ZE÷AoruhGCR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_CCGDRiub¬ZJ÷11¬ZL÷/vodne-polo/australia/nwpl/¬ZX÷21Austrália 009trália0350000000243000NWPL - play-015ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷QZo25XZj¬AD÷1491714000¬ADE÷1491714000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney University Lions¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney University Lions¬JA÷IwAPDl5f¬WU÷sydney-university-lions¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷WES¬AF÷Wests Magpies¬JB÷WtETC8K0¬WV÷wests-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷2¬~AA÷4KHrEPwi¬AD÷1491696000¬ADE÷1491696000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UWA Torpedoes¬ER÷o 3. miesto¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UWA¬AE÷UWA Torpedoes¬JA÷Q3DXBSZ6¬WU÷uwa-torpedoes¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬BG÷3¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷4fCyBnkD¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷15¬BB÷4¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷5¬~AA÷6mKlyxo9¬AD÷1491636600¬ADE÷1491636600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷QaTyz5MM¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷9¬WN÷WES¬AF÷Wests Magpies¬JB÷KMSuZOyT¬WV÷wests-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬~AA÷hpGpxIV2¬AD÷1491631200¬ADE÷1491631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney University Lions¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney University Lions¬JA÷UXZSyRiA¬WU÷sydney-university-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬WN÷UWA¬AF÷UWA Torpedoes¬JB÷n9UXzo7G¬WV÷uwa-torpedoes¬AH÷5¬~AA÷xrsVweu6¬AD÷1491550200¬ADE÷1491550200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Magpies¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Magpies¬JA÷jy26X39J¬WU÷wests-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬BG÷0¬WN÷MAY¬AF÷Drummoyne Devils¬JB÷UR0AWNOP¬WV÷drummoyne-devils¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷rLsRvyQa¬AD÷1491534000¬ADE÷1491534000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Barracudas¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Barracudas¬JA÷zTJJ90HC¬WU÷brisbane-barracudas¬AG÷7¬WN÷UWA¬AF÷UWA Torpedoes¬JB÷EJIN8KWI¬WV÷uwa-torpedoes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NWPL - o 5. až 6. miesto¬ZEE÷CCGDRiub¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷d0JIXLja¬ZD÷p¬ZE÷AoruhGCR¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_CCGDRiub¬ZJ÷111¬ZL÷/vodne-polo/australia/nwpl/¬ZX÷21Austrália 009trália0350000000267000NWPL - o 5. 024miesto000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷lC9gzd0F¬AD÷1491609600¬ADE÷1491609600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Barracudas¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Barracudas¬JA÷drK7Urpp¬WU÷brisbane-barracudas¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷8¬WN÷MAY¬AF÷Drummoyne Devils¬JB÷v79CT2aj¬WV÷drummoyne-devils¬AH÷7¬~
22
1544751374
138
fixtures
22
1544751374
0
Nápoveda: Ste na stránke NWPL 2017 výsledky v sekcii Vodné pólo/Austrália. FlashScore.sk ponúkajú pre NWPL 2017 výsledky a program zápasov. Okrem stránky NWPL 2017 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke NWPL 2017 sú aktualizované automaticky.
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!