Hokej »USA » NHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - príprava¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hd23U3jm¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000137000NHL - prípra014íprava000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷2uVgzR3U¬AD÷1506151800¬ADE÷1506151800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AN÷n¬~AA÷6T1NQbUl¬AD÷1506132000¬ADE÷1506132000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6BxlCfr8¬AD÷1506128400¬ADE÷1506128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷OlWky7lO¬AD÷1506128400¬ADE÷1506128400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷OUBh7WqC¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AN÷n¬~AA÷4Ou6weQ7¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4t7tNQsk¬AD÷1506123000¬ADE÷1506123000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AN÷n¬~AA÷rkaGIBj3¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷UZzGbRS5¬AD÷1506121200¬ADE÷1506121200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷bT1m7bF8¬AD÷1506047400¬ADE÷1506047400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬WV÷vegas-golden-knights¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷002gUMCD¬AD÷1506042000¬ADE÷1506042000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷S6EpqnTI¬AD÷1506040200¬ADE÷1506040200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷E3SSrMR6¬AD÷1506038400¬ADE÷1506038400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0lxg5o34¬AD÷1506034800¬ADE÷1506034800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Oz5quarT¬AD÷1506034800¬ADE÷1506034800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷tQtoxmZH¬AD÷1505993400¬ADE÷1505993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AN÷n¬~AA÷ChmKRvFr¬AD÷1505959200¬ADE÷1505959200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷SMxswTJB¬AD÷1505955600¬ADE÷1505955600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷dOZcbMri¬AD÷1505952000¬ADE÷1505952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷URvH91M9¬AD÷1505952000¬ADE÷1505952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷QXt2vyB1¬AD÷1505948400¬ADE÷1505948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷KIIyGSct¬AD÷1505948400¬ADE÷1505948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷6eb41ne0¬AD÷1505948400¬ADE÷1505948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷vm3Xs1bA¬AD÷1505948400¬ADE÷1505948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷vsrOLGtF¬AD÷1505948400¬ADE÷1505948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬WV÷new-york-islanders¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AN÷n¬~AA÷GWAtpSDC¬AD÷1505948400¬ADE÷1505948400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~
4
1506210274
47
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL - príprava¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷hd23U3jm¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000137000NHL - prípra014íprava000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷25txg6kE¬AD÷1506204000¬ADE÷1506204000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1506210063¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷y¬MW÷16|411¬~AA÷rX5pMpce¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1506210165¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷y¬MW÷16|411¬~AA÷tA2S7V5J¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1506210211¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷y¬MW÷16|411¬~AA÷jN6ysLDG¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1506210119¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬MW÷16|411¬~AA÷2DOX1V8P¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1506208088¬BX÷20¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷y¬MW÷16|411¬~AA÷8QZJcorC¬AD÷1506207600¬ADE÷1506207600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1506208136¬BX÷20¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷y¬MW÷16|411¬~AA÷ARw2ctbc¬AD÷1506211200¬ADE÷1506211200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷ANmO7P6C¬AD÷1506213000¬ADE÷1506213000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷v5p2lij1¬AD÷1506214800¬ADE÷1506214800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷CjUL8LyG¬AD÷1506214800¬ADE÷1506214800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AN÷y¬MW÷16|411¬~AA÷QDlLHV59¬AD÷1506279600¬ADE÷1506279600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AN÷n¬~AA÷6TJl2v38¬AD÷1506283200¬ADE÷1506283200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AN÷n¬~AA÷G8pthQ4K¬AD÷1506294000¬ADE÷1506294000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AN÷n¬~AA÷hj1i6IUE¬AD÷1506297600¬ADE÷1506297600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AN÷n¬MW÷411¬~AA÷hjT6d0D3¬AD÷1506297600¬ADE÷1506297600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AM÷Neutrálne ihrisko.¬AN÷n¬~~
4
1506210274
1332
Nápoveda: Ste na stránke NHL výsledky v sekcii Hokej / USA. NHL livescore, konečné aj priebežné výsledky, NHL tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NHL výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke NHL sú aktualizované automaticky.
Ďalšie zápasy: 24.09. Minnesota Wild - Colorado Avalanche, Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs, Detroit Red Wings - Boston Bruins, New Jersey Devils - New York Rangers, Ottawa Senators - Montreal Canadiens, Washington Capitals - Carolina Hurricanes, St. Louis Blues - Dallas Stars, Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets, Arizona Coyotes - San Jose Sharks, Edmonton Oilers - Winnipeg Jets, Columbus Blue Jackets - Nashville Predators, Tampa Bay Lightning - Florida Panthers