EURO 2024: Štúdio pred zápasom Španielska s Francúzskom

Reklama
Reklama
Reklama
Ďalšie
Reklama
Reklama
Reklama

Polom o zápase dňa: Francúzsko je schopné vyhrať celé EURO bez streleného gólu

Lukáš Pečeně a Roman Polom v zápasovom štúdiu Flashscore.
Lukáš Pečeně a Roman Polom v zápasovom štúdiu Flashscore.Livesport
Flashscore ponúka fanúšikom v rámci turnaja EURO 2024 ďalšiu platformu v podobe digitálneho štúdia. To sprevádza každý hrací deň majstrovstiev Európy v Nemecku a jeho téma je vždy hlavným bodom programu príslušného dňa. Tentoraz je to semifinálový zápas medzi Španielskom a Francúzskom, ktorý analyzuje bývalý mládežnícky reprezentant a obranca Sparty a Olomouca Roman Polom (32).
Štúdio k zápasu Španielsko - Francúzsko.
Flashscore

V utorok večer budú majstrovstvá Európy poznať prvého finalistu. Doteraz suverénne Španielsko vyzve v mníchovskej Allianz Arene Francúzov, ktorí zatiaľ neoslnili.

Doteraz dokázali skórovať len z pokutového kopu alebo si ich súperi strelili vlastný gól. "Francúzi sú schopní vyhrať celé EURO bez toho, aby strelili čo i len jeden gól," myslí si Roman Polom.

Preview prvého semifinálového zápasu.
Flashscore

Dnes večer očakáva vyrovnaný súboj. "Rozdiely medzi najlepšími a najhoršími hráčmi sú oveľa menšie ako pred dvadsiatimi rokmi. Je oveľa ťažšie presadiť sa a skutočne vyniknúť," hovorí v štúdiu Flashscore.

Čo sa týka individuálnych výkonov, je zvedavý na španielsku hviezdičku Lamina Yamala: "Je to prírodný úkaz. Udivuje ma, že v šestnástich rokoch dokáže stále podávať výkony na takej úrovni."

Španielsko - Francúzsko (21:00)

Aktuality zo sveta futbalu a k tomu exkluzívny bonusový obsah! Buďte v obraze a sledujte najaktuálnejšie informácie o majstrovstvách Európy UEFA EURO 2024. Všetko dôležité zo sveta športu nájdete na TVNOVINY.sk.

Markíza JE futbal!