Sedemnástka na Eure ďalší bod nepridala. Po bezgólovej remíze prišla prehra s Talianskom

Kapitán Šimon Vlna na archívnej snímke.
Kapitán Šimon Vlna na archívnej snímke.Profimedia
Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov neuspeli vo svojom druhom vystúpení v C-skupine ME. V piatkovom dueli v cyperskom Achnase podľahli rovesníkom z Talianska 0:2. V úvodnom zápase v utorok zaznamenali Slováci bezgólovú remízu so Švédmi.

Slovensko - Taliansko 0:2

Taliani sa dokázali strelecky presadiť už v prvom dejstve. V 30. minúte otvoril skóre Francesco Camarda, na ktorého o osem minút neskôr nadviazal Mattia Liberali. Zverenci trénera Branislava Fodreka odohrajú ďalší zápas na turnaji v pondelok 27. mája o 17:00 na rovnakom mieste proti Poliakom.

Švédi zaznamenali v C-skupine remízu s poľským mužstvom 2:2. Zo štyroch štvorčlenných skupín postúpia do štvrťfinále prvé dva tímy z každej skupiny. Mužstvá na tretích a štvrtých miestach na šampionáte skončia.