Čmelík prekonal Šípoša. Karviná so Slovákmi bodovala s Mladou Boleslav

Čmelík sa radoval z druhého gólu v sezóne.
Čmelík sa radoval z druhého gólu v sezóne.Profimedia
Slovenský futbalista Lukáš Čmelík (27) skóroval v stredajšom zápase českej ligy. Svojím druhým gólom v sezóne prispel k víťazstvu Hradca Králové na ihrisku Českých Budějovíc 2:0.

Slovenský futbalista sa presadil v štvtej minúte proti krajanovi v bráne domácich Dávidovi Šípošovi. Pavol Bajza odchytal v drese hostí celé stretnutie. Udržal si čisté konto. Aj v ďalšom stretnutí chytal slovenský brankár - Dominik Holec. Karvinej pomohol k prekvapivému bodu s Mladou Boleslav. V nadstavenom čase prvého dejstva chytil pokutový kop.

České Budějovice - Hradec Králové 0:2

/Šípoš odchytal celý zápas, Králik bol na lavičke - Čmelík hral do 69. minúty, strelil gól, Bajza odchytal celý zápas, Dancák bol na lavičke/

Flashscore známky pre obe základné zostavy.
Flashscore známky pre obe základné zostavy.Flashscore

Mladá Boleslav - Karviná 2:2

/Kadlec bol na lavičke - Holec odchytal celý zápas, Krčík hral od 46. minúty, Iván od 58. min., Franko bol na lavičke/