Súboj slovenských brankárov pre Macíka, dvojgólový žolík Haraslín

Slovenský reprezentant má v novej sezóne skvelú formu.
Slovenský reprezentant má v novej sezóne skvelú formu.Profimedia
Slovenský stredopoliar Lukáš Haraslín (27) sa v siedmom kole českej Fortuna Ligy postaral dvoma gólmi o víťazstvo Sparty Praha na ihrisku FC Slovan Liberec 2:0. Na ihrisko prišiel ako striedajúci hráč v 69. minúte a odpor domácich potom zlomil zásahmi v 69. a 77. minúte.

V prebiehajúcej sezóne zatiaľ Haraslín odohral päť ligových duelov a na konte má päť gólov. Sparta je priebežný líder tabuľky, druhá Slavia Praha má manko tri body a zápas k dobru.

Hradec Králové – Sigma Olomouc 1:3

/Bajza odchytal celý zápas, Dancák do 86. min - Macík odchytal celý zápas, Chvátal celý zápas, Ventúra od 88. min+ŽK/

Flashscore známky oboch základných zostáv
Flashscore známky oboch základných zostávFlashscore

Slavia Praha - Karviná 5:1

/Tomič odohral celý zápas, Hromada od 77.min, Schranz sedel na lavičke náhradníkov - Mikuš odohral 26. min, brankár Holec odchytal celý zápas, Krčík odohral celý zápas, Čurma na listine zranených/

Liberec - Sparta Praha 0:2

/Tupta do 90. minúty - Haraslín od 59. minúty/

Haraslín má po mesiaci a pol na konte už šesť sezónnych gólov, z toho päť v lige.Flashscore

Viktoria Plzeň - Bohemians 2:0

/Jirka do 84. minúty, brankár Tvrdoň sedel na lavičke náhradníkov - Prekop odohral celý zápas/

Slováci v zápase dostali priemerné známky podľa Hodnotenia Flashscore.
Slováci v zápase dostali priemerné známky podľa Hodnotenia Flashscore.Flashscore