Mešár sa zranil v závere októbra v zápase proti Utice. Bývalému mládežníckemu reprezentantovi vyšiel vstup do novej sezóny, keď v piatich dueloch za Laval nazbieral päť bodov za gól a štyri asistencie a bol najproduktívnejším hráčom tímu.
"Mešára sme videli na tréningu s ďalším útočníkom Paulom Byronom. Môže to znamenať ich návrat do hry v relatívne blízkej budúcnosti," napísal portál montrealhockeynow.com.
Pred dvoma rokmi draftoval Mešára v 1. kole z 26. miesta Montreal Canadiens. Nižšiu AHL okúsil už v minulom ročníku, keď za Laval nastúpil v dvoch stretnutiach a zaznamenal jednu asistenciu. Väčšinu uplynulej sezóny však strávil v kanadskej juniorskej súťaži OHL v drese Kitcheneru Rangers. Slovensko reprezentoval aj na MS hráčov do 20 rokov.
