Okuliar gólom potvrdil pozíciu najlepšieho strelca, Cingeľ rozhodol o výhre nad Spartou

Okuliar je naďalej najlepším strelcom českej súťaže.
Okuliar je naďalej najlepším strelcom českej súťaže.Profimedia
Hokejisti Třinca podľahli v nedeľnom zápase českej ligy Litvínovu 2:3 po predĺžení. Domáci zmazali dvojgólové manko a zabezpečili si aspoň bod.

Kontaktný gól strelil slovenský útočník Daňo a pri vyrovnávajúcom zásahu asistoval Pánik. Brankár Tomek prišiel do hry v 55. minúte za stavu 2:2, pretože musel nahradiť zraneného Zajíčka. Neinkasoval ani raz. Presný zásah Lantošiho nezabránil prehre Mladej Boleslavi. Kusko otvoril skóre pri výhre Olomouca nad Vítkovciami, v drese ktorých raz asistoval Mikuš.

Pardubice doma napriek gólu Pauloviča a prihrávke Čerešňáka podľahli Libercu, tomu pomohol asistenciou Ivan. Gríger dva razy prihrával, avšak Karlove Vary podľahli Mountfieldu. Štrnásty gól vsietil Oliver Okuliar, čím potvrdil pozíciu najlepšieho strelca extraligy. Lukáš Cingeľ v predĺžení rozhodol o výhre Brna nad Spartou.