Považská Bystrica má proti Skalici tri mečbaly, Topoľčany vyrovnali sériu s Dubnicou

Považská Bystrica potrebuje už iba jednu výhru, aby postúpila.
Považská Bystrica potrebuje už iba jednu výhru, aby postúpila.HK 95 Považská Bystrica
Hokejisti Považskej Bystrice vyhrali vo štvrtom štvrťfinálovom stretnutí play-off série Tipos SHL na ľade Skalice a vedú už 3:1 na zápasy.

Považská Bystrica v Skalici vyhrávala 3:0 a aj keď domáci vyrovnali na 3:3, tak hostia uspeli po ďalších dvoch góloch zo záveru stretnutia. Dva razy sa presadili útočníci Ján Zlocha a Richard Jakubec. Panteri môžu o postupe do semifinále rozhodnúť už v piatom stretnutí, ktorý sa hrá vo štvrtok 21. marca na ich ľade.

Dubnica doma proti Topoľčanom viedla, ale v tretej tretine vyrovnal Matej, počas predĺženia rozhodol Bečka. Stav tejto série je tak vyrovnaný 2:2.