Krízou sužovanému Juventusu nepomôže Di María, nezahrá si dva zápasy

Juhoameričan sa v súboji s Monzou nechal uniesť.
Juhoameričan sa v súboji s Monzou nechal uniesť.Profimedia
Argentínsky futbalista Angel Di María dostal dištanc na dva zápasy za úder lakťom do súpera počas prehry (0:1) s nováčikom z Monzy. Informovala agentúra AFP.

Argentínčana vylúčili päť minút pred polčasom po faule na Armanda Izza. Monza zaznamenala historicky prvé víťazstvo v talianskej najvyššej súťaži. Tridsaťštyriročný hráč vynechá po reprezentačnej prestávke zápasy s Bolognou a obhajcom titulu z AC Miláno.

Juventusu patrí po siedmich zápasoch v Serii A s 10 bodmi až 8. miesto v tabuľke, v prestížnej Lige majstrov dokonca po dvoch prehrách nemá na konte ani bod a fanúšikovia žiadajú odvolanie trénera Massimiliana Allegriho, ktorý však aspoň nateraz môže spávať pokojne. Generálny riaditeľ klubu Maurizio Arribavene mu vyslovil plnú podporu.