Turín si z Toskánska odváža bod, Inter otočil proti Cremonese

Duel Empoli s Turínom ponúkol aj takéto momenty.
Duel Empoli s Turínom ponúkol aj takéto momenty.Profimedia
Futbalisti Turína remizovali v 20. kole talianskej Serie A na ihrisku Empoli 2:2. Milánsky Inter zdolal Cremonese na jeho trávniku 2:1 a tri body si po víťazstve nad Sampdoriou pripisuje do tabuľky Atalanta Bergamo.

Empoli FC - Turín FC 2:2 (1:0)

Góly: 37. Luperto, 69. Marin - 82. Ricci, 85. Sanabria

Empoli po góloch Luperta a Marina vyhrávalo už o dva góly, hostia však pripravili domácemu tímu nepríjemné chvíle a v závere druhého polčasu v priebehu troch minút vyrovnali skóre. Empoli patrí v tabuľke 10. priečka s 26 bodmi, Turín má o bod viac a je ôsmy, na šiestu Atalantu však stráca už osem bodov, tá má navyše zápas k dobru.

Cremonese - Inter Miláno 1:2 (1:1)

Góly: 11. Okereke - 21. a 65. Martínez

Hrdinom stretnutia bol dvojgólový Lautaro Martínez, ktorý posunul svoj tím na priebežné 2. miesto tabuľky, o desať bodov za vedúci Neapol. Milánčanov však môže v nedeľu preskočiť ich mestský rival AC.

Atalanta Bergamo - Sampdoria 2:0 (1:0)

Góly: 42. Maehle, 57. Lookman