AFL 2019 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

Austrálsky futbal Austrália

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000187000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷G4S4zJei¬AD÷1560662400¬ADE÷1560662400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560672062¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷vHbn22v6¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.10.8.68¬BA÷.3.0.18¬BC÷.4.3.27¬BE÷.1.3.9¬BG÷.2.2.14¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷I7cj1MgC¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.7.91¬BB÷.3.2.20¬BD÷.4.1.25¬BF÷.4.3.27¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷8IXOVfAM¬AD÷1560590700¬ADE÷1560590700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560600454¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷t4NTEuOB¬WU÷carlton-blues¬AG÷.15.10.100¬BA÷.2.1.13¬BC÷.4.2.26¬BE÷.4.6.30¬BG÷.5.1.31¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷f7RXDawI¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.13.103¬BB÷.5.2.32¬BD÷.4.4.28¬BF÷.2.3.15¬BH÷.4.4.28¬AW÷1¬~AA÷xKGDYdQ3¬AD÷1560580500¬ADE÷1560580500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560590035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷SxusOq1P¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.10.100¬BA÷.3.2.20¬BC÷.5.2.32¬BE÷.4.2.26¬BG÷.3.4.22¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷4bW8J39t¬WV÷port-adelaide-power¬AH÷.12.7.79¬BB÷.5.1.31¬BD÷.2.4.16¬BF÷.5.2.32¬BH÷.0.0.0¬AW÷1¬~AA÷URYKWzeG¬AD÷1560570300¬ADE÷1560570300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560580033¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷buYOFL85¬WV÷st-kilda-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.14.80¬BB÷.0.2.2¬BD÷.2.3.15¬BF÷.5.3.33¬BH÷.4.6.30¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷KlZKG1ga¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.11.10.76¬BA÷.3.5.23¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.3.21¬BG÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷feR8ZxBc¬AD÷1560505800¬ADE÷1560505800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560514903¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷EZjaa0OO¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.11.11.77¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.1.25¬BF÷.2.2.14¬BH÷.3.5.23¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷zqhe0t9I¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.12.96¬BA÷.2.2.14¬BC÷.4.5.29¬BE÷.5.4.34¬BG÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷z5ZGXGuA¬AD÷1560419400¬ADE÷1560419400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560428688¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷nNLDINOn¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.11.101¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.6.18¬BE÷.7.3.45¬BG÷.5.1.31¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷QDKHHsvg¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.9.14.68¬BB÷.3.2.20¬BD÷.2.4.16¬BF÷.3.3.21¬BH÷.1.5.11¬AW÷1¬~AA÷rHcjHeeT¬AD÷1560144000¬ADE÷1560144000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560153394¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷65ubOhe8¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.8.98¬BA÷.3.5.23¬BC÷.3.3.21¬BE÷.5.0.30¬BG÷.4.0.24¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷pdv2NCAE¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.7.15.57¬BB÷.1.2.8¬BD÷.2.3.15¬BF÷.2.4.16¬BH÷.2.6.18¬AW÷1¬~AA÷SlZMBZIj¬AD÷1560057600¬ADE÷1560057600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560066985¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷YJev4O9g¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.8.116¬BA÷.4.1.25¬BC÷.5.5.35¬BE÷.5.1.31¬BG÷.4.1.25¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷pfar3rPa¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.10.11.71¬BB÷.3.2.20¬BD÷.3.1.19¬BF÷.1.5.11¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷UDgnIytN¬AD÷1559986800¬ADE÷1559986800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559995957¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷jccB0k31¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.10.82¬BA÷.2.5.17¬BC÷.2.2.14¬BE÷.2.0.12¬BG÷.6.3.39¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷401Fa9I7¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.9.7.61¬BB÷.1.2.8¬BD÷.2.2.14¬BF÷.4.1.25¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷lbzJCF3p¬AD÷1559975700¬ADE÷1559975700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559985171¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷C47V5pus¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.11.6.72¬BA÷.1.3.9¬BC÷.3.0.18¬BE÷.3.1.19¬BG÷.4.2.26¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷je6Z44fm¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.15.99¬BB÷.7.2.44¬BD÷.2.3.15¬BF÷.3.4.22¬BH÷.2.6.18¬AW÷1¬~AA÷d0evKcBA¬AD÷1559965500¬ADE÷1559965500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559974746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷zPev8XAR¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.12.78¬BA÷.0.3.3¬BC÷.3.1.19¬BE÷.5.5.35¬BG÷.3.3.21¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷xYs63iJr¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.9.9.63¬BB÷.3.3.21¬BD÷.3.1.19¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷zifrJHQG¬AD÷1559901000¬ADE÷1559901000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559910336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷Iqa32BYl¬WU÷richmond-tigers¬AG÷.5.7.37¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.3.3¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.1.13¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷dzb71Vme¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.16.8.104¬BB÷.0.2.2¬BD÷.7.2.44¬BF÷.8.4.52¬BH÷.1.0.6¬AW÷1¬~AA÷GlvsLwd4¬AD÷1559460000¬ADE÷1559460000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559469540¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷SbhW9gtF¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.21.7.133¬BA÷.3.1.19¬BC÷.4.2.26¬BE÷.9.2.56¬BG÷.5.2.32¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷t2dz9DeL¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.10.12.72¬BB÷.2.7.19¬BD÷.2.3.15¬BF÷.3.0.18¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬~AA÷zVI76vsB¬AD÷1559452800¬ADE÷1559452800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559461995¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷QiuYVwbA¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.8.74¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.1.19¬BE÷.3.1.19¬BG÷.3.3.21¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷4rvxVcDG¬WV÷carlton-blues¬AH÷.4.9.33¬BB÷.2.2.14¬BD÷.0.2.2¬BF÷.2.4.16¬BH÷.0.1.1¬AW÷1¬~AA÷SScnadZp¬AD÷1559449200¬ADE÷1559449200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1559458977¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷ve57pwD3¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.9.15.69¬BA÷.3.4.22¬BC÷.2.4.16¬BE÷.2.2.14¬BG÷.2.5.17¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷Io4BqcS9¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.22.7.139¬BB÷.5.1.31¬BD÷.7.2.44¬BF÷.6.0.36¬BH÷.4.4.28¬AW÷1¬~~
18
1560674315
111
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000187000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷MPDaPhmj¬AD÷1561025400¬ADE÷1561025400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷CrbbUKNb¬WV÷essendon-bombers¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷08ffV08h¬WU÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GOfjnGf3¬AD÷1561110600¬ADE÷1561110600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷08WoLGpo¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷OnuKPdxU¬WU÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zTH3OC2d¬AD÷1561175100¬ADE÷1561175100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷f7m3Tvw5¬WU÷melbourne-demons¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷Ycn7SbhB¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QgSTUEPS¬AD÷1561185300¬ADE÷1561185300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷lUQyDJhO¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷SKPuCw8U¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xYenmduc¬AD÷1561196400¬ADE÷1561196400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷2XjBRI7H¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷tOkFQxNN¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷S2EeQYXq¬AD÷1561267200¬ADE÷1561267200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷SfdnXMwt¬WU÷western-bulldogs¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷6oejWtgn¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷b7n7rYgS¬AD÷1561627200¬ADE÷1561627200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷2gSovdiN¬WU÷essendon-bombers¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷tpRkwG6T¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OlffozA9¬AD÷1561715400¬ADE÷1561715400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷EBKTq0No¬WU÷geelong-cats¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷h2JXrKxh¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j5Royjn2¬AD÷1561779900¬ADE÷1561779900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷277Khe6G¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷vXUmyTzq¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p4r3qEvM¬AD÷1561790100¬ADE÷1561790100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷6RYxtIMA¬WU÷sydney-swans¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷KUxsuxxH¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fwYxwCHk¬AD÷1561800300¬ADE÷1561800300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷EXe4dw7i¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷CIE7ecMc¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷48FTaZO2¬AD÷1561801200¬ADE÷1561801200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷YgUizmjk¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷ncYeZ65e¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CESsxWWe¬AD÷1561864200¬ADE÷1561864200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷6uEBfHy4¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷pWCFgyiA¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GnZYwh2q¬AD÷1561872000¬ADE÷1561872000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YyJHYZEp¬WU÷brisbane-lions¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷CSHLXgUj¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2ugbpfPF¬AD÷1561879200¬ADE÷1561879200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷YDzVsvhb¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷C4ZYtb74¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1560674315
87
Settings
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2019 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!