AFL 2020 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Austrálsky futbal Austrália

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷v1tqANtB¬AD÷1584862800¬ADE÷1584862800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584870813¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷dOUWgZVH¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.7.9.51¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.0.12¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷IXVSfFGB¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.6.78¬BA÷.5.1.31¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.0.6¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷0AsuB3R4¬AD÷1584852000¬ADE÷1584852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584860323¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷lbROee15¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.9.8.62¬BB÷.3.3.21¬BD÷.1.2.8¬BF÷.3.2.20¬BH÷.2.1.13¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A7SKdyna¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.6.90¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.1.19¬BE÷.4.0.24¬BG÷.4.4.28¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷WzwyCqCb¬AD÷1584842700¬ADE÷1584842700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584851123¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷GpTGcHWh¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.7.12.54¬BB÷.3.3.21¬BD÷.3.4.22¬BF÷.0.4.4¬BH÷.1.1.7¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sPCbcHn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.8.56¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.1.7¬BE÷.4.5.29¬BG÷.2.1.13¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷hpvXCPdh¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788123¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷8KP8aw2t¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.16.76¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.4.34¬BF÷.0.3.3¬BH÷.1.7.13¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Wf2uH5XD¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.5.29¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.3.9¬BG÷.0.0.0¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷ALlSD5sn¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788433¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷4lEchMfD¬WV÷geelong-cats¬AH÷.11.7.73¬BB÷.4.2.26¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.0.18¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷QcFgg2u7¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.3.105¬BA÷.5.0.30¬BC÷.4.1.25¬BE÷.4.2.26¬BG÷.4.0.24¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷dIpOEoSu¬AD÷1584770700¬ADE÷1584770700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584779024¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷WzGkfrQ0¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.8.74¬BB÷.3.0.18¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.1.19¬BH÷.0.4.4¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXBoeOAf¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.11.5.71¬BA÷.6.0.36¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.3.15¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷Kd9Ig2dU¬AD÷1584760200¬ADE÷1584760200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584768242¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OACsd4el¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.8.9.57¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.4.3.27¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷pKDwcptr¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.9.63¬BA÷.5.2.32¬BC÷.2.3.15¬BE÷.1.3.9¬BG÷.1.1.7¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷t6AEfrsO¬AD÷1584694200¬ADE÷1584694200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584702304¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hSLB1QXQ¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.8.86¬BB÷.5.2.32¬BD÷.3.4.22¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷EyN726IK¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.0.6¬BC÷.3.0.18¬BE÷.1.2.8¬BG÷.0.2.2¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷EqvIeORH¬AD÷1584607200¬ADE÷1584607200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584615682¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8vKa4Sm8¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.9.105¬BA÷.7.2.44¬BC÷.4.1.25¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.4.16¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KEN33n3E¬WV÷carlton-blues¬AH÷.12.9.81¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.4.10¬BF÷.5.2.32¬BH÷.4.2.26¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷QHSvCbUl¬AD÷1591350600¬ADE÷1591350600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷f97m2RbI¬WU÷adelaide-crows¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷6qBi1oEO¬WV÷western-bulldogs¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷xhWrBIqe¬AD÷1591415100¬ADE÷1591415100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sydney Swans¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷Meo1Llat¬WV÷fremantle-dockers¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷KnaZPUjP¬WU÷sydney-swans¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷KGLmAxa1¬AD÷1591425300¬ADE÷1591425300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷ULl9JSTh¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷jVk5K8En¬WU÷gold-coast-suns¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷b7Ki9dE7¬AD÷1591435500¬ADE÷1591435500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷xnhHH6b5¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷OrlDInqa¬WU÷carlton-blues¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷nNDZXui8¬AD÷1591503000¬ADE÷1591503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷AajPFpTH¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷W8iLGQDB¬WU÷richmond-tigers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷QDCwXa6E¬AD÷1591593600¬ADE÷1591593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷rR3WDOcU¬WV÷collingwood-magpies¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷4z5SE4rO¬WU÷melbourne-demons¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷MPVm9sdH¬AD÷1591868400¬ADE÷1591868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷joUzggoO¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷lWnvhD0U¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6BQ7FXzs¬AD÷1591870200¬ADE÷1591870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷YkqtYRrn¬WV÷essendon-bombers¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷KnuxZ7Tu¬WU÷west-coast-eagles¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷xYVvxXVK¬AD÷1591955400¬ADE÷1591955400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷QZrB0vlQ¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷nqp71KYJ¬WU÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KEUBEijm¬AD÷1591955400¬ADE÷1591955400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷63slW5Db¬WV÷geelong-cats¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷SCrpXobh¬WU÷hawthorn-hawks¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷YJm0JtxF¬AD÷1592019900¬ADE÷1592019900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷lQFcCBMP¬WV÷fremantle-dockers¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷AZGgDi7J¬WU÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EyUFDB5g¬AD÷1592019900¬ADE÷1592019900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷ETpdUqrB¬WV÷brisbane-lions¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷zwnhVPS4¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷xAXV2zAO¬AD÷1592030100¬ADE÷1592030100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷IZ2BHFHl¬WU÷carlton-blues¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷vq47Ie2r¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hSSJCVKa¬AD÷1592030100¬ADE÷1592030100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷KQm4SNCN¬WV÷st-kilda-saints¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷8jp0T3cH¬WU÷gold-coast-suns¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷GtdXf6gc¬AD÷1592041200¬ADE÷1592041200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷bslXSEpo¬WV÷west-coast-eagles¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷dY15XfxU¬WU÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pv3AQrRi¬AD÷1592041200¬ADE÷1592041200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷2LDs1jwo¬WV÷adelaide-crows¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷0CRF5WUT¬WU÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Y5bgmJo¬AD÷1592103900¬ADE÷1592103900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷GY6lDo8C¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷xr8pERh6¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YaZi81BN¬AD÷1592112900¬ADE÷1592112900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷4rNmCGon¬WV÷essendon-bombers¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷QiOqDdWu¬WU÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bubKA9kC¬AD÷1592113800¬ADE÷1592113800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷r3RLp5Si¬WV÷port-adelaide-power¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷4CSHooDo¬WU÷adelaide-crows¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷phQHpGWr¬AD÷1592121900¬ADE÷1592121900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷netCI11k¬WV÷western-bulldogs¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷84s8Jsnq¬WU÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~~
119
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2020 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!