AFL 2019 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

Austrálsky futbal Austrália AFL2019

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000186000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷Qc2Hkzq5¬AD÷1555910400¬ADE÷1555910400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555919944¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷2HETV3OM¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.11.113¬BB÷.4.3.27¬BD÷.6.3.39¬BF÷.5.4.34¬BH÷.2.1.13¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷lEAPWq9G¬WU÷hawthorn-hawks¬AG÷.13.12.90¬BA÷.4.2.26¬BC÷.3.5.23¬BE÷.3.3.21¬BG÷.3.2.20¬AW÷1¬~AA÷4l1LlfbB¬AD÷1555828800¬ADE÷1555828800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555837882¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷pt4YUNwT¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.11.119¬BA÷.1.3.9¬BC÷.5.4.34¬BE÷.6.2.38¬BG÷.6.2.38¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷nkj0Qsnp¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.6.10.46¬BB÷.0.2.2¬BD÷.1.1.7¬BF÷.3.5.23¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷OY50gIqt¬AD÷1555816200¬ADE÷1555816200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555825532¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷b9DbIpfN¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.7.15.57¬BA÷.3.3.21¬BC÷.1.7.13¬BE÷.2.2.14¬BG÷.1.3.9¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷x0C2H49T¬WV÷carlton-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.11.101¬BB÷.5.3.33¬BD÷.3.2.20¬BF÷.3.1.19¬BH÷.4.5.29¬AW÷1¬~AA÷hCIcV5cj¬AD÷1555752300¬ADE÷1555752300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555761203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷4pNdVik9¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.11.89¬BA÷.3.3.21¬BC÷.6.2.38¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.2.14¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷ryM0UB4F¬WV÷sydney-swans¬AH÷.10.7.67¬BB÷.2.1.13¬BD÷.2.1.13¬BF÷.2.1.13¬BH÷.4.4.28¬AW÷1¬~AA÷AmThWorp¬AD÷1555742100¬ADE÷1555742100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555751191¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷ANNhWXZ2¬WV÷st-kilda-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.5.95¬BB÷.4.1.25¬BD÷.3.1.19¬BF÷.5.3.33¬BH÷.3.0.18¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷bmKlXDKd¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.7.13.55¬BA÷.3.3.21¬BC÷.1.2.8¬BE÷.0.3.3¬BG÷.3.5.23¬AW÷1¬~AA÷8M7CjGTb¬AD÷1555731900¬ADE÷1555731900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555741359¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷G0CHY5v4¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.11.16.82¬BA÷.3.6.24¬BC÷.4.3.27¬BE÷.3.4.22¬BG÷.1.3.9¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷fiBLXPgA¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.16.10.106¬BB÷.4.4.28¬BD÷.4.3.27¬BF÷.2.2.14¬BH÷.6.1.37¬AW÷1¬~AA÷bB0PmEDH¬AD÷1555668600¬ADE÷1555668600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555677869¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷GOf4P11j¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.8.5.53¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.1.7¬BE÷.3.1.19¬BG÷.3.2.20¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷fFg8OLGd¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.17.95¬BB÷.3.5.23¬BD÷.6.4.40¬BF÷.3.3.21¬BH÷.1.5.11¬AW÷1¬~AA÷UV88idEh¬AD÷1555654800¬ADE÷1555654800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555663873¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷AmsHzS9i¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.7.16.58¬BA÷.1.6.12¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.5.11¬BG÷.3.4.22¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷lvtLZoPc¬WV÷essendon-bombers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.14.116¬BB÷.3.4.22¬BD÷.6.3.39¬BF÷.4.4.28¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬~AA÷z994hxan¬AD÷1555580100¬ADE÷1555580100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555589345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷rskVCOHp¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.8.13.61¬BA÷.3.2.20¬BC÷.2.4.16¬BE÷.2.3.15¬BG÷.1.4.10¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷dpgZBrXj¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.18.15.123¬BB÷.7.5.47¬BD÷.1.4.10¬BF÷.8.3.51¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~AA÷CfxryyUB¬AD÷1555219200¬ADE÷1555219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555228865¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷p6mP3ouU¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.14.74¬BA÷.3.2.20¬BC÷.2.3.15¬BE÷.3.4.22¬BG÷.2.5.17¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷nFZja5mo¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.10.9.69¬BB÷.3.2.20¬BD÷.3.3.21¬BF÷.4.3.27¬BH÷.0.1.1¬AW÷1¬~AA÷M5qVwwpg¬AD÷1555216800¬ADE÷1555216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555226001¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷U9c09kBh¬WU÷gold-coast-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.11.59¬BA÷.3.1.19¬BC÷.1.3.9¬BE÷.1.4.10¬BG÷.3.3.21¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷80d489Qb¬WV÷carlton-blues¬AH÷.8.9.57¬BB÷.1.3.9¬BD÷.4.1.25¬BF÷.2.3.15¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷GSrZxcaa¬AD÷1555150200¬ADE÷1555150200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555159069¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷GQe87Tu5¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.9.69¬BA÷.5.1.31¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.2.14¬BG÷.2.4.16¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷fHfC6meB¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.7.14.56¬BB÷.0.5.5¬BD÷.1.4.10¬BF÷.3.3.21¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬~AA÷GhEUuaFt¬AD÷1555147500¬ADE÷1555147500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555156210¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷rFht4fZC¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.17.71¬BA÷.1.6.12¬BC÷.2.4.16¬BE÷.4.4.28¬BG÷.2.3.15¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷M5ip3ElJ¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.8.11.59¬BB÷.2.4.16¬BD÷.4.2.26¬BF÷.1.3.9¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷KKujZEbO¬AD÷1555137300¬ADE÷1555137300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555146853¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷dpHsMSfb¬WU÷port-adelaide-power¬AG÷.14.8.92¬BA÷.4.1.25¬BC÷.3.2.20¬BE÷.4.3.27¬BG÷.3.2.20¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷8KKoLnA4¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.9.99¬BB÷.2.5.17¬BD÷.4.3.27¬BF÷.5.0.30¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬~AA÷rFpRvJUn¬AD÷1555128600¬ADE÷1555128600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555137964¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷Ys4iBBtt¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.10.112¬BA÷.7.2.44¬BC÷.4.4.28¬BE÷.2.2.14¬BG÷.4.2.26¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷no8eAVen¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.9.11.65¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.3.9¬BF÷.4.3.27¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~AA÷UVnwxHE5¬AD÷1555127100¬ADE÷1555127100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555136345¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷xtpH57AH¬WU÷geelong-cats¬AG÷.11.9.75¬BA÷.4.3.27¬BC÷.3.3.21¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.1.7¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷jqlL4RPN¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.13.79¬BB÷.1.1.7¬BD÷.3.2.20¬BF÷.6.4.40¬BH÷.1.6.12¬AW÷1¬~
18
1556020694
45
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000186000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷6ud4lo4S¬AD÷1556098500¬ADE÷1556098500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷nkSgx02g¬WU÷richmond-tigers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷0hWcyKHa¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YRcdj7ZF¬AD÷1556169600¬ADE÷1556169600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷YsnJr2PP¬WV÷collingwood-magpies¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷fimFqrAJ¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nZwXq5Cq¬AD÷1556272200¬ADE÷1556272200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷fFV1zvX5¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷Y5U5ZcnC¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷b95qg9kc¬AD÷1556336700¬ADE÷1556336700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷dr2yO9sq¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷Ao6uNTdk¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷W2H1UPCd¬AD÷1556346900¬ADE÷1556346900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷v3F9SkZR¬WV÷adelaide-crows¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷0CG5TVJL¬WU÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Slc0kRlM¬AD÷1556357100¬ADE÷1556357100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷QZwovMXt¬WU÷sydney-swans¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷4Qxkwtmm¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Knxurqsd¬AD÷1556359800¬ADE÷1556359800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷6BYldLgP¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷rXPGiu2t¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KOghimK9¬AD÷1556428800¬ADE÷1556428800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷f1jTLvIC¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷hn9WKbXI¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QPxyqPRk¬AD÷1556433600¬ADE÷1556433600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷EHo3YH1I¬WU÷geelong-cats¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷h8p7XyHO¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷joDunDaR¬AD÷1556877000¬ADE÷1556877000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷CCw33x1h¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷QFs72dGb¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MT3BtiNl¬AD÷1556941500¬ADE÷1556941500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷KdqNbEFN¬WV÷st-kilda-saints¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷t6pJaf0H¬WU÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UVOWmZUE¬AD÷1556941500¬ADE÷1556941500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷0Y9poeoO¬WU÷melbourne-demons¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷vP8lpF0U¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0K2FuBxe¬AD÷1556951700¬ADE÷1556951700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷2LYRcYUT¬WU÷brisbane-lions¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷vsQgghwo¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S647sX7r¬AD÷1556961900¬ADE÷1556961900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷8vXB1GV4¬WU÷western-bulldogs¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷nVVF0zoB¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0dKSlFF8¬AD÷1556964600¬ADE÷1556964600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷fy7xmHGB¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷6BAtnyWH¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8MNzmgpL¬AD÷1557025800¬ADE÷1557025800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷vaue5bWu¬WU÷carlton-blues¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷Ikva4Ion¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IXfrs3d2¬AD÷1557033600¬ADE÷1557033600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷QeFLjaHn¬WU÷geelong-cats¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷4nEPkJWh¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M5LOke02¬AD÷1557038400¬ADE÷1557038400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷7. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷YLITlwna¬WU÷adelaide-crows¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷CCHXmc15¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1556020694
153
Settings
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2019 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!