Austrálsky futbal »Austrália » AFL » 2018

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000179000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷C2YxBztg¬AD÷1526798400¬ADE÷1526798400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷zDBLfz6o¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.10.130¬BA÷.6.1.37¬BC÷.1.1.7¬BE÷.7.4.46¬BG÷.6.4.40¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷E3APgfLi¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.12.11.83¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.5.29¬BF÷.3.0.18¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷URE7FzFl¬AD÷1526793600¬ADE÷1526793600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷nLvs7zLR¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.9.129¬BA÷.4.1.25¬BC÷.5.0.30¬BE÷.4.5.29¬BG÷.7.3.45¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷lUQ82fTr¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.11.7.73¬BB÷.5.0.30¬BD÷.2.2.14¬BF÷.2.1.13¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬~AA÷6mjvwjU9¬AD÷1526785800¬ADE÷1526785800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷beYB4dHJ¬WU÷carlton-blues¬AG÷.7.8.50¬BA÷.3.1.19¬BC÷.2.2.14¬BE÷.2.3.15¬BG÷.0.2.2¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷AVyG3GWP¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.25.9.159¬BB÷.3.4.22¬BD÷.7.0.42¬BF÷.8.2.50¬BH÷.7.3.45¬AW÷1¬~AA÷fXGYsNgG¬AD÷1526721900¬ADE÷1526721900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷dzGABeBK¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.10.12.72¬BA÷.3.5.23¬BC÷.4.2.26¬BE÷.2.2.14¬BG÷.1.3.9¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷AwKEAFQQ¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.10.100¬BB÷.3.3.21¬BD÷.4.3.27¬BF÷.7.1.43¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬~AA÷29bePQ03¬AD÷1526721900¬ADE÷1526721900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷W0b9Aw20¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.9.111¬BA÷.3.3.21¬BC÷.4.1.25¬BE÷.4.2.26¬BG÷.6.3.39¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷AicD9cH6¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.7.10.52¬BB÷.0.4.4¬BD÷.1.3.9¬BF÷.1.2.8¬BH÷.5.1.31¬AW÷1¬~AA÷SdizvWE3¬AD÷1526711700¬ADE÷1526711700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷IaePtgPC¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.12.84¬BA÷.5.2.32¬BC÷.4.3.27¬BE÷.1.6.12¬BG÷.2.1.13¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷djfTuDvJ¬WV÷geelong-cats¬AH÷.7.8.50¬BB÷.2.2.14¬BD÷.0.1.1¬BF÷.1.2.8¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬~AA÷SrfXkHj1¬AD÷1526706900¬ADE÷1526706900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Ojys701o¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.6.6.42¬BA÷.4.2.26¬BC÷.1.1.7¬BE÷.1.3.9¬BG÷.0.0.0¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷2szo6KGi¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.16.82¬BB÷.5.5.35¬BD÷.1.4.10¬BF÷.2.5.17¬BH÷.3.2.20¬AW÷1¬~AA÷YwtFVh4g¬AD÷1526701500¬ADE÷1526701500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷OnoVk2Rn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.10.112¬BA÷.5.4.34¬BC÷.2.1.13¬BE÷.7.3.45¬BG÷.3.2.20¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷2wpZlMtg¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.9.15.69¬BB÷.1.5.11¬BD÷.6.5.41¬BF÷.1.1.7¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷Y1McPHsK¬AD÷1526637000¬ADE÷1526637000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷OfJoNCiq¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.9.63¬BA÷.3.1.19¬BC÷.0.2.2¬BE÷.3.3.21¬BG÷.3.3.21¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷xbNkMW6k¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.2.14.26¬BB÷.0.3.3¬BD÷.1.4.10¬BF÷.0.3.3¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷YZiWvCac¬AD÷1526188800¬ADE÷1526188800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷AZiHrFf0¬WU÷collingwood-magpies¬AG÷.5.15.45¬BA÷.1.3.9¬BC÷.0.3.3¬BE÷.3.5.23¬BG÷.1.4.10¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷lQjLsZ96¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.12.66¬BB÷.2.4.16¬BD÷.2.3.15¬BF÷.3.3.21¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷0AHUr3vA¬AD÷1526181000¬ADE÷1526181000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷OMH2DHt8¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.11.6.72¬BA÷.2.0.12¬BC÷.3.2.20¬BE÷.4.1.25¬BG÷.2.3.15¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷2DG6CydE¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.10.82¬BB÷.3.4.22¬BD÷.5.0.30¬BF÷.1.3.9¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷baUYBGQn¬AD÷1526119800¬ADE÷1526119800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷dntBzXKT¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.11.89¬BA÷.3.2.20¬BC÷.4.3.27¬BE÷.2.4.16¬BG÷.4.2.26¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷Y7XxWjTp¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.8.11.59¬BB÷.1.2.8¬BD÷.0.3.3¬BF÷.6.2.38¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷MJIQqqP3¬AD÷1526117100¬ADE÷1526117100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷pxnM4Px8¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.14.9.93¬BB÷.4.1.25¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.3.15¬BH÷.6.1.37¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷6omI55N1¬WU÷western-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.11.107¬BA÷.4.3.27¬BC÷.5.2.32¬BE÷.3.3.21¬BG÷.4.3.27¬AW÷1¬~AA÷fBNgQcSD¬AD÷1526109000¬ADE÷1526109000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷vNsFSYTL¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.11.95¬BA÷.1.3.9¬BC÷.3.3.21¬BE÷.7.5.47¬BG÷.3.0.18¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷IDtJRhqS¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.14.6.90¬BB÷.4.2.26¬BD÷.4.1.25¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬~AA÷GOA3GGar¬AD÷1526106900¬ADE÷1526106900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷4dkx8G5L¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.21.20.146¬BB÷.4.5.29¬BD÷.4.6.30¬BF÷.5.6.36¬BH÷.8.3.51¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷jgoY8djF¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.11.11.77¬BA÷.3.5.23¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.2.26¬BG÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷KWmSuhpi¬AD÷1526098200¬ADE÷1526098200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷E7b8pyQm¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.7.91¬BA÷.4.1.25¬BC÷.2.1.13¬BE÷.4.4.28¬BG÷.4.1.25¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷SA2Cqeuf¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.10.18.78¬BB÷.3.2.20¬BD÷.2.7.19¬BF÷.2.5.17¬BH÷.3.4.22¬AW÷1¬~AA÷04trGMNk¬AD÷1526096700¬ADE÷1526096700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷voQbLfGI¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.8.13.61¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.5.23¬BE÷.3.2.20¬BG÷.0.3.3¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷IyP2KEVO¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.14.86¬BB÷.2.6.18¬BD÷.5.1.31¬BF÷.3.4.22¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~
18
1526908092
81
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000179000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷8zLxss9M¬AD÷1527241800¬ADE÷1527241800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷GKds6ZYs¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷fBeo5gll¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷na7yxAqG¬AD÷1527306300¬ADE÷1527306300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷SAOsazus¬WU÷richmond-tigers¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷61Nobffm¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OlEBEfUf¬AD÷1527316500¬ADE÷1527316500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷I3VC1Erk¬WU÷brisbane-lions¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷dfUG0Yce¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pxtmEozC¬AD÷1527326700¬ADE÷1527326700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷tOgwErYB¬WU÷geelong-cats¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷hbcsD2mI¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rTVnFtwd¬AD÷1527326700¬ADE÷1527326700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷6iIpqb8P¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷804CvIGt¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jaAst1OS¬AD÷1527390600¬ADE÷1527390600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷2yek4D3f¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷tSgg3XI0¬WV÷west-coast-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tO1HULxq¬AD÷1527398400¬ADE÷1527398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷Aox4mDaB¬WV÷adelaide-crows¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷bBYalgp5¬WU÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fRNsAfea¬AD÷1527403200¬ADE÷1527403200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷0K8XiYk4¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷MT9ThEzb¬WU÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fknJDKr8¬AD÷1527846600¬ADE÷1527846600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷hWSc3I0A¬WU÷sydney-swans¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷WMR12xGG¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nZoPiwMl¬AD÷1527911100¬ADE÷1527911100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷vT2OlJoH¬WU÷western-bulldogs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷j36Smw1N¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nyXHSa7e¬AD÷1527912600¬ADE÷1527912600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷b9gtUObj¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷x0hpTrEd¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KhLyrxC6¬AD÷1527921300¬ADE÷1527921300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷QozDRGK1¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷vkvHQzz8¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qk6uyUbM¬AD÷1527931500¬ADE÷1527931500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷OxIjcE9g¬WU÷essendon-bombers¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷2TGfdYOa¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YHMo9EA5¬AD÷1527934200¬ADE÷1527934200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷rqbxih5A¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷dn2tjCKG¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h8d9yLWq¬AD÷1527995400¬ADE÷1527995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷Ojqb2iY6¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷xfm21BmD¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KC5qzlES¬AD÷1528003200¬ADE÷1528003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷djGbehv6¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷AgK2fCgC¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2yR1OycQ¬AD÷1528008000¬ADE÷1528008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷WKMgLjMe¬WU÷adelaide-crows¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷ABLcKAy2¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1526908092
117
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2018 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2018 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2018 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2018 sú aktualizované automaticky.