AFL 2020 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

Austrálsky futbal Austrália

AFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷EqvIeORH¬AD÷1584606300¬ADE÷1584606300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8vKa4Sm8¬WU÷richmond-tigers¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KEN33n3E¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t6AEfrsO¬AD÷1584694200¬ADE÷1584694200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷EyN726IK¬WU÷western-bulldogs¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hSLB1QXQ¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kd9Ig2dU¬AD÷1584758700¬ADE÷1584758700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OACsd4el¬WV÷fremantle-dockers¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷pKDwcptr¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dIpOEoSu¬AD÷1584768900¬ADE÷1584768900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXBoeOAf¬WU÷adelaide-crows¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷WzGkfrQ0¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hpvXCPdh¬AD÷1584779100¬ADE÷1584779100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Wf2uH5XD¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷8KP8aw2t¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ALlSD5sn¬AD÷1584779100¬ADE÷1584779100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷QcFgg2u7¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷4lEchMfD¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WzwyCqCb¬AD÷1584843000¬ADE÷1584843000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sPCbcHn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷GpTGcHWh¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AsuB3R4¬AD÷1584850800¬ADE÷1584850800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A7SKdyna¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷lbROee15¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v1tqANtB¬AD÷1584861600¬ADE÷1584861600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷IXVSfFGB¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷dOUWgZVH¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MPVm9sdH¬AD÷1585211100¬ADE÷1585211100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷joUzggoO¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷lWnvhD0U¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YaZi81BN¬AD÷1585299000¬ADE÷1585299000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷QiOqDdWu¬WU÷sydney-swans¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷4rNmCGon¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SMYe7LQT¬AD÷1585363500¬ADE÷1585363500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷YHRiBz1h¬WU÷melbourne-demons¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷C8QeAfGb¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UVKN2uZp¬AD÷1585373700¬ADE÷1585373700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷6VPa9EV4¬WU÷carlton-blues¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷KYT38YpB¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6m46ROBo¬AD÷1585383900¬ADE÷1585383900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷EeT77h0H¬WU÷brisbane-lions¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷hnSB6CFN¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pv3AQrRi¬AD÷1585384800¬ADE÷1585384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷0CRF5WUT¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷2LDs1jwo¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~
198
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2020 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!