AFL 2020 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Austrálsky futbal Austrália

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL - play-off¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷UHNVyJlN¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷11¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL - play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷25bBUdNp¬AD÷1603528200¬ADE÷1603528200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603538301¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷0f4BRER1¬WV÷geelong-cats¬GRB÷0¬AH÷.7.8.50¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.3.21¬BF÷.1.3.9¬BH÷.1.0.6¬OB÷ld0YlXS0-zmDbeK0n.png¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷M357SfCe¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷.12.9.81¬BA÷.2.1.13¬BC÷.1.1.7¬BE÷.4.2.26¬BG÷.5.5.35¬OA÷MHs8wgDN-vaSQuQdR.png¬AW÷1¬~AA÷YkfCvwbe¬AD÷1602924000¬ADE÷1602924000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602932639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷dxbtAJn7¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷.11.16.82¬BB÷.2.5.17¬BD÷.2.3.15¬BF÷.3.3.21¬BH÷.4.5.29¬OB÷ld0YlXS0-zmDbeK0n.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷2FbxBaX0¬WU÷brisbane-lions¬GRA÷0¬AG÷.6.6.42¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.3.15¬BE÷.1.2.8¬BG÷.1.1.7¬OA÷G07b1pSq-lIqqxHDo.png¬AW÷1¬~AA÷fH4ycvmd¬AD÷1602838200¬ADE÷1602838200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602846639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷SMX7BqJj¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷.6.10.46¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.2.4.16¬OB÷MHs8wgDN-vaSQuQdR.png¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷lWY3CP3p¬WU÷port-adelaide-power¬GRA÷0¬AG÷.6.4.40¬BA÷.2.3.15¬BC÷.1.0.6¬BE÷.1.1.7¬BG÷.2.0.12¬OA÷fDczFeA6-xvM8rcwD.png¬AW÷1¬~AA÷d6MSqnaE¬AD÷1602319200¬ADE÷1602319200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602327857¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷633O8xbK¬WV÷collingwood-magpies¬GRB÷0¬AH÷.5.2.32¬BB÷.1.0.6¬BD÷.0.0.0¬BF÷.0.1.1¬BH÷.4.1.25¬OB÷YDHN2L5k-jFq7wB5F.png¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷8IpL9IrE¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷.15.10.100¬BA÷.4.4.28¬BC÷.5.2.32¬BE÷.0.2.2¬BG÷.6.2.38¬OA÷ld0YlXS0-zmDbeK0n.png¬AW÷1¬~AA÷IFNOpSq8¬AD÷1602233400¬ADE÷1602233400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602241889¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷fFdwoZ5D¬WV÷st-kilda-saints¬GRB÷0¬AH÷.6.13.49¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.4.10¬BF÷.2.5.17¬BH÷.1.2.8¬OB÷21jNpHle-QHcrWoLf.png¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷GOcZoFj7¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷.12.8.80¬BA÷.5.1.31¬BC÷.4.0.24¬BE÷.1.3.9¬BG÷.2.4.16¬OA÷MHs8wgDN-vaSQuQdR.png¬AW÷1¬~AA÷lSaeyDaR¬AD÷1601719800¬ADE÷1601719800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601728266¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷8OaagR9R¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷.12.4.76¬BB÷.4.0.24¬BD÷.2.1.13¬BF÷.3.3.21¬BH÷.3.0.18¬OB÷YDHN2L5k-jFq7wB5F.png¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷Emodf7fL¬WU÷west-coast-eagles¬GRA÷0¬AG÷.11.9.75¬BA÷.1.2.8¬BC÷.4.2.26¬BE÷.2.2.14¬BG÷.4.3.27¬OA÷0lLwYY86-I3G4r0Wp.png¬AW÷1¬~AA÷jynNWW7r¬AD÷1601707200¬ADE÷1601707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601715532¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷4foVm5Xl¬WV÷western-bulldogs¬GRB÷0¬AH÷.9.10.64¬BB÷.3.1.19¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.4.4.28¬OB÷xQiv8zjC-2RphHj8F.png¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷AXoRloIr¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷.10.7.67¬BA÷.2.2.14¬BC÷.3.2.20¬BE÷.4.2.26¬BG÷.1.1.7¬OA÷21jNpHle-QHcrWoLf.png¬AW÷1¬~AA÷63AjxgpL¬AD÷1601632200¬ADE÷1601632200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601640953¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷tzmldTP8¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷.10.9.69¬BA÷.3.1.19¬BC÷.4.1.25¬BE÷.2.4.16¬BG÷.1.3.9¬OA÷G07b1pSq-lIqqxHDo.png¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷zcnhemuF¬WV÷richmond-tigers¬GRB÷0¬AH÷.8.6.54¬BB÷.4.1.25¬BD÷.1.0.6¬BF÷.1.2.8¬BH÷.2.3.15¬OB÷MHs8wgDN-vaSQuQdR.png¬AW÷1¬~AA÷h06nwZUE¬AD÷1601545200¬ADE÷1601545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1601553781¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷SWrpc9A2¬WV÷geelong-cats¬GRB÷0¬AH÷.5.12.42¬BB÷.1.4.10¬BD÷.2.3.15¬BF÷.1.1.7¬BH÷.1.4.10¬OB÷ld0YlXS0-zmDbeK0n.png¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷ETf2YPX1¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷.9.4.58¬BA÷.2.1.13¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.0.12¬OA÷fDczFeA6-xvM8rcwD.png¬AW÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷bqY7VU8l¬AD÷1600679700¬ADE÷1600679700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600688156¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷rmihhGe6¬WU÷collingwood-magpies¬GRA÷0¬AG÷.7.3.45¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.0.12¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.2.8¬OA÷YDHN2L5k-jFq7wB5F.png¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷MwjdizBC¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷.9.7.61¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.1.19¬BF÷.3.4.22¬BH÷.1.0.6¬OB÷fDczFeA6-xvM8rcwD.png¬AW÷1¬~AA÷G4vKo2Gq¬AD÷1600589400¬ADE÷1600589400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600597776¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷2VYc3eMc¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷.11.8.74¬BB÷.2.3.15¬BD÷.5.1.31¬BF÷.1.4.10¬BH÷.3.0.18¬OB÷xQiv8zjC-2RphHj8F.png¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷Ovzf4y7i¬WU÷fremantle-dockers¬GRA÷0¬AG÷.6.8.44¬BA÷.2.2.14¬BC÷.3.2.20¬BE÷.1.1.7¬BG÷.0.3.3¬OA÷n5v4ByS0-8M0be9od.png¬AM÷Hrané na domácom štadióne iného tímu.¬AW÷1¬~AA÷bTTOpMVk¬AD÷1600580100¬ADE÷1600580100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600588408¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷8Sy61ZjA¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷.10.9.69¬BB÷.4.1.25¬BD÷.0.2.2¬BF÷.3.4.22¬BH÷.3.2.20¬OB÷ld0YlXS0-zmDbeK0n.png¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷dhY12Fy4¬WU÷sydney-swans¬GRA÷0¬AG÷.9.9.63¬BA÷.5.4.34¬BC÷.0.4.4¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.0.12¬OA÷CtwmlIQq-OACRxcxA.png¬AM÷Hrané na domácom štadióne iného tímu.¬AW÷1¬~AA÷KGLmAxa1¬AD÷1600571100¬ADE÷1600571100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600579692¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷ULl9JSTh¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷.17.6.108¬BA÷.7.1.43¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.3.27¬BG÷.4.0.24¬OA÷Q7naFG7k-KdKs0iTq.png¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷jVk5K8En¬WV÷gold-coast-suns¬GRB÷0¬AH÷.8.9.57¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.0.12¬BH÷.3.4.22¬OB÷2FyqqXA6-KlURAloq.png¬AM÷Hrané na domácom štadióne iného tímu.¬AW÷1¬~AA÷zsJUsEG1¬AD÷1600508400¬ADE÷1600508400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600517244¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YVUDxNhL¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷.11.12.78¬BA÷.3.2.20¬BC÷.5.3.33¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.5.17¬OA÷G07b1pSq-lIqqxHDo.png¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷fuW9w3wF¬WV÷carlton-blues¬GRB÷0¬AH÷.10.1.61¬BB÷.4.0.24¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.0.12¬BH÷.4.0.24¬OB÷dtiwdsAN-48dnV5z1.png¬AW÷1¬~AA÷ljWGgBFD¬AD÷1600499400¬ADE÷1600499400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600507616¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷b9x6qV55¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷.12.5.77¬BB÷.3.0.18¬BD÷.2.0.12¬BF÷.4.5.29¬BH÷.3.0.18¬OB÷MHs8wgDN-vaSQuQdR.png¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷nZY1pBja¬WU÷adelaide-crows¬GRA÷0¬AG÷.4.9.33¬BA÷.2.2.14¬BC÷.0.2.2¬BE÷.1.1.7¬BG÷.1.4.10¬OA÷29Mfr9A6-nRbvXR5l.png¬AW÷1¬~AA÷ClJqhqMI¬AD÷1600488600¬ADE÷1600488600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600496786¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷U7i1TluR¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷.10.8.68¬BB÷.1.4.10¬BD÷.5.2.32¬BF÷.1.1.7¬BH÷.3.1.19¬OB÷Gz3DNU7k-vkqdGANL.png¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷jHhcUUPK¬WU÷essendon-bombers¬GRA÷0¬AG÷.7.7.49¬BA÷.2.0.12¬BC÷.0.2.2¬BE÷.1.1.7¬BG÷.4.4.28¬OA÷xldMSEhT-8z0zY7jr.png¬AW÷1¬~
162
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2020 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup