AFL 2021 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AFL
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷jyelHzCm¬ZD÷t¬ZE÷UqKIXFbB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷EwgDbkH5¬AD÷1616055900¬ADE÷1616055900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8rAZT9hH¬WU÷richmond-tigers¬GRA÷0¬OA÷MHs8wgDN-vaSQuQdR.png¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KIDwTT7N¬WV÷carlton-blues¬GRB÷0¬OB÷dtiwdsAN-48dnV5z1.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80hHc9WB¬AD÷1616143800¬ADE÷1616143800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷Gla9N7Vp¬WV÷western-bulldogs¬GRB÷0¬OB÷xQiv8zjC-2RphHj8F.png¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷EuDsSmNT¬WU÷collingwood-magpies¬GRA÷0¬OA÷YDHN2L5k-jFq7wB5F.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M3dLdToI¬AD÷1616208300¬ADE÷1616208300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷reieoBNi¬WV÷fremantle-dockers¬GRB÷0¬OB÷n5v4ByS0-8M0be9od.png¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷44hini8o¬WU÷melbourne-demons¬GRA÷0¬OA÷Gz3DNU7k-vkqdGANL.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4SoQem1O¬AD÷1616218500¬ADE÷1616218500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷jLf3qkh4¬WV÷geelong-cats¬GRB÷0¬OB÷ld0YlXS0-zmDbeK0n.png¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷xIjapVxb¬WU÷adelaide-crows¬GRA÷0¬OA÷29Mfr9A6-nRbvXR5l.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rJpUf7GU¬AD÷1616228700¬ADE÷1616228700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷OYhBsTMG¬WV÷hawthorn-hawks¬GRB÷0¬OB÷Q7naFG7k-KdKs0iTq.png¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷prf7r97A¬WU÷essendon-bombers¬GRA÷0¬OA÷xldMSEhT-8z0zY7jr.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YsMZFjnt¬AD÷1616229900¬ADE÷1616229900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷d06Iu7iT¬WV÷sydney-swans¬GRB÷0¬OB÷CtwmlIQq-OACRxcxA.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷I97EtmxN¬WU÷brisbane-lions¬GRA÷0¬OA÷G07b1pSq-lIqqxHDo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYKwFA1n¬AD÷1616292600¬ADE÷1616292600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷SrclzoFj¬WV÷port-adelaide-power¬GRB÷0¬OB÷fDczFeA6-xvM8rcwD.png¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷EugpyRap¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬GRA÷0¬OA÷Sd4ysiAN-pbhe7jhD.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fcArEUGh¬AD÷1616300400¬ADE÷1616300400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷Kxpzbl7c¬WV÷st-kilda-saints¬GRB÷0¬OB÷21jNpHle-QHcrWoLf.png¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷tnoWbUii¬WU÷greater-western-sydney¬GRA÷0¬OA÷Ig8GtPWH-6qaRyHEs.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷80EnDlWb¬AD÷1616310600¬ADE÷1616310600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷S2mrdSyA¬WV÷gold-coast-suns¬GRB÷0¬OB÷2FyqqXA6-KlURAloq.png¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷lClvc8M3¬WU÷west-coast-eagles¬GRA÷0¬OA÷0lLwYY86-I3G4r0Wp.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bk7aAnGH¬AD÷1616660400¬ADE÷1616660400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷xduUnObd¬WV÷collingwood-magpies¬GRB÷0¬OB÷YDHN2L5k-jFq7wB5F.png¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷b5tQm4qj¬WU÷carlton-blues¬GRA÷0¬OA÷dtiwdsAN-48dnV5z1.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xt6396VN¬AD÷1616746800¬ADE÷1616746800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷42XFARj3¬WV÷brisbane-lions¬GRB÷0¬OB÷G07b1pSq-lIqqxHDo.png¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷jaTBB7yc¬WU÷geelong-cats¬GRA÷0¬OA÷ld0YlXS0-zmDbeK0n.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W2578QpU¬AD÷1616813100¬ADE÷1616813100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷xGVN85LF¬WV÷adelaide-crows¬GRB÷0¬OB÷29Mfr9A6-nRbvXR5l.png¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷bPWJ9o69¬WU÷sydney-swans¬GRA÷0¬OA÷CtwmlIQq-OACRxcxA.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷h6BY3pgo¬AD÷1616823300¬ADE÷1616823300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷M5hejc5l¬WV÷essendon-bombers¬GRB÷0¬OB÷xldMSEhT-8z0zY7jr.png¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷rFgiiwjr¬WU÷port-adelaide-power¬GRA÷0¬OA÷fDczFeA6-xvM8rcwD.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dvxFCxco¬AD÷1616833500¬ADE÷1616833500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷UVe3lyz1¬WV÷melbourne-demons¬GRB÷0¬OB÷Gz3DNU7k-vkqdGANL.png¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷GSiakHKf¬WU÷st-kilda-saints¬GRA÷0¬OA÷21jNpHle-QHcrWoLf.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zVzJBdCi¬AD÷1616836200¬ADE÷1616836200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷2qfBnF4D¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬GRB÷0¬OB÷Sd4ysiAN-pbhe7jhD.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Ohe7mek7¬WU÷gold-coast-suns¬GRA÷0¬OA÷2FyqqXA6-KlURAloq.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
198
Reklama
Reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
Reklama
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2021 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2021 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2021 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2021 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2021 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup