AFL 2020 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Austrálsky futbal Austrália

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷hSSJCVKa¬AD÷1596708600¬ADE÷1596708600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596717077¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷KQm4SNCN¬WV÷st-kilda-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.6.78¬BB÷.3.2.20¬BD÷.3.0.18¬BF÷.3.2.20¬BH÷.3.2.20¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷8jp0T3cH¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.11.8.74¬BA÷.2.1.13¬BC÷.4.4.28¬BE÷.2.2.14¬BG÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷h2cO9T4I¬AD÷1596699600¬ADE÷1596699600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596707922¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷jTUTrqc4¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.14.50¬BA÷.0.6.6¬BC÷.2.4.16¬BE÷.3.1.19¬BG÷.1.3.9¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷xQQPqPsb¬WV÷sydney-swans¬AH÷.6.5.41¬BB÷.1.0.6¬BD÷.4.0.24¬BF÷.0.2.2¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬~AA÷EXHYtYV7¬AD÷1596622200¬ADE÷1596622200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596630716¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷4ELqX0Gr¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.10.88¬BB÷.3.2.20¬BD÷.2.2.14¬BF÷.1.3.9¬BH÷.7.3.45¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷25ZHys8R¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.5.7.37¬BA÷.2.4.16¬BC÷.2.1.13¬BE÷.0.2.2¬BG÷.1.0.6¬AW÷1¬~AA÷pb75caFe¬AD÷1596613200¬ADE÷1596613200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596621650¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷fPNmfC0s¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷.9.3.57¬BB÷.3.1.19¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.0.12¬BH÷.4.1.25¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷Ia0KBvWE¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.12.90¬BA÷.4.2.26¬BC÷.1.6.12¬BE÷.3.3.21¬BG÷.5.1.31¬AW÷1¬~AA÷2HUfa0To¬AD÷1596532200¬ADE÷1596532200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596540461¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷hb0vM6X0¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.10.82¬BA÷.3.3.21¬BC÷.5.2.32¬BE÷.1.1.7¬BG÷.3.4.22¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷fDsyNnIf¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.4.17.41¬BB÷.2.3.15¬BD÷.1.5.11¬BF÷.0.7.7¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷2yifsS70¬AD÷1596445800¬ADE÷1596445800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596454131¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷UkQnrikd¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.5.12.42¬BB÷.2.5.17¬BD÷.1.0.6¬BF÷.0.1.1¬BH÷.2.6.18¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷jaRrqXZk¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.7.55¬BA÷.1.2.8¬BC÷.2.0.12¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷AaXCfi07¬AD÷1596355800¬ADE÷1596355800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596364374¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hCZcoiyg¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.7.7.49¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.2.8¬BF÷.4.1.25¬BH÷.1.2.8¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷ELzfnXLn¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.1.61¬BA÷.0.0.0¬BC÷.4.1.25¬BE÷.2.0.12¬BG÷.4.0.24¬AW÷1¬~AA÷tSkbtnN6¬AD÷1596346500¬ADE÷1596346500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596354367¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷McSX5fs3¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.11.35¬BA÷.0.3.3¬BC÷.2.1.13¬BE÷.0.3.3¬BG÷.2.4.16¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷r7TT6zSd¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.7.61¬BB÷.2.4.16¬BD÷.2.1.13¬BF÷.1.2.8¬BH÷.4.0.24¬AW÷1¬~AA÷8vakRFH2¬AD÷1596276600¬ADE÷1596276600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596285353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷Eg4SW8TS¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.7.73¬BA÷.3.0.18¬BC÷.1.2.8¬BE÷.3.4.22¬BG÷.4.1.25¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷G2jfSSyp¬WV÷geelong-cats¬AH÷.10.4.64¬BB÷.4.0.24¬BD÷.3.0.18¬BF÷.2.2.14¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷WneKuUln¬AD÷1596265800¬ADE÷1596265800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596274548¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷2iUyn99D¬WV÷sydney-swans¬AH÷.6.12.48¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.5.11¬BF÷.2.4.16¬BH÷.1.2.8¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷O0VXnkf7¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.11.101¬BA÷.3.3.21¬BC÷.4.1.25¬BE÷.2.2.14¬BG÷.6.5.41¬AW÷1¬~AA÷dE4dJef5¬AD÷1596256500¬ADE÷1596256500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596265185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sabSWV6¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.5.119¬BA÷.4.1.25¬BC÷.5.0.30¬BE÷.3.1.19¬BG÷.7.3.45¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷Oj0fTCG0¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.7.8.50¬BB÷.0.2.2¬BD÷.3.1.19¬BF÷.3.4.22¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬~AA÷E7AyKSpG¬AD÷1596190200¬ADE÷1596190200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596198544¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷QqKLVmh5¬WU÷essendon-bombers¬AG÷.3.10.28¬BA÷.1.3.9¬BC÷.1.0.6¬BE÷.1.1.7¬BG÷.0.6.6¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷ngLHWTxa¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.7.91¬BB÷.5.3.33¬BD÷.0.2.2¬BF÷.5.1.31¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬~AA÷GvJ6jWpE¬AD÷1596181200¬ADE÷1596181200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷9. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1596189714¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷EwGZmMLH¬WU÷carlton-blues¬AG÷.9.4.58¬BA÷.5.1.31¬BC÷.1.1.7¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.0.12¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷zmHVl26B¬WV÷hawthorn-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.5.89¬BB÷.2.0.12¬BD÷.6.3.39¬BF÷.3.1.19¬BH÷.3.1.19¬AW÷1¬~
86
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷Op6g7UqD¬AD÷1596792000¬ADE÷1596792000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Geelong Cats¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷E5dFBmkb¬WU÷geelong-cats¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷CjFIA744¬WV÷greater-western-sydney¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷S2llF9O7¬AD÷1596793800¬ADE÷1596793800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷Ikk9tJdf¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷vaj5sasl¬WU÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IqZsE0IP¬AD÷1596868500¬ADE÷1596868500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A9302qCp¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷OC7413Rj¬WV÷adelaide-crows¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷MsXuy63H¬AD÷1596868500¬ADE÷1596868500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷nHHHbngJ¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷YDDDaSwD¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lYQKSSh7¬AD÷1596879600¬ADE÷1596879600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YaEJi4Mh¬WU÷brisbane-lions¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷f9FFhp7n¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WjFI7beg¬AD÷1596942600¬ADE÷1596942600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷dph2M43G¬WU÷carlton-blues¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷8MKV4xYr¬WV÷richmond-tigers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷SCaL4yOE¬AD÷1596951300¬ADE÷1596951300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷rPMaTIF7¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷4YNeUb01¬WV÷carlton-blues¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vHIQ5xQ5¬AD÷1596955200¬ADE÷1596955200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷A9Ns2zI1¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷l0Mo1fX7¬WV÷essendon-bombers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷xOC4HZOH¬AD÷1596960600¬ADE÷1596960600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷d4n2QhGP¬WU÷melbourne-demons¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷IDmbRY0J¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fVHAkj0K¬AD÷1597047000¬ADE÷1597047000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷M3Jsn0jU¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷rDKwmtyO¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zTeNNtBA¬AD÷1597056000¬ADE÷1597056000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷WE8uMiFA¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷A57qLBUG¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IqiGtAZu¬AD÷1597134900¬ADE÷1597134900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷UwWTmVv1¬WU÷adelaide-crows¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷GzSPlBPf¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CAn4I0iL¬AD÷1597223400¬ADE÷1597223400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷K86T6kpm¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷652P7VUt¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~~
38
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2020 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!