AFL 2020 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

Austrálsky futbal Austrália

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷v1tqANtB¬AD÷1584862800¬ADE÷1584862800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584870813¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷IXVSfFGB¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.6.78¬BA÷.5.1.31¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.0.6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷dOUWgZVH¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.7.9.51¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.0.12¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷0AsuB3R4¬AD÷1584852000¬ADE÷1584852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584860323¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A7SKdyna¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.6.90¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.1.19¬BE÷.4.0.24¬BG÷.4.4.28¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷lbROee15¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.9.8.62¬BB÷.3.3.21¬BD÷.1.2.8¬BF÷.3.2.20¬BH÷.2.1.13¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷WzwyCqCb¬AD÷1584842700¬ADE÷1584842700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584851123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sPCbcHn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.8.56¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.1.7¬BE÷.4.5.29¬BG÷.2.1.13¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷GpTGcHWh¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.7.12.54¬BB÷.3.3.21¬BD÷.3.4.22¬BF÷.0.4.4¬BH÷.1.1.7¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷hpvXCPdh¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788123¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Wf2uH5XD¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.5.29¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.3.9¬BG÷.0.0.0¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷8KP8aw2t¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.16.76¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.4.34¬BF÷.0.3.3¬BH÷.1.7.13¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷ALlSD5sn¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788433¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷QcFgg2u7¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.3.105¬BA÷.5.0.30¬BC÷.4.1.25¬BE÷.4.2.26¬BG÷.4.0.24¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷4lEchMfD¬WV÷geelong-cats¬AH÷.11.7.73¬BB÷.4.2.26¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.0.18¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷dIpOEoSu¬AD÷1584770700¬ADE÷1584770700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584779024¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXBoeOAf¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.11.5.71¬BA÷.6.0.36¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.3.15¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷WzGkfrQ0¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.8.74¬BB÷.3.0.18¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.1.19¬BH÷.0.4.4¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷Kd9Ig2dU¬AD÷1584760200¬ADE÷1584760200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584768242¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷pKDwcptr¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.9.63¬BA÷.5.2.32¬BC÷.2.3.15¬BE÷.1.3.9¬BG÷.1.1.7¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OACsd4el¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.8.9.57¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.4.3.27¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷t6AEfrsO¬AD÷1584694200¬ADE÷1584694200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584702304¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷EyN726IK¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.0.6¬BC÷.3.0.18¬BE÷.1.2.8¬BG÷.0.2.2¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hSLB1QXQ¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.8.86¬BB÷.5.2.32¬BD÷.3.4.22¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~AA÷EqvIeORH¬AD÷1584607200¬ADE÷1584607200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584615682¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KEN33n3E¬WV÷carlton-blues¬AH÷.12.9.81¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.4.10¬BF÷.5.2.32¬BH÷.4.2.26¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8vKa4Sm8¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.9.105¬BA÷.7.2.44¬BC÷.4.1.25¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.4.16¬AM÷Hrá sa bez divákov.¬AW÷1¬~
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷YaZi81BN¬AD÷1585299000¬ADE÷1585299000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sydney Swans¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷4rNmCGon¬WV÷essendon-bombers¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷QiOqDdWu¬WU÷sydney-swans¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷SMYe7LQT¬AD÷1585363500¬ADE÷1585363500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷YHRiBz1h¬WU÷melbourne-demons¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷C8QeAfGb¬WV÷greater-western-sydney¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷UVKN2uZp¬AD÷1585373700¬ADE÷1585373700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷6VPa9EV4¬WU÷carlton-blues¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷KYT38YpB¬WV÷western-bulldogs¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷6m46ROBo¬AD÷1585383900¬ADE÷1585383900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷EeT77h0H¬WU÷brisbane-lions¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷hnSB6CFN¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷pv3AQrRi¬AD÷1585384800¬ADE÷1585384800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷0CRF5WUT¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷2LDs1jwo¬WV÷adelaide-crows¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷v12EP2tb¬AD÷1585447800¬ADE÷1585447800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Geelong Cats¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷GO1PPZFo¬WU÷geelong-cats¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷UR5TOgVi¬WV÷gold-coast-suns¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷h46IOMe4¬AD÷1585455600¬ADE÷1585455600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷Ol5XNDpb¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷2u4yNXa4¬WV÷west-coast-eagles¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷zTeNNtBA¬AD÷1585466400¬ADE÷1585466400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷WE8uMiFA¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷A57qLBUG¬WV÷hawthorn-hawks¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷EJfRM0QG¬AD÷1585815900¬ADE÷1585815900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷4S6mKVqN¬WU÷carlton-blues¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷G2AiJkaT¬WV÷essendon-bombers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷KIIf5Yfq¬AD÷1585903800¬ADE÷1585903800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷YscJE97p¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷CYeNDTMj¬WV÷western-bulldogs¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷b9Hb4hAk¬AD÷1585968300¬ADE÷1585968300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷0lk5xDai¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷vul9yXEc¬WV÷collingwood-magpies¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷tY633CPe¬AD÷1585978500¬ADE÷1585978500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷Y1mDziU3¬WU÷adelaide-crows¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷n5iHZAqA¬WV÷brisbane-lions¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷fyB72Wv2¬AD÷1585988700¬ADE÷1585988700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷tSjLYUbG¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷KIkPXlEM¬WV÷port-adelaide-power¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷8vakRFH2¬AD÷1585991400¬ADE÷1585991400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷G2jfSSyp¬WV÷geelong-cats¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷Eg4SW8TS¬WU÷west-coast-eagles¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷nVcgQZW8¬AD÷1586056200¬ADE÷1586056200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷APkbRnij¬WU÷melbourne-demons¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OSg2Q66d¬WV÷fremantle-dockers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷46hbPgnF¬AD÷1586064000¬ADE÷1586064000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷xWspkjqc¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷GMtllAb3¬WV÷richmond-tigers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~AA÷rci2OD1L¬AD÷1586068800¬ADE÷1586068800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷OnpdnlTF¬WV÷sydney-swans¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷pdohmUD9¬WU÷gold-coast-suns¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬AW÷1¬~~
188
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2020 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!