AFL 2020 live výsledky, tabuľky, konečné výsledky

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Austrálsky futbal Austrália

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷A3eyfQ83¬AD÷1600422600¬ADE÷1600422600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600430955¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷QmtJjIxh¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.10.82¬BA÷.3.3.21¬BC÷.2.2.14¬BE÷.3.4.22¬BG÷.4.1.25¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷CpxFibNo¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.3.12.30¬BB÷.1.5.11¬BD÷.2.3.15¬BF÷.0.2.2¬BH÷.0.2.2¬AW÷1¬~AA÷tOFALQ3U¬AD÷1600333800¬ADE÷1600333800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600341737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷MDSLkiAl¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.4.10.34¬BA÷.2.4.16¬BC÷.0.2.2¬BE÷.1.4.10¬BG÷.1.0.6¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷rNTHjXfr¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.7.7.49¬BB÷.0.0.0¬BD÷.3.1.19¬BF÷.1.3.9¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷OIHOMU0c¬AD÷1600074600¬ADE÷1600074600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1600083025¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷fswdFS7O¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.6.10.46¬BB÷.3.1.19¬BD÷.0.4.4¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.4.10¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷GjvhG8hI¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.8.68¬BA÷.2.2.14¬BC÷.2.3.15¬BE÷.3.0.18¬BG÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷p0dkr8hf¬AD÷1599984600¬ADE÷1599984600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599992957¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷dxSvpDKq¬WU÷sydney-swans¬AG÷.6.5.41¬BA÷.2.0.12¬BC÷.0.0.0¬BE÷.1.3.9¬BG÷.3.2.20¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷p0aB1ujH¬WV÷brisbane-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.7.73¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.2.14¬BF÷.2.1.13¬BH÷.6.3.39¬AW÷1¬~AA÷GMPzf5i6¬AD÷1599975300¬ADE÷1599975300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599983700¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷Um1777I7¬WU÷hawthorn-hawks¬AG÷.6.4.40¬BA÷.1.1.7¬BC÷.0.1.1¬BE÷.4.1.25¬BG÷.1.1.7¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷jc238m31¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.10.76¬BB÷.4.1.25¬BD÷.3.5.23¬BF÷.2.1.13¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~AA÷l8ZD7qw3¬AD÷1599966300¬ADE÷1599966300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599974649¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷6oQmgBbj¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.12.72¬BB÷.5.3.33¬BD÷.3.2.20¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.4.16¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷KlUihVDd¬WU÷carlton-blues¬AG÷.8.8.56¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.1.7¬BE÷.3.2.20¬BG÷.4.3.27¬AW÷1¬~AA÷SMYe7LQT¬AD÷1599903600¬ADE÷1599903600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599912407¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷YHRiBz1h¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.7.79¬BB÷.5.2.32¬BD÷.2.3.15¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷C8QeAfGb¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.11.8.74¬BA÷.2.3.15¬BC÷.5.2.32¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.1.7¬AW÷1¬~AA÷vHIQ5xQ5¬AD÷1599894300¬ADE÷1599894300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599902641¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷l0Mo1fX7¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.4.5.29¬BB÷.2.1.13¬BD÷.0.2.2¬BF÷.1.0.6¬BH÷.1.2.8¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷A9Ns2zI1¬WU÷port-adelaide-power¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.13.79¬BA÷.1.2.8¬BC÷.5.5.35¬BE÷.1.6.12¬BG÷.4.0.24¬AW÷1¬~AA÷SOPORn8D¬AD÷1599883800¬ADE÷1599883800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599892063¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷tQHRkri5¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.9.99¬BB÷.3.3.21¬BD÷.4.1.25¬BF÷.4.2.26¬BH÷.4.3.27¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷SMDNjOya¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷.5.5.35¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.2.8¬BE÷.1.2.8¬BG÷.2.1.13¬AW÷1¬~AA÷zV4fmfzi¬AD÷1599817800¬ADE÷1599817800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599825485¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷foagzchB¬WU÷geelong-cats¬AG÷.4.7.31¬BA÷.0.3.3¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.1.1¬BG÷.3.2.20¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷rBekyww5¬WV÷richmond-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.7.15.57¬BB÷.2.5.17¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.8.20¬BH÷.2.2.14¬AW÷1¬~AA÷h46IOMe4¬AD÷1599729000¬ADE÷1599729000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599737745¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷2u4yNXa4¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.9.11.65¬BB÷.2.1.13¬BD÷.3.5.23¬BF÷.0.3.3¬BH÷.4.2.26¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷Ol5XNDpb¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.6.14.50¬BA÷.3.5.23¬BC÷.0.0.0¬BE÷.0.4.4¬BG÷.3.5.23¬AW÷1¬~AA÷pzTM5N7F¬AD÷1599642600¬ADE÷1599642600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599651269¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷baFoECzG¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.6.7.43¬BB÷.1.0.6¬BD÷.3.3.21¬BF÷.1.2.8¬BH÷.1.2.8¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷K8GsFhL9¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.10.88¬BA÷.5.4.34¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.4.22¬BG÷.2.0.12¬AW÷1¬~AA÷SdecssQj¬AD÷1599559800¬ADE÷1599559800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599567990¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷Klh1BpfM¬WV÷sydney-swans¬AH÷.8.4.52¬BB÷.3.0.18¬BD÷.4.2.26¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.1.1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷tbgcCQvG¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.9.57¬BA÷.0.4.4¬BC÷.4.0.24¬BE÷.2.5.17¬BG÷.2.0.12¬AW÷1¬~AA÷QgphL272¬AD÷1599550800¬ADE÷1599550800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1599559015¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷AFU3jUa6¬WU÷adelaide-crows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.11.59¬BA÷.3.3.21¬BC÷.0.4.4¬BE÷.5.0.30¬BG÷.0.4.4¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷dCQaiAp0¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.7.5.47¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.2.14¬BF÷.3.0.18¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~~
146
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl/¬ZX÷14Austrália 009trália0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷ClJqhqMI¬AD÷1600488600¬ADE÷1600488600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷jHhcUUPK¬WU÷essendon-bombers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷U7i1TluR¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ljWGgBFD¬AD÷1600499400¬ADE÷1600499400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷nZY1pBja¬WU÷adelaide-crows¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷b9x6qV55¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zsJUsEG1¬AD÷1600508400¬ADE÷1600508400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷fuW9w3wF¬WV÷carlton-blues¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷YVUDxNhL¬WU÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KGLmAxa1¬AD÷1600571100¬ADE÷1600571100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷jVk5K8En¬WV÷gold-coast-suns¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷ULl9JSTh¬WU÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bTTOpMVk¬AD÷1600580100¬ADE÷1600580100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷dhY12Fy4¬WU÷sydney-swans¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷8Sy61ZjA¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷G4vKo2Gq¬AD÷1600589400¬ADE÷1600589400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷Ovzf4y7i¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷2VYc3eMc¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bqY7VU8l¬AD÷1600679700¬ADE÷1600679700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷rmihhGe6¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷MwjdizBC¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷y¬~
7
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke AFL 2020 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky AFL 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!