NBL 2019 live výsledky, tabuľka

Basketbal Nový Zéland NBL2019

results
3
1553329339
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷NOVÝ ZÉLAND: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Nový Zéland¬ZC÷OY5J0xj9¬ZD÷p¬ZE÷p2ob1FIG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/novy-zeland/nbl/¬ZX÷03Nový Zéland 011Zéland0010000000186000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nový Zéland¬~AA÷veX8YCh1¬AD÷1554966000¬ADE÷1554966000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷Sj0BSxZa¬WU÷manawatu-jets¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷pSfGRdl6¬WV÷super-city-rangers¬AN÷n¬~AA÷IoWCXW77¬AD÷1555052400¬ADE÷1555052400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷OIgKQG3C¬WU÷wellington-saints¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬JB÷IugOPzJI¬WV÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷61PfdGp8¬AD÷1555138800¬ADE÷1555138800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷YmyBmvBP¬WV÷super-city-rangers¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷WrcSOfYO¬WU÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷phObez0E¬AD÷1555138800¬ADE÷1555138800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷zcNxqbJt¬WU÷nelson-giants¬WN÷TAR¬AF÷Augusta Mountainairs¬JB÷rNMtrIYn¬WV÷augusta-mountainairs¬AN÷n¬~AA÷SGD3ffFK¬AD÷1555207200¬ADE÷1555207200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southland Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬JA÷MDLpsxlg¬WU÷southland-sharks¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷4xBktd3a¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷0IoThyu9¬AD÷1555570800¬ADE÷1555570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷xrBSfVit¬WU÷manawatu-jets¬WN÷MAJ¬AF÷Southern Huskies¬JB÷6HFWgk7n¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷Q1W6gEUQ¬AD÷1555570800¬ADE÷1555570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷C2EcvzYB¬WV÷southland-sharks¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷IuFguGI5¬WU÷nelson-giants¬AN÷n¬~AA÷rsyYiefF¬AD÷1555657200¬ADE÷1555657200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷p8Ezg9Mh¬WU÷wellington-saints¬WN÷MAJ¬AF÷Southern Huskies¬JB÷SW3uhTya¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷rsJYlYxr¬AD÷1555743600¬ADE÷1555743600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Super City Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬JA÷jgD1wfmI¬WU÷super-city-rangers¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷8U76xE2O¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷dpuxiF9L¬AD÷1555815600¬ADE÷1555815600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷tz8qimi5¬WU÷bay-hawks¬WN÷MAJ¬AF÷Southern Huskies¬JB÷zc7mj76B¬WV÷southern-huskies¬AN÷n¬~AA÷MXHxlhhl¬AD÷1555898400¬ADE÷1555898400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augusta Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬JA÷nL6AyYHU¬WU÷augusta-mountainairs¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Rams¬JB÷OtrGdHmt¬WV÷canterbury-rams¬AN÷n¬~AA÷v9CsmC7f¬AD÷1556175600¬ADE÷1556175600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷zHoKey3n¬WU÷wellington-saints¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷IuyPfeIh¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷IaBonWM0¬AD÷1556262000¬ADE÷1556262000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷dWZSgFXb¬WU÷nelson-giants¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷Q5vXhZn5¬WV÷manawatu-jets¬AN÷n¬~
3
1553329339
81
Nápoveda: Ste na stránke NBL 2019 výsledky v sekcii Basketbal / Nový Zéland. NBL 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NBL 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NBL 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke NBL 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!