BBL Trophy 2019/2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Basketbal Spojené kráľovstvo

BBL Trophy
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Spojené kráľovstvo¬ZC÷Y7mKkA68¬ZD÷p¬ZE÷I1UpaaO6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/spojene-kralovstvo/bbl-trophy/¬ZX÷03Spojené kráľ018ovstvo0020000000001000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spojené kráľovstvo¬~AA÷tb4H0rth¬AD÷1584286200¬ADE÷1584286200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584293519¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷4hxKLFHT¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷96¬AT÷87¬BI÷9¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷31¬BG÷10¬OA÷G8oQLLhT-fBSqAJrg.png¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷tEToHZPp¬WV÷solent-kestrels¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷94¬AU÷87¬BJ÷7¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷22¬OB÷lrXm9e8k-W8yyf7p5.png¬~AA÷CGeYFe6d¬AD÷1583082000¬ADE÷1583082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583088236¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷Oztk3LyD¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷21¬OB÷KUuhijU0-OKJjSsIP.png¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷2Rvg2uiJ¬WU÷newcastle-eagles¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷67¬BA÷14¬BC÷24¬BE÷16¬BG÷13¬OA÷G8oQLLhT-fBSqAJrg.png¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 88-79. Celkovo: 155-154.¬~AA÷Ek9V7BXR¬AD÷1581873300¬ADE÷1581873300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581879824¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷UHn7Y0tP¬WV÷solent-kestrels¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷24¬BD÷13¬BF÷25¬BH÷11¬OB÷lrXm9e8k-W8yyf7p5.png¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷plNnsgpP¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷30¬BG÷22¬OA÷xtYzFChT-lGIKrHGe.png¬AM÷Výsledok prvého zápasu: 67-103. Celkovo: 159-176.¬~AA÷OhUwjeie¬AD÷1581535800¬ADE÷1581535800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Solent Kestrels¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581542237¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solent Kestrels¬JA÷IiKSvtXg¬WU÷solent-kestrels¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷32¬OA÷lrXm9e8k-W8yyf7p5.png¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷nROWw0n0¬WV÷bristol-flyers¬GRB÷0¬AH÷67¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷10¬BH÷14¬OB÷xtYzFChT-lGIKrHGe.png¬~AA÷CU09HQRf¬AD÷1581269400¬ADE÷1581269400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581275569¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷AVdOHgrl¬WU÷cheshire-phoenix¬GRA÷0¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷13¬BG÷22¬OA÷KUuhijU0-OKJjSsIP.png¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷lMeSGDcf¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷20¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷25¬OB÷G8oQLLhT-fBSqAJrg.png¬~AA÷A3eG4UnH¬AD÷1579980600¬ADE÷1579980600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worthing Thunder¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579987588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worthing Thunder¬JA÷OIv3WnA1¬WU÷worthing-thunder¬GRA÷0¬AG÷81¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷24¬OA÷fTTQHtVH-63qLfrtp.png¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷29w7V6P7¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷24¬OB÷lrXm9e8k-W8yyf7p5.png¬~AA÷pEBLndvI¬AD÷1579894200¬ADE÷1579894200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579900539¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷GbpkWtws¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷26¬OA÷G8oQLLhT-fBSqAJrg.png¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷fkqgV0hm¬WV÷sheffield-sharks¬GRB÷0¬AH÷79¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷23¬OB÷4AsYRAT0-MZkYM6LS.png¬~AA÷S0LOJYsB¬AD÷1579885200¬ADE÷1579885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷London City Royals¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷fBGGJT8m¬WU÷london-city-royals¬GRA÷0¬OA÷pOsv1wA6-YVjgjLx2.png¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷lYFKImOg¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬OB÷xtYzFChT-lGIKrHGe.png¬~AA÷KbxyqU0P¬AD÷1579453200¬ADE÷1579453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579460568¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷b5Qh9eR6¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷92¬AU÷72¬BJ÷20¬BB÷23¬BD÷12¬BF÷21¬BH÷16¬OB÷KUuhijU0-OKJjSsIP.png¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷p2MlAyC0¬WU÷glasgow-rocks¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷90¬AT÷72¬BI÷18¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷14¬BG÷16¬OA÷vHP0xP7k-4SAx9IdK.png¬AM÷Hrali sa 2 predĺženia.¬~AA÷Eu6a81vd¬AD÷1578684600¬ADE÷1578684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578690675¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷UZHH7eNK¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷95¬BA÷29¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷25¬OA÷xtYzFChT-lGIKrHGe.png¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷8QGL6FxR¬WV÷leicester-riders¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷16¬OB÷2cCYFlT0-zcGAZwND.png¬~AA÷hW437Lg2¬AD÷1578245400¬ADE÷1578245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1578251003¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Q53m2Zpr¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷32¬BE÷16¬BG÷22¬OA÷KUuhijU0-OKJjSsIP.png¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷v97i1g0l¬WV÷worcester-wolves¬GRB÷0¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷20¬OB÷MFNrlDWH-A5LwyqYj.png¬~AA÷2FLrXSgU¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578248835¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷G28R5DM2¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷97¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷29¬OA÷vHP0xP7k-4SAx9IdK.png¬WN÷WAL¬AF÷Wales¬JB÷fg7V4Xy9¬WV÷wales¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷5¬BF÷5¬BH÷6¬OB÷M34bcHAN-O0LxobOg.png¬~AA÷6ZhoW4W2¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578249584¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷YV6e0DFf¬WU÷manchester-giants¬GRA÷0¬AG÷84¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷20¬OA÷Y7ZK0xA6-dpIQw5PM.png¬WN÷WOR¬AF÷Worthing Thunder¬JB÷CM5aaXU0¬WV÷worthing-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷88¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷15¬OB÷fTTQHtVH-63qLfrtp.png¬~AA÷4AfOnnDR¬AD÷1578232800¬ADE÷1578232800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578239029¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷xn0sPa2C¬WV÷london-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷102¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷37¬OB÷pOsv1wA6-YVjgjLx2.png¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷be1wQum6¬WU÷surrey-scorchers¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷12¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷28¬OA÷fq9ReU6k-dAaI8FuJ.png¬~AA÷CrjdwmEk¬AD÷1578157200¬ADE÷1578157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578163401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷pzAu2zOG¬WU÷london-lions¬GRA÷0¬AG÷82¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷26¬BG÷23¬OA÷v7svQg6k-UH6gxQta.png¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷Crw9p8hq¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷21¬OB÷lrXm9e8k-W8yyf7p5.png¬~AA÷SxmkhCPu¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578085061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷OSBZ3iiF¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷133¬BA÷33¬BC÷32¬BE÷35¬BG÷33¬OA÷G8oQLLhT-fBSqAJrg.png¬WN÷DUN¬AF÷Dunfermline Reign¬JB÷2JAw3B6L¬WV÷dunfermline-reign¬GRB÷0¬AH÷61¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷7¬OB÷0KkNpikC-0EtSXGZF.png¬~AA÷YTl29sPk¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578086222¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷00DD8y8E¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷71¬BB÷27¬BD÷13¬BF÷18¬BH÷13¬OB÷4AsYRAT0-MZkYM6LS.png¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷M9E99Hh8¬WU÷plymouth-raiders¬GRA÷0¬AG÷62¬BA÷16¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷7¬OA÷OYI0irgT-f1o4O56C.png¬~
17
fixtures
0
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápoveda: Ste na stránke BBL Trophy 2019/2020 výsledky v sekcii Basketbal / Spojené kráľovstvo. BBL Trophy 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, BBL Trophy 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky BBL Trophy 2019/2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke BBL Trophy 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup