BBL Trophy 2019/2020 live výsledky, tabuľka

Basketbal Spojené kráľovstvo

BBL Trophy
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Spojené kráľovstvo¬ZC÷Y7mKkA68¬ZD÷p¬ZE÷I1UpaaO6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/spojene-kralovstvo/bbl-trophy/¬ZX÷03Spojené kráľ018ovstvo0220000000001000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spojené kráľovstvo¬~AA÷A3eG4UnH¬AD÷1579980600¬ADE÷1579980600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worthing Thunder¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579987588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worthing Thunder¬JA÷OIv3WnA1¬WU÷worthing-thunder¬AG÷81¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷24¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷29w7V6P7¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷24¬~AA÷pEBLndvI¬AD÷1579894200¬ADE÷1579894200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579900539¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷GbpkWtws¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷26¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷fkqgV0hm¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷79¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷23¬~AA÷KbxyqU0P¬AD÷1579453200¬ADE÷1579453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579460568¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷p2MlAyC0¬WU÷glasgow-rocks¬AZ÷0¬AG÷90¬AT÷72¬BI÷18¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷14¬BG÷16¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷b5Qh9eR6¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷92¬AU÷72¬BJ÷20¬BB÷23¬BD÷12¬BF÷21¬BH÷16¬AM÷Hrali sa 2 predĺženia.¬~AA÷Eu6a81vd¬AD÷1578684600¬ADE÷1578684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578690675¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷UZHH7eNK¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷29¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷8QGL6FxR¬WV÷leicester-riders¬AH÷82¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷16¬~AA÷hW437Lg2¬AD÷1578245400¬ADE÷1578245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1578251003¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Q53m2Zpr¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷32¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷v97i1g0l¬WV÷worcester-wolves¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷20¬~AA÷2FLrXSgU¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578248835¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷G28R5DM2¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷29¬WN÷WAL¬AF÷Wales¬JB÷fg7V4Xy9¬WV÷wales¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷5¬BF÷5¬BH÷6¬~AA÷6ZhoW4W2¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578249584¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOR¬AF÷Worthing Thunder¬JB÷CM5aaXU0¬WV÷worthing-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷15¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷YV6e0DFf¬WU÷manchester-giants¬AG÷84¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷20¬~AA÷4AfOnnDR¬AD÷1578232800¬ADE÷1578232800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578239029¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷be1wQum6¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷83¬BA÷12¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷xn0sPa2C¬WV÷london-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷102¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷37¬~AA÷CrjdwmEk¬AD÷1578157200¬ADE÷1578157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578163401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷pzAu2zOG¬WU÷london-lions¬AG÷82¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷Crw9p8hq¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷21¬~AA÷SxmkhCPu¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578085061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dunfermline Reign¬JB÷2JAw3B6L¬WV÷dunfermline-reign¬AH÷61¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷7¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷OSBZ3iiF¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷133¬BA÷33¬BC÷32¬BE÷35¬BG÷33¬~AA÷YTl29sPk¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578086222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷M9E99Hh8¬WU÷plymouth-raiders¬AG÷62¬BA÷16¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷7¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷00DD8y8E¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷71¬BB÷27¬BD÷13¬BF÷18¬BH÷13¬~
11
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Spojené kráľovstvo¬ZC÷Y7mKkA68¬ZD÷p¬ZE÷I1UpaaO6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/spojene-kralovstvo/bbl-trophy/¬ZX÷03Spojené kráľ018ovstvo0220000000001000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Spojené kráľovstvo¬~AA÷CU09HQRf¬AD÷1581269400¬ADE÷1581269400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷lMeSGDcf¬WV÷newcastle-eagles¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷AVdOHgrl¬WU÷cheshire-phoenix¬AN÷n¬~
1
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke BBL Trophy 2019/2020 výsledky v sekcii Basketbal / Spojené kráľovstvo. BBL Trophy 2019/2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, BBL Trophy 2019/2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky BBL Trophy 2019/2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke BBL Trophy 2019/2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!