Spring Koshien 2021 live výsledky, tabuľka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spring Koshien
2021
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷JAPONSKO: Spring Koshien¬ZEE÷xCvH47hS¬ZB÷100¬ZY÷Japonsko¬ZC÷ptVrfLcK¬ZD÷p¬ZE÷bo5OMTVq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_xCvH47hS¬ZJ÷2¬ZL÷/bejzbal/japonsko/spring-koshien/¬ZX÷06Japonsko 008ponsko0020000000001000Spring Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonsko¬~AA÷IJaq2qgp¬AD÷1617247800¬ADE÷1617247800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷nDeyrhTl¬WV÷meiho¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷hjdXrYDr¬WU÷tokai-sagami¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬~AA÷QR7H6PpT¬AD÷1617165000¬ADE÷1617165000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SuchukyoDai Chukyo¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷SuchukyoDai Chukyo¬JA÷tET300qG¬WU÷suchukyodai-chukyo¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷niUa1tU9¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷5¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬~AA÷ny9D75VM¬AD÷1617156000¬ADE÷1617156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷80Ve2ME3¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬OB÷team¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷0zWi32ac¬WU÷tenri¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷nyQlC0Rq-UVH4hp9q.png¬~AA÷COZQdZbE¬AD÷1617004800¬ADE÷1617004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo¬JB÷fRYrHflh¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷QiUvIzZo¬WU÷tokai-sugao¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷fmPVegEK¬AD÷1616993400¬ADE÷1616993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷SvXjFYI4¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen¬JA÷YHXnGE3b¬WU÷chiben-gakuen¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷8jTZfDTQ¬AD÷1616985000¬ADE÷1616985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fukuoka Daigaku Ohori¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷KnkbDCmH¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka Daigaku Ohori¬JA÷QPkfEhYA¬WU÷fukuoka-daigaku-ohori¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷YXzNcFq8¬AD÷1616974200¬ADE÷1616974200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEN¬AF÷Sendai Ikuei¬JB÷n1VzJGJu¬WV÷sendai-ikuei¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷UqmS0cSq-2LkKxt07.png¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷zPITAJRI¬WU÷tenri¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷4¬BI÷2¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷nyQlC0Rq-UVH4hp9q.png¬~AA÷YqLC0mP8¬AD÷1616822100¬ADE÷1616822100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joso Gakuin¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo¬JB÷4Wp5J44h¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷5¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷4¬OB÷team¬WM÷SAL¬AE÷Joso Gakuin¬JA÷zct1Kpkn¬WU÷joso-gakuin¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷4¬BQ÷0¬OA÷team¬~AA÷0Y5cwHNC¬AD÷1616813100¬ADE÷1616813100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷Q1udTuYG¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬OA÷team¬WN÷KYO¬AF÷Kyoto Kokusai¬JB÷Ic3PBD2q¬WV÷kyoto-kokusai¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷4¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷G8AHa7vF¬AD÷1616803200¬ADE÷1616803200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Shinjo¬JB÷xpqDHrZ4¬WV÷hiroshima-shinjo¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen¬JA÷rNq9IOJb¬WU÷chiben-gakuen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬~AA÷M7xksaOm¬AD÷1616737500¬ADE÷1616737500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ichi Wakayama¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷j7kTD0YT¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-GCPa0SCC.png¬WM÷DVO¬AE÷Ichi Wakayama¬JA÷MXpPEtJN¬WU÷ichi-wakayama¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷SddFkSne-CURUlB4M.png¬~AA÷6B6gvc86¬AD÷1616725800¬ADE÷1616725800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gushikawa¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FUK¬AF÷Fukuoka Daigaku Ohori¬JB÷nBthULIA¬WV÷fukuoka-daigaku-ohori¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷4¬OB÷team¬WM÷GUS¬AE÷Gushikawa¬JA÷hzSlV134¬WU÷gushikawa¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬OA÷team¬AM÷Odohrané 2 extra zmeny.¬~AA÷Spworu9s¬AD÷1616716800¬ADE÷1616716800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tottori Johoku¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷rsnLFM3H¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷TOT¬AE÷Tottori Johoku¬JA÷lKnHG2lB¬WU÷tottori-johoku¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷KpOxlr96-hpVH8YhB.png¬~AA÷0bygtJwf¬AD÷1616650200¬ADE÷1616650200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Takasaki¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷6JPxY3Jo¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷nyQlC0Rq-UVH4hp9q.png¬WM÷OŠK¬AE÷Takasaki¬JA÷hGye9Kto¬WU÷takasaki¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷bqmhfbVH-xQY9xUWk.png¬~AA÷SK7kuwg0¬AD÷1616639400¬ADE÷1616639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Kokusai Daigaku¬JB÷EqTpWslb¬WV÷kobe-kokusai-daigaku¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷3¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷K8vjJ1AN-WQM9Pf67.png¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷KMTtXNYi¬WU÷sendai-ikuei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷4¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷UqmS0cSq-2LkKxt07.png¬~AA÷2PWfBXol¬AD÷1616630400¬ADE÷1616630400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SuchukyoDai Chukyo¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷SuchukyoDai Chukyo¬JA÷2inYQBwp¬WU÷suchukyodai-chukyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬WN÷SEN¬AF÷Senshu Daigaku Matsudo¬JB÷dS0yQVhj¬WV÷senshu-daigaku-matsudo¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~
31
fixtures
0
Reklama
Reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
Reklama
Reklama
Nápoveda: Ste na stránke Spring Koshien 2021 výsledky v sekcii Baseball / Japonsko. Spring Koshien 2021 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Spring Koshien 2021 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Spring Koshien 2021 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke Spring Koshien 2021 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup