IL 2020 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Baseball USA

IL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: IL¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷U3zPxAqs¬ZD÷p¬ZE÷OvPWEOXs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷2¬ZL÷/bejzbal/usa/il/¬ZX÷06USA 003......0810000000001000IL 002......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷46bMf5rJ¬AD÷1593727500¬ADE÷1593727500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Pawtucket Red Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷r1GPH3tT¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WM÷PAW¬AE÷Pawtucket Red Sox¬JA÷4AHLIqRM¬WU÷pawtucket-red-sox¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷I9n4JlLJ¬AD÷1593730800¬ADE÷1593730800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisville Bats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville Bats¬JA÷zg8iDNlp¬WU÷louisville-bats¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷Eq7eCs4j¬WV÷indianapolis-indians¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷WCj8I8zQ¬AD÷1593731040¬ADE÷1593731040¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷SnewyRti¬WU÷charlotte-knights¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷vNbszodc¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷GpSvDnbm¬AD÷1593731100¬ADE÷1593731100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷tA1gXrtG¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷IZOMFGAr¬WV÷rochester-red-wings¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷pKWrC6Dg¬AD÷1593731100¬ADE÷1593731100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷CdOQEzQl¬WU÷norfolk-tides¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷QaSUDfue¬WV÷durham-bulls¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷xfTzESrs¬AD÷1593731100¬ADE÷1593731100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷YqboZ4B3¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬JB÷CzckYOQ9¬WV÷columbus-clippers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷6ZKiApr6¬AD÷1593813900¬ADE÷1593813900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷CUTJzIn8¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Mets¬JB÷jLSNZy2E¬WV÷syracuse-mets¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷OAVnBQSa¬AD÷1593813900¬ADE÷1593813900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Pawtucket Red Sox¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAW¬AE÷Pawtucket Red Sox¬JA÷KMRYCEf1¬WU÷pawtucket-red-sox¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷bDQxCY97¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷4Kwe94cC¬AD÷1593816300¬ADE÷1593816300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisville Bats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville Bats¬JA÷prSRYeHK¬WU÷louisville-bats¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷boWVXFWQ¬WV÷indianapolis-indians¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷bswa8OCI¬AD÷1593817440¬ADE÷1593817440¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷GQIcTZvr¬WU÷charlotte-knights¬WN÷GWI¬AF÷Gwinnett Stripers¬JB÷fHH1Sgfl¬WV÷gwinnett-stripers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷COqBFuKo¬AD÷1593817500¬ADE÷1593817500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷d4KDPiv7¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷8vOHOBgD¬WV÷rochester-red-wings¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷jFrFEaZi¬AD÷1593817500¬ADE÷1593817500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Norfolk Tides¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷0YA3nFoK¬WV÷durham-bulls¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Tides¬JA÷MsCameWD¬WU÷norfolk-tides¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷z70Sjdso¬AD÷1593817500¬ADE÷1593817500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷OjM5RD9f¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬JB÷2sL9QXO0¬WV÷columbus-clippers¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷pxrJDJlb¬AD÷1593900300¬ADE÷1593900300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Durham Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham Bulls¬JA÷U7F7oZ0Q¬WU÷durham-bulls¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷WG1Ztg9s¬WV÷norfolk-tides¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷bunNCw44¬AD÷1593900900¬ADE÷1593900900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indianapolis Indians¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Indians¬JA÷Qw1wtDOm¬WU÷indianapolis-indians¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷vs5suXwf¬WV÷louisville-bats¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷t4ySBcJA¬AD÷1593902100¬ADE÷1593902100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Scranton/WB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬JA÷Y34ovig0¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷Cf3kwB86¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷6BYw9e3T¬AD÷1593903900¬ADE÷1593903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷rctBfCws¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Knights¬JB÷MmuFgWhm¬WV÷charlotte-knights¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷SKZZ9ylN¬AD÷1593903900¬ADE÷1593903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷CEku0YFJ¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷QHgqahVP¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷KfzWAHYG¬AD÷1593903900¬ADE÷1593903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷KK2gxVNC¬WU÷syracuse-mets¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bisons¬JB÷bB1cykwJ¬WV÷buffalo-bisons¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷ChB64FBp¬AD÷1593904500¬ADE÷1593904500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷jNqJhj8g¬WU÷columbus-clippers¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷UDrNiANa¬WV÷toledo-mud-hens¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷va3hSI3i¬AD÷1593968700¬ADE÷1593968700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷Gr0Yl87I¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Knights¬JB÷fZbxlSMO¬WV÷charlotte-knights¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷Ik2dRxJc¬AD÷1593968700¬ADE÷1593968700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Red Wings¬JA÷rkhKCBaP¬WU÷rochester-red-wings¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley IronPigs¬JB÷pbvn8V7t¬WV÷lehigh-valley-ironpigs¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷QeFA3ZQj¬AD÷1593968700¬ADE÷1593968700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Scranton/WB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCR¬AE÷Scranton/WB¬JA÷OzrRjUx6¬WU÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷ML0UklhC¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷zRd1QdY3¬AD÷1593972300¬ADE÷1593972300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷vLwj7kNn¬WU÷columbus-clippers¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Mud Hens¬JB÷hOsf69xg¬WV÷toledo-mud-hens¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~~
434
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápoveda: Ste na stránke IL 2020 výsledky v sekcii Baseball / USA. IL 2020 livescore, konečné aj priebežné výsledky, IL 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky IL 2020 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke IL 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!