I Liga 2020/2021 tabuľka, výsledky

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Hádzaná Poľsko

I Liga
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷7¬~ZA÷POĽSKO: I Liga¬ZEE÷UHa73g51¬ZB÷154¬ZY÷Poľsko¬ZC÷lSHrK175¬ZD÷p¬ZE÷GGYnig7m¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_UHa73g51¬ZJ÷2¬ZL÷/hadzana/polsko/i-liga/¬ZX÷04Poľsko 006Poľsko0010000000001000I Liga 006I Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poľsko¬~AA÷UF2tksFI¬AD÷1600506000¬ADE÷1600506000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SMS Kwidzyn¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SMS¬AE÷SMS Kwidzyn¬JA÷4n74JaGr¬WU÷sms-kwidzyn¬WN÷GRU¬AF÷Grudziadz¬JB÷b968IJVl¬WV÷mks-grudziadz¬AN÷n¬~AA÷U1chbvW5¬AD÷1600520400¬ADE÷1600520400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Azoty-Pulawy II¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AZO¬AE÷Azoty-Pulawy II¬JA÷IarqLRR4¬WU÷azoty-pulawy¬WN÷LOD¬AF÷Lodz¬JB÷W2nmKosB¬WV÷lodz¬AN÷n¬~AA÷861pl1UO¬AD÷1600524000¬ADE÷1600524000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Zukowo¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Zukowo¬JA÷x05CHwoe¬WU÷gks-zukowo¬WN÷NIE¬AF÷Nielba Wagrowiec¬JB÷pQ4GGc01¬WV÷nielba-wagrowiec¬AN÷n¬~AA÷2qyFsztR¬AD÷1600524000¬ADE÷1600524000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorzów Wlkp.¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorzów Wlkp.¬JA÷fyKYCPD1¬WU÷gorzow-wlkp¬WN÷GRU¬AF÷Grunwald Poznaň¬JB÷YRIxCqT7¬WV÷grunwald-poznan¬AN÷n¬~AA÷niDyjNaC¬AD÷1600524000¬ADE÷1600524000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Meble Wojcik Elblag¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷Meble Wojcik Elblag¬JA÷Y3GYOLhL¬WU÷meble-wojcik¬WN÷USA¬AF÷USAR Kwidzyn¬JB÷SQFxOu8R¬WV÷usar-kwidzyn¬AN÷n¬~AA÷Ym9Xj3p6¬AD÷1600525800¬ADE÷1600525800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SMS ZPRP Gdansk¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEJ¬AF÷Wejherowo¬JB÷fDHUP1wF¬WV÷wejherowo¬WM÷LII¬AE÷SMS ZPRP Gdansk¬JA÷QwDQQsO8¬WU÷sms-zprp-gdansk¬AN÷n¬~AA÷dMfSCp7P¬AD÷1600527600¬ADE÷1600527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwardia Koszalin¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Koszalin¬JA÷OG3KFHF7¬WU÷gwardia-koszalin¬WN÷KOS¬AF÷Koscierzyna¬JB÷xKi2v1h8¬WV÷koscierzyna¬AN÷n¬~AA÷zFShdI0I¬AD÷1600527600¬ADE÷1600527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Plock II¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Plock II¬JA÷biabHqRT¬WU÷wisla-plock¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷00oQC3Zp¬WV÷biala-podlaska¬AN÷n¬~AA÷4WPc18hq¬AD÷1600527600¬ADE÷1600527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamosc¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMI¬AE÷Zamosc¬JA÷hzngA9zM¬WU÷zamosc¬WN÷WAR¬AF÷AZS UJK Kielce¬JB÷WQpc9TkS¬WV÷azs-ujk-kielce¬AN÷n¬~AA÷UVx7qdBE¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorzyce Wielkie¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorzyce Wielkie¬JA÷juVfK7LR¬WU÷gorzyce-wielkie¬WN÷ZIE¬AF÷Zielona Gora¬JB÷hlHMFRTr¬WV÷univ-zielona-gora¬AN÷n¬~AA÷OxrV5lpS¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chrzanow¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrzanow¬JA÷pAroCV59¬WU÷mts-chrzanow¬WN÷ZPR¬AF÷ZPRP Kielce¬JB÷O0skBkLF¬WV÷zprp-kielce¬AN÷n¬~AA÷jPqN7AFF¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Konskie¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRZ¬AF÷Przemysl¬JB÷Otiek8bd¬WV÷przemysl¬WM÷KON¬AE÷Konskie¬JA÷pjhijlqj¬WU÷konskie¬AN÷n¬~AA÷IeZ2pxd8¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legnica¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legnica¬JA÷4OWnMTjF¬WU÷legnica¬WN÷OS¬AF÷Ostrow Wielkopolski¬JB÷rFVjLm6L¬WV÷ostrow-wielkopolski¬AN÷n¬~AA÷GjeKLhJ7¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oborniki Slaskie¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Oborniki Slaskie¬JA÷dbTvOkM2¬WU÷oborniki-slaskie¬WN÷KAT¬AF÷Katy Wroclawskie¬JB÷A1XrN9y9¬WV÷katy-wroclawskie¬AN÷n¬~AA÷8hddcboC¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Radom¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Radom¬JA÷QPoiJ5dH¬WU÷radom¬WN÷MAZ¬AF÷Mazur Sierpc¬JB÷4GpeIPBN¬WV÷mazur-sierpc¬AN÷n¬~AA÷pnqR6UUL¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viret Zawiercie¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Viret Zawiercie¬JA÷xpuwEiyc¬WU÷viret-zawiercie¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Piekary¬JB÷jmqsDBj3¬WV÷olimpia-piekary¬AN÷n¬~AA÷Myfp001g¬AD÷1600538400¬ADE÷1600538400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warszawa AZS¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷GCuXNTsn¬WV÷legionowo¬WM÷WAR¬AE÷Warszawa AZS¬JA÷xMtTO9Su¬WU÷warszawa¬AN÷n¬~AA÷rNO10S7k¬AD÷1600606800¬ADE÷1600606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Sandomierz¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Wisla Sandomierz¬JA÷l6XO4mbq¬WU÷wisla-sandomierz¬WN÷KSZ¬AF÷Ostrowiec¬JB÷0tyT37Dk¬WV÷ostrowiec-swietokrzyski¬AN÷n¬~AA÷zublaKGa¬AD÷1600610400¬ADE÷1600610400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ciechanow¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷Ciechanow¬JA÷pnpyNmch¬WU÷ciechanow¬WN÷WIE¬AF÷Wielun¬JB÷OxquM7Cb¬WV÷wielun¬AN÷n¬~~
440
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
reklama
Nápoveda: Ste na stránke I Liga 2020/2021 výsledky v sekcii Hádzaná / Poľsko. I Liga 2020/2021 konečné aj priebežné výsledky, I Liga 2020/2021 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky I Liga 2020/2021 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 100 hádzanárskych udalostí z viac ako 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke I Liga 2020/2021 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!