NRL 2019 live výsledky, tabuľky

Rugby League Austrália NRL2019

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷10Austrália 009trália0010000000186000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷6FlcyJn4¬AD÷1553244900¬ADE÷1553244900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553251979¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷0MTz83AJ¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷10¬BC÷19¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷vDSv7NPP¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬AW÷1¬~AA÷hCpgxaXc¬AD÷1553238000¬ADE÷1553238000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553244121¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷zT9dp0IC¬WU÷canberra-raiders¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷10¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷EJ80qKXI¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷14¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷AmelwuIi¬AD÷1553159100¬ADE÷1553159100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553165644¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷S26lnMm0¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷t6Ahot36¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷28¬AW÷1¬~AA÷WddpvL2o¬AD÷1552806600¬ADE÷1552806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552813327¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷6mIulrJm¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷pvHqm2Yg¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷10¬BD÷11¬AW÷1¬~AA÷4j82FyQp¬AD÷1552799100¬ADE÷1552799100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552806324¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷z5R9g4eQ¬WU÷penrith-panthers¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷xEDykO3s¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷2sMzKHHT¬AD÷1552725300¬ADE÷1552725300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552732079¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷htx5fptK¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷t6Y0eQQD¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬AW÷1¬~AA÷KIWVKc2N¬AD÷1552717800¬ADE÷1552717800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552724423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷lCoFXMY6¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷20¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷S2pJWtlD¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷6FSRLwmH¬AD÷1552708800¬ADE÷1552708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552715298¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷hph6Zr4f¬WU÷warriors-novy-zeland¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷22¬BC÷18¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷WziAY2J0¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷ChTNMJXA¬AD÷1552640100¬ADE÷1552640100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552647674¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷bNh2zPll¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷pKlby5Zs¬WU÷sydney-roosters¬AG÷16¬BA÷12¬BC÷4¬AW÷1¬~AA÷Y1UJNaI4¬AD÷1552633200¬ADE÷1552633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552639705¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷QVyQgDk9¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷4MzUhX4F¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷GQZEOu3b¬AD÷1552553400¬ADE÷1552553400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552560969¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷vFwIeZKd¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷10¬BC÷12¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷I5xMfgz3¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NRL - Zápas hviezd¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷fmViGVkl¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷17¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷10Austrália 009trália0010000000326000NRL - Zápas 018hviezd000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷CQGi7wjh¬AD÷1550221200¬ADE÷1550221200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indigenous All Stars¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indigenous All Stars¬JA÷6wJwpCQ3¬WU÷indigenous-all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷34¬BA÷20¬BC÷14¬WN÷MAO¬AF÷Maori All Stars¬JB÷pUHsqWuA¬WV÷maori-all-stars¬AH÷14¬BB÷10¬BD÷4¬AW÷1¬~
19
1553307554
12
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRÁLIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷10Austrália 009trália0010000000186000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Austrália¬~AA÷0xl1zw2A¬AD÷1553313600¬ADE÷1553313600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷AeJA11mm¬WV÷gold-coast-titans¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷dhF62sYt¬WU÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vTn5ZdHG¬AD÷1553322600¬ADE÷1553322600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷hK8F0L2g¬WU÷newcastle-knights¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷WA7JauIa¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷d4sAYGWM¬AD÷1553330100¬ADE÷1553330100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷0pCNbaX5¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷vyBRcJnC¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zetEXznT¬AD÷1553403900¬ADE÷1553403900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷YZ3zdcHO¬WV÷parramatta-eels¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷Ma0Wdw2I¬WU÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hzTuTffp¬AD÷1553411400¬ADE÷1553411400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷nwhIKtfP¬WU÷wests-tigers¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷lnvpG02t¬WV÷warriors-novy-zeland¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4AWqSE9j¬AD÷1553763000¬ADE÷1553763000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷6NYlFKHn¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷pEXhEvXh¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6FASjbni¬AD÷1553842800¬ADE÷1553842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷vyXdDbna¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷hvy1CI15¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷p69WkI1c¬AD÷1553849700¬ADE÷1553849700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷z3Q5BxHB¬WU÷parramatta-eels¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷EgP9AdWH¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EuEzkxH3¬AD÷1553918400¬ADE÷1553918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷MJOD9GoO¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷0ANH8z1U¬WV÷warriors-novy-zeland¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hWCvldW9¬AD÷1553927400¬ADE÷1553927400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷QXlOTJWu¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷vygSSwnn¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ze2qmGoG¬AD÷1553934900¬ADE÷1553934900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷YchWRc1h¬WU÷penrith-panthers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷ClizRHGb¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lb6mnz1M¬AD÷1554008700¬ADE÷1554008700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷UPouQyW4¬WU÷wests-tigers¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷8GpqPeoB¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rL5iofGS¬AD÷1554016200¬ADE÷1554016200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷2wpmOF0H¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷bcRF6mVq¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1553307554
181
Nápoveda: Ste na stránke NRL 2019 výsledky v sekcii Rugby League / Austrália. NRL 2019 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NRL 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NRL 2019 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke NRL 2019 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!