Warriors pripravili Bucks prvú prehru od Zápasu hviezd, rozličné výsledky tímov z LA

Stephen Curry mal po víťazstve nad Milwaukee dôvod na úsmev.
Stephen Curry mal po víťazstve nad Milwaukee dôvod na úsmev.TASR
Houstonu nestačilo ani dvadsaťbodové vedenie a v zámorskej NBA prehral v noci na štvrtok doma s Los Angeles Clippers 116:122. Turek Alperen Sengun (21) dosiahol v drese Rockets triple-double s 23 bodmi, 19 doskokmi a 14 asistenciami.

Houston - LA Clippers 116:122

Hráči z LA strieľali so skvelou 55-percentnou úspešnosťou a fungoval im aj individuálnejší prístup, keď zaznamenali len 19 asistencií oproti 33 súpera. Lídrom víťazov bol Kawhi Leonard s 28 bodmi.

"V prvom polčase to vyzeralo, že máme naozaj ťažké nohy, vôbec sme nedokázali držať krok. Cez prestávku sme na to dôrazne upozornili," uviedol tréner Clippers Tyronn Lue. "Do druhého polčasu sme išli s oveľa väčšou energiou. Uvedomovali sme si, že zápas sa nevyhrá sám výkonom z prvej štvrtiny," dodal Leonard.

Golden State - Milwaukee 125:90

Basketbalisti Golden State zvíťazili nad Milwaukee. Ústrednou postavou Warriors bol Stephen Curry, ktorý zaknihoval 29 bodov, Jonathan Kuminga pridal 20. Kalifornský tím uštedril Bucks prvú prehru od prestávky vyplnenej Zápasom hviezd.

LA Lakers - Sacramento 120:130

Strelcom dňa bol De'Aaron Fox zo Sacramenta, ktorý 44 bodmi pomohol Kings k víťazstvu nad LA Lakers. Domantas Sabonis prispel triple-double (16 bodmi, 20 doskokmi a 12 asistenciami). Hviezda Lakers LeBron James zaznamenal 31 bodov a 13 doskokov.

Washington - Orlando 109:119

Atlanta - Cleveland 112:101

Philadelphia - Memphis 109:115

Utah - Chicago 117:119

Portland - Oklahoma City 120:128