Jarábek s Karvinou opäť bez bodu, Slavia remizovala so Zlínom

"Zošívaní" sa po zápase poďakovali fanúšikom.
"Zošívaní" sa po zápase poďakovali fanúšikom.Profimedia
18. kolo najvyššej českej súťaže ponúklo v pondelok duel Karvinej s Pardubicami. Slavia dohrávala 17. kolo na ihrisku Zlína.

Pardubice triumfovali na pôde Karvinej 3:0. Zverenci slovenského trénera Juraja Jarábka neuspeli v druhom stretnutí jarnej časti a v tabuľke im patrí 14. priečka. Pardubice zvíťazili v oboch zápasoch po zimnej prestávke a sú na 11. mieste.

Futbalisti Slavie Praha zakopli na pôde Zlína a remizovali 1:1. "Zošívaní" zaznamenali prvú stratu bodov po sérii piatich ligových víťazstiev. V tabuľke strácajú na druhej priečke štyri body na lídra súťaže a mestského rivala Spartu.

Zlín - Slavia Praha 1:1

/M. Tomič (Slavia) hral do 77. minúty/

Karviná - Pardubice 0:3

/D. Holec odchytal celý zápas, M. Regáli hral do 68. minúty, A. Ivan hral od 46. min., D. Krčík (všetci Karviná) sedel na lavičke náhradníkov - V. Budinský (Pardubice) bol na lavičke/