Čoskoro bude k dispozícii. Mbappého predčasný koniec neurobil veľký škrt cez rozpočet

Mbappé pri odchode z trávnika.
Mbappé pri odchode z trávnika.AFP
Zranenie hviezdneho futbalistu Kyliana Mbappého (24) nie je vážne. Po nedeľňajšom zápase s Olympique Marseille (4:0) to povedal tréner úradujúcich majstrov Luis Enrique (53).

PSG - Marseille 4:0

Mbappé sa zranil už po siedmich minútach, keď ho fauloval Leonardo Balerdi a z následného priameho kopu skóroval Achraf Hakimi. Potom sa ešte skúsil vrátiť na ihrisko, ale v 31. minúte striedal pre zranenie ľavého členka.

"Nie je to nič vážne. Myslím si, že bude čoskoro opäť k dispozícii. Momentálne však presne nevieme, o aké zranenie ide," povedal Enrique podľa agentúry DPA.

"Nie je dobré riskovať, pokiaľ hráč nie je v poriadku na sto percent," dodal 53-ročný kormidelník, ktorý poslal na ihrisko Goncala Ramosa namiesto Mbappého. Portugalčan si pripísal dva góly, keď zvýšil na 3:0 a 4:0. Za domácich odohral celý zápas slovenský obranca Milan Škriniar.