Rýchly gól ju nezlomil. Podbrezová otočila duel proti druholigistovi za 11 minút

Podbrezová má v príprave zatiaľ stopercentnú bilanciu.
Podbrezová má v príprave zatiaľ stopercentnú bilanciu.TASR
Futbalisti Podbrezovej vyhrali v prípravnom zápase nad Prešovom 2:1, pričom nikéligista musel priebeh duelu otáčať po rýchlom góle celku z druhej najvyššej slovenskej súťaže.

Podbrezová - Prešov 2:1

Tatran sa ujal vedenia v siedmej minúte, keď sa presadil Jozef Dolný - najlepší kanonier minulej sezóny II. ligy s 19 gólmi, v tomto ročníku ich nasúkal zatiaľ deväť. Horehronci sa na domácej pôde strelecky prebrali až po hodine hry. Prv vyrovnal Peter Kováčik, aby o desať minút neskôr rozhodol zápas Christophe Kabongo.

Podbrezovú čakajú pred vstupom do jarnej časti Niké ligy (sobota 10. februára o 15:00 proti Michalovciam) ešte štyri prípravné súboje. V tom prvom porazili zverenci trénera Romana Skuhravého taktiež druholigový Liptovský Mikuláš výsledkom 4:0.

Plán prípravných súbojov Podbrezovej pred štartom jarnej časti.