Myjava potvrdila rolu favorita, v 4. kole Slovnaft Cupu zamieri pod Tatry

Hostia z Myjavy postúpili ďalej.
Hostia z Myjavy postúpili ďalej.Spartak Myjava
Resty v podobe dohrávky tretieho kola Slovenského pohára sa doháňali na pôde Piešťan, kam zavítal káder Myjavy. Hostia si po hladkej výhre zabezpečili postup do 4. kola.

Piešťany - Myjava 0:4

Obaja protivníci už pred zápasom vedeli, že hrajú o to, kto z nich sa v ďalšej fáze Slovnaft Cupu predstaví na ihrisku Popradu. Domáci tím čelil papierovému favoritovi, od ktorého prvýkrát inkasoval v 19. minúte, keď sa presadil Jakub Tancík. Po viac než polhodinovej gólovej odmlke zvýšil náskok hostí na 2:0 Dávid Copko, čím stanoval polčasový výsledok.

V druhej polovici sa na listinu strelcov zapísal aj legionár. Brazílsky útočník Arthur upravil rozdiel v presných zásahoch na čislo tri. O 12 minút neskôr prišla zo strany Myjavy aj štvrtá rana, ktorá bola zároveň gólovou bodkou merania síl, postaral sa o ňu autor úvodného presného zásahu. Druholigoví "Kopaničiari" tak zamieria na východ repbliky na súboj so štvrtoligovými Podtatrancami.