Roman zariadil výhru Třinca. Ostrými pálili aj Okuliar s Ivanom, úspešný Konrád

Oliver Okuliar skóroval v ďalšom kole. Na konte má už 21 presných zásahov.
Oliver Okuliar skóroval v ďalšom kole. Na konte má už 21 presných zásahov.Profimedia
Slovenský hokejový útočník Miloš Roman (24) pomohol jedným gólom k víťazstvu Třinca nad Karlovými Varmi 3:1 v nedeľňajšom zápase 22. kola českej extraligy. Jeho presný zásah z 22. minúty na 2:1 sa napokon ukázal ako víťazný.

Prihrali mu naň krajania Patrik Hrehorčák a Viliam Čacho. Do streleckej listiny sa zapísal aj Oliver Okuliar z Hradca Králové, no jeho tím prehral na ľade lídra extraligy Pardubíc 2:5. Brankár Branislav Konrád si v zápase proti Komete Brno pripísal 21 úspešných zákrokov a pomohol Olomoucu k víťazstvu 3:1.

Tabuľka českej Tipsport Extraligy.
Tabuľka českej Tipsport Extraligy.Flashscore

Útočník Róbert Lantoši rozhodol gólom v samostatných nájazdoch o víťazstve BK Mladá Boleslav na ľade Kladna 3:2. Oba tímy majú po vzájomnom zápase 18 bodov a sú na chvoste tabuľky. Obranca Michal Ivan strelil v 5. minúte prvý gól Liberca v zápase so Spartou Praha. Domáci však napokon prehrali 4:5. V stretnutí medzi Vítkovicami a Plzňou (2:3 pp) si po jednej asistencii pripísali domáci obranca Juraj Mikuš a útočník hostí Adrián Holešinský.