Topoľčany si museli poistiť výhru proti osemnástke v závere a posunuli sa za lídra

Topoľčany budú vstupovať do ďalšieho kola z druhého miesta.
Topoľčany budú vstupovať do ďalšieho kola z druhého miesta.facebook.com/aquacitypikes
Vložené 58. kolo TIPOS Slovenskej hokejovej ligy medzi Topoľčanmi a slovenskou osemnástkou sa skončilo triumfom domácich 4:1.

Topoľčany - Slovensko U18 4:1

Favorit sa bleskovo dostal do vedenia, už v čase 10:20 to bolo 2:0. Na ďalší gól sa čakalo do predposlednej minúty. Vtedy Semančík znížil a vykresal nádej na predĺženie, tú však 55 sekúnd pred koncom definitívne zahasil Legalin

Topoľčany sa víťazstvom posunuli na druhé miesto v tabuľke s 58 bodmi o bod pred tretiu Považskú Bystricu a o tri body pred štvrtý Prešov. Prenasledovatelia celku z Hornej Nitry však majú duel k dobru.