Rozdiel jedného gólu. NHL bola v noci vyrovnaná, Colorado zostrelil Pionk

Matthew Tkachuk z Floridy v súboji s Noahom Catesom z Philadelphie.
Matthew Tkachuk z Floridy v súboji s Noahom Catesom z Philadelphie.Profimedia
Zámorská NHL mala v noci zo stredy na štvrtok na programe len tri stretnutia. Ani v jednom z nich sa Slováci nepredstavili.

Florida Panthers - Philadelphia Flyers 4:3

Hokejisti Floridy doma zvíťazili nad Philadelphiou 4:3. Dvomi gólmi sa prezentoval Carter Verhaeghe, víťazný zásah strelil obranca Joshua Mahura.

Colorado Avalanche - Winnipeg Jets 3:4 po predĺžení

Ani tri body Mikka Rantanena nepomohli Coloradu k triumfu nad Winnipegom. Fínsky útočník zaznamenal bilanciu 1+2. Aj v druhom dueli noci bol dvojgólový strelec. Neal Pionk druhým zásahom rozhodol o extra bode pre hostí už po 31 sekundách v predĺžení.

Seattle Kraken - St. Louis Blues 3:4 po predĺžení

Aj tretí súboj bol rozdiel jednogólový a opäť ho rozhodol obranca. Vladimir Tarasenko asistoval na tri góly St. Louis Blues pri triumfe proti Seattlu Kraken. V päťminútovom predĺžení zabezpečil hosťom bod Justin Faulk.