Trnava proti Trenčínu v Slovnaft Cupe víťazne, rozhodol neskorý gól

Spartak si do odvety vezie jednogólový náskok.
Spartak si do odvety vezie jednogólový náskok.Profimedia
Futbalisti trnavského Spartaka zvíťazili v prvom zápase semifinále Slovenského pohára na ihrisku Trenčína 2:1. Odveta je na programe 5. apríla.

Trenčín - Trnava 1:2 (0:0)

Góly: 55. Hollý – 75. Kóša, 90+4. Ofori

Diváci sa gólových zápisov dočkali až v druhom polčase. V 55. minúte posielal Soares loptu v šestnástke na Kmeťa, ktorý ešte videl voľného Dominika Hollého a ten z tesnej blízkosti prekonal Vantrubu. Radosť domácich z vedenia však trvala len dvadsať minút. Hostia mali k dispozícii rohový kop, ktorý zahrával Štefánik. Lopta sa odrazila od domáceho hráča ku Sebastianovi Kóšovi, ktorý z otočky vystrelil a trafil do ľavej strany brány. 1:1.

Hoci sa zdalo, že sa zápas skončí remízou, o všetkom rozhodla štandardná situácia v nadstavenom čase. Po rohovom kope hlavičkoval Ristovski na hlavu Hollého, ktorý poslal loptu na Kelvina Oforiho. Ghanský futbalista sa s tým nemaznal, vypálil a zariadil dôležité víťazstvo svojho tímu.