Liga Women 2019 tabuľka, výsledky

Volejbal Argentína Liga Women2019

results
12
1547833022
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷ARGENTÍNA: Liga Women¬ZEE÷A5jo0MvT¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷zXBidj5t¬ZD÷p¬ZE÷GrgZ92pT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_A5jo0MvT¬ZJ÷2¬ZL÷/volejbal/argentina/liga-women/¬ZX÷05Argentína 009entína0030000000186000Liga Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷IgdqODS3¬AD÷1548968400¬ADE÷1548968400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷dtF5h9gj¬WU÷club-rosario¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata Ž¬JB÷AqJ9iT8d¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷dpemNXsA¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Ž¬JA÷ClchGCoc¬WU÷san-jose¬WN÷RIV¬AF÷River Plate Ž¬JB÷juddFW03¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷4jUWE9kj¬AD÷1549054800¬ADE÷1549054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora Ž¬JA÷pGzZSkV2¬WU÷villa-dora¬WN÷UNI¬AF÷Universitario La Plata Ž¬JB÷bJvwS9p9¬WV÷universitario-la-plata¬AN÷n¬~AA÷p6m0KVRS¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier Ž¬JA÷dffv788q¬WU÷plottier¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Ž¬JB÷zogr6SNk¬WV÷gimnasia¬AN÷n¬~AA÷rsTzET4d¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷KYSoQmFL¬WV÷boca-juniors¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Ž¬JA÷trUsRTaF¬WU÷san-jose¬AN÷n¬~AA÷jqldLBCM¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo Ž¬JA÷tUl9CUpM¬WU÷san-lorenzo¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia Ž¬JB÷vF7CBl0S¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷v9phMicG¬AD÷1549141200¬ADE÷1549141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield Ž¬JA÷KE00EjG9¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata Ž¬JB÷b5a4DAVF¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷nFZRFkzp¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷hMmm5nwd¬WU÷club-rosario¬WN÷VIL¬AF÷Villa Dora Ž¬JB÷WCni46h2¬WV÷villa-dora¬AN÷n¬~AA÷dpHIxDsc¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo Ž¬JA÷SbSkP7UR¬WU÷san-lorenzo¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata Ž¬JB÷U7EHKRxq¬WV÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷AmLMyXd3¬AD÷1549227600¬ADE÷1549227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield Ž¬JA÷CW3MJohk¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia Ž¬JB÷QZ7QI57e¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷EDuMiUvB¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷4QpVYxNj¬WU÷club-rosario¬WN÷RIV¬AF÷River Plate Ž¬JB÷6VODcMai¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷naFJdGM7¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Ž¬JA÷GK2x9VLH¬WU÷gimnasia¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield Ž¬JB÷bqhs8kyO¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷zNtIhAP4¬AD÷1549670400¬ADE÷1549670400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷QZoRZI7p¬WV÷boca-juniors¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora Ž¬JA÷YsfavaaT¬WU÷villa-dora¬AN÷n¬~AA÷Iq7gZLOq¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷hnRPfKqA¬WU÷club-rosario¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷YcrNgvaG¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷E575KJEE¬AD÷1549749600¬ADE÷1549749600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Lorenzo Ž¬JA÷QVVfRCyn¬WU÷san-lorenzo¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield Ž¬JB÷r7QaQWjh¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷0231Laa8¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plottier Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Plottier Ž¬JA÷AJeo79jU¬WU÷plottier¬WN÷BAN¬AF÷Banco Provincia Ž¬JB÷nuXjShMu¬WV÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷8zuQjlfH¬AD÷1549756800¬ADE÷1549756800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Universitario La Plata Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Universitario La Plata Ž¬JA÷KYSHdtFc¬WU÷universitario-la-plata¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Ž¬JB÷EeSLe0U3¬WV÷san-jose¬AN÷n¬~
12
1547833022
60
Nápoveda: Ste na stránke Liga Women 2019 výsledky v sekcii Volejbal / Argentína. Liga Women 2019 konečné aj priebežné výsledky, Liga Women 2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Liga Women 2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať viac ako 200 volejbalových súťaží z rôznych krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Liga Women 2019 sú aktualizované automaticky.
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!