Liga Women 2020 tabuľka, výsledky

Volejbal Argentína

Liga Women
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷12¬~ZA÷ARGENTÍNA: Liga Women - prvá fáza¬ZEE÷A5jo0MvT¬ZB÷22¬ZY÷Argentína¬ZC÷0846YUFq¬ZD÷p¬ZE÷Q5EcB6ph¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_A5jo0MvT¬ZJ÷29¬ZL÷/volejbal/argentina/liga-women/¬ZX÷05Argentína 009entína0030000000001000Liga Women -022á fáza000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentína¬~AA÷A3Fxlbsm¬AD÷1579910400¬ADE÷1579910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banco Provincia Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banco Provincia Ž¬JA÷MTQt0hGR¬WU÷banco-provincia¬WN÷SKO¬AF÷San Lorenzo Ž¬JB÷OxD8eCOr¬WV÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷4QEtmIdg¬AD÷1579910400¬ADE÷1579910400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estud. de La Plata Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESK¬AE÷Estud. de La Plata Ž¬JA÷hCHCfWwk¬WU÷estudiantes¬WN÷MUP¬AF÷Mupol Ž¬JB÷W2GGgjge¬WV÷mupol¬AN÷n¬~AA÷ng2nSOcR¬AD÷1579912200¬ADE÷1579912200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷tvZaO7cg¬WU÷club-rosario¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷KUX3NRCa¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷ITIpnxCa¬AD÷1579996800¬ADE÷1579996800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIL¬AF÷Villa Dora Ž¬JB÷vTJOiUN7¬WV÷villa-dora¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Ž¬JA÷QPFKhA81¬WU÷san-jose¬AN÷n¬~AA÷IykENr6r¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield Ž¬JA÷EiX7MoS5¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Ž¬JB÷QRzCL5sC¬WV÷gimnasia¬AN÷n¬~AA÷dSmIM2Ll¬AD÷1580079600¬ADE÷1580079600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Club Rosario Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLU¬AE÷Club Rosario Ž¬JA÷KlzGKPdI¬WU÷club-rosario¬WN÷RIV¬AF÷River Plate Ž¬JB÷dEcq3cRp¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷0h8kodR5¬AD÷1580081400¬ADE÷1580081400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banco Provincia Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banco Provincia Ž¬JA÷hW76GD08¬WU÷banco-provincia¬WN÷MUP¬AF÷Mupol Ž¬JB÷WM6AFXFE¬WV÷mupol¬AN÷n¬~AA÷vq7gpGtC¬AD÷1580081400¬ADE÷1580081400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estud. de La Plata Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESK¬AE÷Estud. de La Plata Ž¬JA÷xMUwb5ps¬WU÷estudiantes¬WN÷SKO¬AF÷San Lorenzo Ž¬JB÷GCTscPam¬WV÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷hfsRKtj1¬AD÷1580430600¬ADE÷1580430600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Ž¬JA÷IskZPKYc¬WU÷gimnasia¬WN÷RIV¬AF÷River Plate Ž¬JB÷WpgwPvl4¬WV÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷n9A1rfBO¬AD÷1580515200¬ADE÷1580515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Ž¬JA÷IaWgfNq6¬WU÷san-jose¬WN÷SKO¬AF÷San Lorenzo Ž¬JB÷djVcgsaC¬WV÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷lElp7wlP¬AD÷1580515200¬ADE÷1580515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora Ž¬JA÷QPZ1h1EI¬WU÷villa-dora¬WN÷MUP¬AF÷Mupol Ž¬JB÷4GY5iLTO¬WV÷mupol¬AN÷n¬~AA÷viwNLMze¬AD÷1580517000¬ADE÷1580517000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield Ž¬JA÷pUjRRt4o¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors Ž¬JB÷OKkVQ0Ji¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷8IBcqzdI¬AD÷1580598000¬ADE÷1580598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banco Provincia Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESK¬AF÷Estud. de La Plata Ž¬JB÷OxXke3Ua¬WV÷estudiantes¬WM÷BAN¬AE÷Banco Provincia Ž¬JA÷AZSodqFg¬WU÷banco-provincia¬AN÷n¬~AA÷O6uC2cdt¬AD÷1580598000¬ADE÷1580598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Ž¬JA÷IJMmG46P¬WU÷san-jose¬WN÷MUP¬AF÷Mupol Ž¬JB÷hCDFBOEt¬WV÷mupol¬AN÷n¬~AA÷ITvG1HBn¬AD÷1580598000¬ADE÷1580598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dora Ž¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Dora Ž¬JA÷nZCJArUn¬WU÷villa-dora¬WN÷SKO¬AF÷San Lorenzo Ž¬JB÷QPBN92qg¬WV÷san-lorenzo¬AN÷n¬~
50
Nastavenia upozornení
Upozornenia blokované prehliadačom
Nastavenia
Tmavý režim
Nápoveda: Ste na stránke Liga Women 2020 výsledky v sekcii Volejbal / Argentína. Liga Women 2020 konečné aj priebežné výsledky, Liga Women 2020 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Liga Women 2020 výsledky môžete na eVysledky sledovať viac ako 200 volejbalových súťaží z rôznych krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Liga Women 2020 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!