Pohár ženy 2018/2019 tabuľka, výsledky

Volejbal Poľsko Pohár ženy2018/2019

results
SA÷12¬~ZA÷POĽSKO: Pohár ženy¬ZEE÷MuasUk1p¬ZB÷154¬ZY÷Poľsko¬ZC÷YDpVpy8s¬ZD÷p¬ZE÷SfKCW1H8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_MuasUk1p¬ZJ÷2¬ZL÷/volejbal/polsko/pohar-zeny/¬ZX÷05Poľsko 006Poľsko0050000000186000Pohár ženy 010r ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poľsko¬~AA÷zPZTG63O¬AD÷1542816000¬ADE÷1542816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Energetyk Poznan Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENE¬AE÷Energetyk Poznan Ž¬JA÷pUucUek7¬WU÷energetyk-poznan¬AG÷1¬BA÷23¬BC÷25¬BE÷15¬BG÷15¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Warszawa Ž¬JB÷OKv1TF4D¬WV÷wisla-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷25¬BH÷25¬~AA÷E9oLISYB¬AD÷1542816000¬ADE÷1542816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mazovia Warszawa Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazovia Warszawa Ž¬JA÷GlltYwjr¬WU÷mazovia-warszawa¬AG÷0¬BA÷27¬BC÷20¬BE÷16¬WN÷SOL¬AF÷Solna Wieliczka Ž¬JB÷fumpXc5l¬WV÷solna-wieliczka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷25¬~AA÷6qnHJ8J5¬AD÷1542816000¬ADE÷1542816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nowy Dwor Mazowiecki Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOW¬AE÷Nowy Dwor Mazowiecki Ž¬JA÷WbR8jn69¬WU÷nowy-dwor-mazowiecki¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷25¬WN÷SPA¬AF÷Sparta Warszawa Ž¬JB÷AkQCk6LF¬WV÷sparta-warszawa¬AH÷0¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷17¬~AA÷h0pPHnlI¬AD÷1542816000¬ADE÷1542816000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polonia Swidnica Ž¬ER÷Šestnásťfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polonia Swidnica Ž¬JA÷x4xkWHKf¬WU÷polonia-swidnica¬AG÷0¬BA÷17¬BC÷15¬BE÷15¬WN÷DAB¬AF÷Dabrowa Gornicza Ž¬JB÷j7tgVyz1¬WV÷dabrowa-gornicza¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷25¬~
12
1544417409
4
fixtures
SA÷12¬~ZA÷POĽSKO: Pohár ženy¬ZEE÷MuasUk1p¬ZB÷154¬ZY÷Poľsko¬ZC÷YDpVpy8s¬ZD÷p¬ZE÷SfKCW1H8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_MuasUk1p¬ZJ÷2¬ZL÷/volejbal/polsko/pohar-zeny/¬ZX÷05Poľsko 006Poľsko0050000000186000Pohár ženy 010r ženy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Poľsko¬~AA÷r3IATqmU¬AD÷1544630400¬ADE÷1544630400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dabrowa Gornicza Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAB¬AE÷Dabrowa Gornicza Ž¬JA÷WvBm96zd¬WU÷dabrowa-gornicza¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Warszawa Ž¬JB÷AV9i8Qk2¬WV÷wisla-warszawa¬AN÷n¬~AA÷ETD6UPXN¬AD÷1544630400¬ADE÷1544630400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nowy Dwor Mazowiecki Ž¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOL¬AF÷Solna Wieliczka Ž¬JB÷xIBqAnLk¬WV÷solna-wieliczka¬WM÷NOW¬AE÷Nowy Dwor Mazowiecki Ž¬JA÷OE7uBS5q¬WU÷nowy-dwor-mazowiecki¬AN÷n¬~
12
1544417409
2
Nápoveda: Ste na stránke Pohár ženy 2018/2019 výsledky v sekcii Volejbal / Poľsko. Pohár ženy 2018/2019 konečné aj priebežné výsledky, Pohár ženy 2018/2019 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky Pohár ženy 2018/2019 výsledky môžete na eVysledky sledovať viac ako 200 volejbalových súťaží z rôznych krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Pohár ženy 2018/2019 sú aktualizované automaticky.
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!