BFA 2018 live výsledky, tabuľka

Americký futbal »Brazília » BFA » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷BRAZÍLIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazília¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/brazilia/bfa/¬ZX÷07Brazília 008azília0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazília¬~AA÷2cU67rk4¬AD÷1534026600¬ADE÷1534026600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷nm9Ayhtd¬WU÷corinthians-steamrollers¬AG÷10¬WN÷POR¬AF÷Portuguesa FA¬JB÷Qw8EzCe2¬WV÷portuguesa-fa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬~AA÷lfQ28OZc¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷fui3wEBq¬WU÷flamengo-imperadores¬AG÷0¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷hQ96xYQk¬WV÷minas-locomotiva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬~AA÷pMJB624A¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷4Oweq4a2¬WU÷sao-paulo-storm¬AG÷15¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬JB÷rFxarOE8¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬~AA÷OCIF5MJG¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷xxx3srUE¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷jut7t2qL¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷13¬~AA÷dSBi4iMj¬AD÷1533495600¬ADE÷1533495600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷MDkVKgsc¬WU÷ceara-cacadores¬AG÷14¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷YmgZJDd3¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬~AA÷0dQL9DbT¬AD÷1533492000¬ADE÷1533492000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷AZLC2CRS¬WU÷natal-scorpions¬AG÷0¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷Cr8vbWZq¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬~AA÷IyDm5X6p¬AD÷1533492000¬ADE÷1533492000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬JA÷UJ2qcjkj¬WU÷tropa-campina¬AG÷22¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷8A1mdA4d¬WV÷bulls-potiguares¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬~AA÷K2OuW0B0¬AD÷1533488400¬ADE÷1533488400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷K4uQor3A¬WU÷jaragua-breakers¬AG÷10¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷WvqUp2IG¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬~AA÷YqezTzai¬AD÷1533488400¬ADE÷1533488400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷GCrvJXB9¬WU÷recife-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷f3srIiRF¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷0¬~AA÷Y5SqVKQ6¬AD÷1533488400¬ADE÷1533488400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷Q1rYqMXM¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷7¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷4hsxqtmT¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷biK4Ej2l¬AD÷1533416400¬ADE÷1533416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷b7h9FSub¬WU÷sorriso-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷xbiDEne4¬WV÷campo-grande-predadores¬AH÷13¬~AA÷QuPyXtdf¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷xtjLnOm4¬WV÷santa-maria-soldiers¬AH÷20¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷bkiHm4Yc¬WU÷parana-hp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬~AA÷K0L0FWnr¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷Cjf1HlBo¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷jsg5G8Qi¬WV÷cuiaba-arsenal¬AH÷6¬~AA÷0GvUKhPK¬AD÷1532890800¬ADE÷1532890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷0CQra7eH¬WU÷cuiaba-arsenal¬AG÷6¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷v3PnbRAN¬WV÷sorriso-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬~AA÷GtSfAp5o¬AD÷1532883600¬ADE÷1532883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷tYASqGYF¬WV÷flamengo-imperadores¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷2sCOpdJ9¬WU÷portuguesa-fa¬AG÷10¬~AA÷fXQb94Ki¬AD÷1532869200¬ADE÷1532869200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷A7FWrzlM¬WU÷sao-paulo-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷lbEzrf3S¬WV÷corinthians-steamrollers¬AH÷19¬~
5
1534603863
26
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRAZÍLIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazília¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/brazilia/bfa/¬ZX÷07Brazília 008azília0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazília¬~AA÷ryAzhrYJ¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷Y75a0sI3¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷Cb43a1X9¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷hEJ8DAHf¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷KMtID6AA¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷YPpMCQPG¬WV÷brasilia-templarios¬AN÷n¬~AA÷CzfvSfEc¬AD÷1534622400¬ADE÷1534622400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬JB÷2TpjGVeS¬WV÷tropa-campina¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷OxnnHBtM¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷jaxCCUW0¬AD÷1534698000¬ADE÷1534698000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬JA÷SnpQBpuN¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷6wqUA4fT¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷GUHlUvtD¬AD÷1534698000¬ADE÷1534698000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷pnP4v0ep¬WU÷coritiba-crocodiles¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷OxO8wKAj¬WV÷jaragua-breakers¬AN÷n¬~AA÷6cgrRET3¬AD÷1534698000¬ADE÷1534698000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷8ANIBk4q¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷MDRMA9Jk¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷fLGhTbeJ¬AD÷1534698000¬ADE÷1534698000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷xtCj23mi¬WU÷sao-jose-istepos¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬JB÷jqGf1N2c¬WV÷juventude¬AN÷n¬~AA÷K0cnQYrA¬AD÷1534701600¬ADE÷1534701600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷GzRQ9TYe¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷fRPU8ml2¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷2PniPhbG¬AD÷1534701600¬ADE÷1534701600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷fJV5XWQ2¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷Y9U9Wjt9¬WV÷natal-scorpions¬AN÷n¬~AA÷UBpmmE3k¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬JA÷rwHsz0Ml¬WU÷botafogo-reptiles¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷MTFoZJye¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷OAwdohY1¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷Wbcxdsq8¬WU÷galo-futebol-americano¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷Akdte1bE¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷jLoqlflq¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷Y3VBuMbR¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷zDHwyt7r¬WV÷sao-paulo-storm¬AN÷n¬~AA÷CzzhnYIe¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco da Gama Patriotas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷Ie9fXc67¬WV÷flamengo-imperadores¬WM÷VAS¬AE÷Vasco da Gama Patriotas¬JA÷4h5jYwi1¬WU÷vasco-da-gama-patriotas¬AN÷n¬~AA÷CEQKA81D¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasilia Templarios¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brasilia Templarios¬JA÷vRDrURfi¬WU÷brasilia-templarios¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷xCWoToAc¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~AA÷KOyVHAjj¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷Gd21M6I1¬WU÷ceara-cacadores¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷EsL4LQX7¬WV÷ufersa-petroleiros¬AN÷n¬~AA÷S8o7nMes¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventude¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventude¬JA÷vDGutDWl¬WU÷juventude¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷hGKquXoe¬WV÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷YNRGBln7¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷nXQd6O2p¬WU÷leoes-de-juda¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷QNP05rIj¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷x0nQIjyp¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷fsEhOSmk¬WU÷natal-scorpions¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷YXCdNn3e¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~AA÷tGoeOCDM¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷SWTDVAeF¬WU÷recife-mariners¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷tzYHUUAL¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷Qg4AotBm¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷QTIiwBG7¬WV÷jaragua-breakers¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷nwKmvi11¬WU÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷MR8vi2mQ¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷KO37bLnG¬WU÷timbo-rex¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷dlRzsgHr¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷zi0bNWSS¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬JA÷ObNMTlQR¬WU÷tropa-campina¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷Q79lP8Yr¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AN÷n¬~~
5
1534603863
58
Nápoveda: Ste na stránke BFA 2018 výsledky v sekcii Americký futbal / Brazília. BFA 2018 livescore, konečné aj priebežné výsledky, BFA 2018 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky BFA 2018 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke BFA 2018 sú aktualizované automaticky.