NFL live výsledky, tabuľka

Americký futbal USA NFL2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷t64s3Hhk¬AD÷1546219200¬ADE÷1546219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷AyLRSUSi¬WU÷tennessee-titans¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷4CZURlrb¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷67xz97t8¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷WS6MH4Kj¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷pWf4tlci¬WV÷cleveland-browns¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷QVRYd1mD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷W6gXVfu1¬WU÷denver-broncos¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷EVrxVEf7¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷x6go65QQ¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷OKElLwRr¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷6q4gKctk¬WV÷oakland-raiders¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷IPEKK4uK¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷MoqWjdHQ¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷15¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷4AlRix2K¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷CSNUcsY6¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷hGfTWzQf¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷OtjPXGAl¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷rmWD1PYs¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷Kn8cJHee¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷E971IyB1¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷vZFGLpQD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷CG1uUY9D¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷QJkNhInE¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷8¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷lW7k1eN1¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷vVRsPnSG¬WU÷washington-redskins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷YiRoO6sN¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷SM6g0Fx8¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷CrQkNQdT¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷hx8IIp5p¬WV÷miami-dolphins¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷f98o2y8e¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷r3YYQ8c4¬WU÷green-bay-packers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷QRNwQSCA¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷vLzr7oBK¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷ILnHwnsA¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷neiLx6dG¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷U3YPbNI0¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷v9EhwwmR¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷pjiLYder¬WV÷new-york-jets¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷MwVH0qll¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷h065HeQ7¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷hhCttu38¬WV÷carolina-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷13¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷jDZLa33f¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷WrBpuaIE¬WU÷new-york-giants¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷11¬BG÷17¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷Q5AlvJXK¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷pbyv8ReE¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷d6b8u8Cc¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AG÷32¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷12¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷vVmDvSR3¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷17¬BH÷10¬AW÷1¬~ZA÷USA: NFL - play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/americky-futbal/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000243000NFL - play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷n9QCcuSa¬AD÷1548027600¬ADE÷1548027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷QXG98GXn¬WU÷kansas-city-chiefs¬AZ÷0¬AG÷31¬AT÷31¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷24¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷4OFD7zmg¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷37¬AU÷31¬BJ÷6¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷xbJPfwCI¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Semifinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷EFOR2C1O¬WU÷new-orleans-saints¬AZ÷0¬AG÷23¬AT÷23¬BI÷0¬BA÷13¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷h6NV1WGU¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷26¬AU÷23¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷MXRGBFUn¬AD÷1547415600¬ADE÷1547415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷2aDSAtmq¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷G2HW902k¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷foQO9gaa¬AD÷1547402700¬ADE÷1547402700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷QXbNWN92¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷4OcRVsP8¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷0OQKAZqg¬AD÷1547342100¬ADE÷1547342100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷bR6y9KHe¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷xI5u8vX1¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷22¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷8¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷l8Bkqpcl¬AD÷1547328900¬ADE÷1547328900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Štvrťfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷MBlIVjFJ¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷zFhMUAUP¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷EseQVQDl¬AD÷1546810800¬ADE÷1546810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷G6LcOCyk¬WU÷chicago-bears¬AG÷15¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷U9P1NWje¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷zidMW6br¬AD÷1546797900¬ADE÷1546797900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷pKbQtLiG¬WU÷baltimore-ravens¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷MqMgPhMr¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷WIkVUpTf¬AD÷1546737300¬ADE÷1546737300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷CYE6Mj61¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷jPDALAL7¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷8¬BH÷8¬AW÷1¬~AA÷EHBZd3Cm¬AD÷1546724100¬ADE÷1546724100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Osemfinále¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷dKLNGRYn¬WU÷houston-texans¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷ANPRFolg¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~
5
1548231165
331
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL - play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/americky-futbal/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000243000NFL - play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷fZcVtzul¬AD÷1549236600¬ADE÷1549236600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷KUn5rmwo¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷YXzm7WFo¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NFL - Zápas hviezd¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷phOf2OAa¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/americky-futbal/usa/nfl/¬ZX÷08USA 003......0000000000326000NFL - Zápas 018hviezd000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷S22PG9w2¬AD÷1548619200¬ADE÷1548619200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NFC¬ER÷Finále¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NFC¬AE÷NFC¬JA÷8Qu9jUsH¬WU÷nfc¬WN÷AFC¬AF÷AFC¬JB÷lxc6klcN¬WV÷afc¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1548231165
2
Nápoveda: Ste na stránke NFL výsledky v sekcii Americký futbal / USA. NFL livescore, konečné aj priebežné výsledky, NFL tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NFL výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke NFL sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!