NFL live výsledky, tabuľka

Americký futbal USA NFL2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/usa/nfl/¬ZX÷07USA 003......0020000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷0ANVdnVM¬AD÷1542676500¬ADE÷1542676500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷vFBVrDr9¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷13¬BC÷10¬BE÷17¬BG÷14¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷YyBZsXcF¬WV÷kansas-city-chiefs¬AH÷51¬BB÷7¬BD÷16¬BF÷7¬BH÷21¬AW÷1¬~AA÷M1TsbyAa¬AD÷1542590400¬ADE÷1542590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷CSJRegNj¬WU÷chicago-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷3¬BC÷11¬BE÷0¬BG÷11¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷EXcAKx0i¬WV÷minnesota-vikings¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷17¬AW÷1¬~AA÷xWx62j1o¬AD÷1542576300¬ADE÷1542576300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷S4T98W6d¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷10¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷t8HiXFqc¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷4rUMb80A¬AD÷1542575100¬ADE÷1542575100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷t8gqNVLk¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷21¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷zVhmMkyd¬WV÷oakland-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷ALUIalo4¬AD÷1542575100¬ADE÷1542575100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷MNCCSibS¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷22¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷3¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷S4kuOB6q¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷lGqOw7Op¬AD÷1542564000¬ADE÷1542564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷Wxz1Ahxp¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷19¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷lEU59Cij¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷16¬AW÷1¬~AA÷GOSoceP5¬AD÷1542564000¬ADE÷1542564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷hOdEJdFc¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷8¬BG÷3¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷0ldIIGU3¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷CjMfeZgI¬AD÷1542564000¬ADE÷1542564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷z7lVFEEM¬WU÷detroit-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷UTmZEYTS¬WV÷carolina-panthers¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷12¬AW÷1¬~AA÷URWkdFvC¬AD÷1542564000¬ADE÷1542564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷vueMHzpA¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷M3pRGfaG¬WV÷tennessee-titans¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷rZSQcSFG¬AD÷1542564000¬ADE÷1542564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷0OCRqgT2¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷14¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷ELiiL9j2¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷7¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷boRE0UVc¬AD÷1542564000¬ADE÷1542564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷Ec94UDTF¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷14¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷rXD8TXrM¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷35¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷21¬AW÷1¬~AA÷GMyA1AGi¬AD÷1542564000¬ADE÷1542564000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷hrLeWZb3¬WU÷washington-redskins¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷z7A0VgE9¬WV÷houston-texans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷rBUwaHfg¬AD÷1542331200¬ADE÷1542331200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷tpTe1FaT¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷bPFNdZ7p¬WV÷green-bay-packers¬AH÷24¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷2aDt0cum¬AD÷1542071700¬ADE÷1542071700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷10. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷pIZn3yVG¬WU÷san-francisco-49ers¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷2gUi2epN¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷10¬BH÷7¬AW÷1¬~~
5
1542746508
226
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/usa/nfl/¬ZX÷07USA 003......0020000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷v1MZe6pT¬AD÷1542907800¬ADE÷1542907800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷SxT7POsl¬WV÷chicago-bears¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷pEw3Q4Ss¬WU÷detroit-lions¬AL÷{"1":[{"TVI":189,"BU":"http:\/\/www.sport1tv.cz\/","BN":"Sport 2 (\u010cesko\/Slovensko)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dt91iQhp¬AD÷1542922200¬ADE÷1542922200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷6TRBOrcf¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷z3WFN2C0¬WV÷washington-redskins¬AL÷{"1":[{"TVI":189,"BU":"http:\/\/www.sport1tv.cz\/","BN":"Sport 2 (\u010cesko\/Slovensko)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AqD5jp8j¬AD÷1542936000¬ADE÷1542936000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷EgVJMMR6¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷dIKOLtsD¬WV÷atlanta-falcons¬AL÷{"1":[{"TVI":189,"BU":"http:\/\/www.sport1tv.cz\/","BN":"Sport 2 (\u010cesko\/Slovensko)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷O63aCRU9¬AD÷1543168800¬ADE÷1543168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷SdegyMt0¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷ALpbztd6¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ClilFTpi¬AD÷1543168800¬ADE÷1543168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷MeCAqpZJ¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷8hOSK0dJ¬WU÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jujhEm0c¬AD÷1543168800¬ADE÷1543168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷0nBEr4lQ¬WU÷carolina-panthers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷ttgsvOds¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pG4eD7F3¬AD÷1543168800¬ADE÷1543168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷KWiowrCm¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷Egikx2Rg¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EedC9PES¬AD÷1543168800¬ADE÷1543168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷GMaIyjht¬WU÷new-york-jets¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷AqaMzA7n¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KYd8A5aM¬AD÷1543168800¬ADE÷1543168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷zTsAXwtP¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷v18jtWqP¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷G4rv5qNq¬AD÷1543168800¬ADE÷1543168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷lzbQZTMh¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷6BhVYmxa¬WV÷san-francisco-49ers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Yuwq43xj¬AD÷1543179900¬ADE÷1543179900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷p2iZX7i5¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷vPjwXR6B¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CWym3Nid¬AD÷1543181100¬ADE÷1543181100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷xA9tWoMH¬WU÷denver-broncos¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷KYboV5yO¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6Vh4BopG¬AD÷1543181100¬ADE÷1543181100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷lCq2ZaBC¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷dxq6YJQI¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QZPUR6Ud¬AD÷1543195200¬ADE÷1543195200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷bPckUPjU¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷Acvek9Mu¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xATYQQq3¬AD÷1543281300¬ADE÷1543281300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷llwalTyn¬WU÷houston-texans¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷WCS3mmih¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1542746508
95
Nápoveda: Ste na stránke NFL výsledky v sekcii Americký futbal / USA. NFL livescore, konečné aj priebežné výsledky, NFL tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NFL výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke NFL sú aktualizované automaticky.