NCAA 2020/2021 live výsledky, tabuľka

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Americký futbal USA

NCAA
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6eK5KiFU¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/usa/ncaa/¬ZX÷08USA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷OO4cpXPD¬AD÷1606622400¬ADE÷1606622400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawaii¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606633533¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEV¬AF÷Nevada¬JB÷fqhM2TuL¬WV÷nevada¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬OB÷8EB8MkPq-vmAFFQK6.png¬WM÷HAW¬AE÷Hawaii¬JA÷08wJ39QE¬WU÷hawaii¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷pfYrRKS0-UTragPLk.png¬~AA÷CA4idQsU¬AD÷1606611600¬ADE÷1606611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606625321¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TCU¬AF÷TCU¬JB÷llbbTr2p¬WV÷tcu¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷59¬BB÷24¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷14¬OB÷8dkKhFVH-byFGqgRg.png¬WM÷KAN¬AE÷Kansas¬JA÷W8BWXOgT¬WU÷kansas¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷6¬BC÷6¬BE÷8¬BG÷3¬OA÷prMr7z6k-2kiOI06b.png¬~AA÷t2OCF03P¬AD÷1606611600¬ADE÷1606611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UCLA¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606623599¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona¬JB÷Ik7HqZGh¬WV÷arizona¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬OB÷Qq2nNN76-zaa7A8wb.png¬WM÷UCL¬AE÷UCLA¬JA÷OS7DpF1n¬WU÷ucla¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷7¬OA÷xQ8LO5Sq-INSljeaC.png¬AM÷Zrušené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷CMt1qJAG¬AD÷1606609800¬ADE÷1606609800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606620953¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷Georgia¬JB÷hp19a018¬WV÷georgia¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷45¬BB÷21¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷7¬OB÷O6KhZK6k-MDGCpZBm.png¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬JA÷vsDRzHO7¬WU÷south-carolina¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷6¬OA÷WEdIaOQq-A3bMCeOj.png¬~AA÷xvcGcQh1¬AD÷1606609800¬ADE÷1606609800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606622275¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷00JWhuaj¬WU÷washington¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷17¬BG÷7¬OA÷d2BlI2lC-8InqVgC0.png¬WN÷UTA¬AF÷Utah¬JB÷6wKSgLqp¬WV÷utah¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷za3IQhVH-h8JeXaLi.png¬AM÷Zrušené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷GI5M9qCT¬AD÷1606608000¬ADE÷1606608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baylor¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606620510¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas State¬JB÷jycDsZMf¬WV÷kansas-state¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷14¬OB÷Auvzfa96-QapiTXtD.png¬WM÷BAY¬AE÷Baylor¬JA÷dEc9rF7l¬WU÷baylor¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷6¬BC÷0¬BE÷9¬BG÷17¬OA÷EFH6vO5k-2an3aaxQ.png¬~AA÷dSLrVSk6¬AD÷1606608000¬ADE÷1606608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606622736¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUK¬AF÷Duke¬JB÷QLop7o4A¬WV÷duke¬GRB÷0¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷19¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷ENBFPdS0-vBGRvQ6d.png¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬JA÷Wbnt8Rl4¬WU÷georgia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷14¬OA÷bueOsXQq-KWlWGvyB.png¬~AA÷CbviXlYK¬AD÷1606608000¬ADE÷1606608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606619080¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬JB÷COKqRzWM¬WV÷memphis¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬OB÷AmM0oiAN-8rIQITG0.png¬WM÷NAV¬AE÷Navy¬JA÷I1LuSGGG¬WU÷navy¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷Y9eF4jS0-h8JeXaLi.png¬~AA÷KEEk9XxG¬AD÷1606608000¬ADE÷1606608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas A&M¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606622522¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LSU¬AF÷LSU¬JB÷2konGgTJ¬WV÷lsu¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬OB÷8Uplf1WH-ShAIX7kd.png¬WM÷TEX¬AE÷Texas A&M¬JA÷EZi4iAjJ¬WU÷texas-a-m¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷zFZ4ighT-l2BEYmzj.png¬~AA÷pSbENurj¬AD÷1606602600¬ADE÷1606602600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606615117¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado¬JA÷vqWzurW6¬WU÷colorado¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷3¬OA÷6NRNdUA6-KKWioSTS.png¬WN÷DIE¬AF÷San Diego State¬JB÷tbDXuOG0¬WV÷san-diego-state¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷nXJ3rKWH-tnRTEloK.png¬~AA÷bZfPf9KT¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston College¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606608683¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Louisville¬JB÷b5SHTFCe¬WV÷louisville¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷14¬OB÷OxN21FQq-QufEGNEa.png¬WM÷BOS¬AE÷Boston College¬JA÷4rTDUeck¬WU÷boston-college¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷14¬OA÷WAxfBuSq-CUTWtCS9.png¬~AA÷GMeYQsnS¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ole Miss¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606610254¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi St.¬JB÷tSzHjwms¬WV÷mississippi-st¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷10¬OB÷Ie8j0WPq-rNH8oFds.png¬WM÷OLE¬AE÷Ole Miss¬JA÷OnlkeJvQ¬WU÷ole-miss¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷10¬OA÷n7ECoPT0-YHa68xFt.png¬~AA÷p8jCOvuR¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Purdue¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606610706¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RUT¬AF÷Rutgers¬JB÷l6e2Ew8p¬WV÷rutgers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷13¬BD÷0¬BF÷21¬BH÷3¬OB÷0b0MNuU0-tUXmn8EM.png¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷WQ8zJJaT¬WU÷purdue¬GRA÷0¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷16¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷QTabYEkC-MkWxgcFg.png¬~AA÷Ychl53Kp¬AD÷1606595400¬ADE÷1606595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alabama¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606607147¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬JB÷b10LuDi7¬WV÷auburn¬GRB÷0¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷7¬OB÷Ei95c286-UBRvujcM.png¬WM÷ALA¬AE÷Alabama¬JA÷UReHtgx1¬WU÷alabama¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷42¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬OA÷6cYXE1CN-2NWxiyZJ.png¬~AA÷QBHc7B7S¬AD÷1606595400¬ADE÷1606595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Appalachian State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606606761¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRO¬AF÷Troy¬JB÷4IZP8BLg¬WV÷troy¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷Ontzm97k-80sl9fB5.png¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬JA÷AezM9i6m¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷47¬BA÷21¬BC÷13¬BE÷13¬BG÷0¬OA÷dW3j4US0-bJZwGrkb.png¬~AA÷U1iaTHLL¬AD÷1606595400¬ADE÷1606595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606609666¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷6eDibg82¬WV÷pittsburgh¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷YPL1y05k-jLSztWsG.png¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷vkP9Z9V1¬WU÷clemson¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷52¬BA÷31¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷4URXKAS0-8InqVgC0.png¬~AA÷WSKkjtti¬AD÷1606595400¬ADE÷1606595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606608842¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷GW5YPFMQ¬WV÷northwestern¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷x4gY9HRq-GICOsXe6.png¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷M96UQe7K¬WU÷michigan-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷12¬OA÷0Gdj2sA6-W43239EO.png¬~AA÷6osG6JaK¬AD÷1606593600¬ADE÷1606593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arkansas State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606606821¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Alabama¬JB÷EFaJBJzr¬WV÷south-alabama¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷10¬OB÷bFdU8dT0-bglLbNzi.png¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas State¬JA÷MN7iGaSQ¬WU÷arkansas-state¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷U7ZazWmC-INSljeaC.png¬~AA÷KhNj0Hxl¬AD÷1606593600¬ADE÷1606593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisiana-Monroe¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606606151¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬JB÷n13KVvSD¬WV÷louisiana-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷70¬BB÷21¬BD÷28¬BF÷7¬BH÷14¬OB÷hffvuPne-KWlWGvyB.png¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana-Monroe¬JA÷Yq0w7ekD¬WU÷louisiana-monroe¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷6¬OA÷nVIf63WH-0tVthHUa.png¬~AA÷OMyL5wFQ¬AD÷1606593600¬ADE÷1606593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas State Bobcats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606604311¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷nTcR9c5f¬WV÷coastal-carolina¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷49¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷OQHXtC6k-pduFNI0m.png¬WM÷TEX¬AE÷Texas State Bobcats¬JA÷h6bNAwjl¬WU÷texas-state-bobcats¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬OA÷CrUGJmjC-EHEIucLu.png¬~AA÷2yF7dZyD¬AD÷1606593600¬ADE÷1606593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTSA¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606605526¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTS¬AE÷UTSA¬JA÷CUVB88QH¬WU÷utsa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷49¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷14¬OA÷tpDSzWjC-WpwCNCat.png¬WN÷NOR¬AF÷North Texas¬JB÷6iVF7SuO¬WV÷north-texas¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷7¬OB÷SS0r1oS0-nZGUHmW6.png¬~AA÷lhuHDJWo¬AD÷1606586400¬ADE÷1606586400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Akron¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606597343¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami (Oh)¬JB÷2PPzGlv5¬WV÷miami-oh¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷A933I4BN-ABCAZTKq.png¬WM÷AKR¬AE÷Akron¬JA÷82QWGUOb¬WU÷akron¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬OA÷EJXCdIUH-48YUfJps.png¬~AA÷W27ZdYpg¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606596356¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷pEKRr1zj¬WV÷kent-state¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷10¬OB÷jmDvFKQq-raXYgw0m.png¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬JA÷jiLNqsLq¬WU÷buffalo¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷70¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷21¬OA÷v11YFX76-dhOpgH6i.png¬~AA÷MN0nYbge¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷East Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606595862¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SMU¬AF÷Southern Methodist¬JB÷dKlgaPyT¬WV÷southern-methodist¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷17¬BH÷14¬OB÷UwxtMThT-G4orExLT.png¬WM÷EAS¬AE÷East Carolina¬JA÷2ckk05MM¬WU÷east-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷52¬BA÷21¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷7¬OA÷ANkgRpkC-EN5f5VqC.png¬~AA÷xltcmYQ2¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606594428¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬JB÷v5i4c3Hn¬WV÷kentucky¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷GhZNs8jT-UBRvujcM.png¬WM÷FLO¬AE÷Florida¬JA÷AVn0bq2t¬WU÷florida¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷17¬BG÷3¬OA÷GluwWu8k-EDjXXeSs.png¬~AA÷QVNn1cNs¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia State Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606593878¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GES¬AF÷Georgia Southern¬JB÷fg1Z7yz7¬WV÷georgia-southern¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬OB÷WrqdhZ7k-hEK1AMGr.png¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬JA÷0W1V8HK0¬WU÷georgia-state-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷17¬OA÷SYdRskBN-EwW4j3ct.png¬~AA÷dnAH2cI7¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606594996¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maryland¬JB÷pxo9P3Go¬WV÷maryland¬GRB÷0¬AH÷11¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷8¬OB÷vswy7vRq-l2TQt9rK.png¬WM÷IND¬AE÷Indiana¬JA÷WYdR0Kwo¬WU÷indiana¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷10¬OA÷UZL1t9Qq-6HfCL2Mu.png¬~AA÷QgSULyQb¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606594969¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penn State¬JB÷QZ2NW7f1¬WV÷penn-state¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷7¬OB÷hSy9HojC-C445xxKQ.png¬WM÷MIC¬AE÷Michigan¬JA÷WC3JXmue¬WU÷michigan¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬OA÷ATi7cOoe-tEVtjelQ.png¬~AA÷SWwuuAYr¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Missouri¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606593622¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vanderbilt¬JB÷lIZqAt1h¬WV÷vanderbilt¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷nmO0tmme-WbIaWJzb.png¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬JA÷feztBMon¬WU÷missouri¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷6¬BG÷14¬OA÷plceCCne-QXZTgrmG.png¬~AA÷WbXoxDRG¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ohio¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606594364¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOW¬AF÷Bowling Green¬JB÷thMVeNXK¬WV÷bowling-green¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷nXHdvLhT-h8yTsBb4.png¬WM÷OHI¬AE÷Ohio¬JA÷nVMRd3IE¬WU÷ohio¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷52¬BA÷21¬BC÷24¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷8nAwNsS0-Y9k3qfPI.png¬~AA÷8GAeSjGr¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606596056¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Tech¬JB÷IBUZXAE3¬WV÷texas-tech¬GRB÷0¬AH÷44¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷13¬OB÷pUphTBjC-f9BStiBC.png¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷OlVVYjac¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷50¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷9¬OA÷0bChFcgT-fe6Ny0Ii.png¬~AA÷CtH3dp0t¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606596454¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina State¬JB÷2FCiZI5g¬WV÷north-carolina-state¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷36¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷13¬BH÷9¬OB÷2VvhOClC-jwpef56q.png¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬JA÷8vblzajm¬WU÷syracuse¬GRA÷0¬AG÷29¬BA÷7¬BC÷15¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷h4XQd7me-4jqeSidJ.png¬~AA÷Kf2PS3HF¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606596251¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Ball State¬JB÷IkcaYeXC¬WV÷ball-state¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷C46HqlPq-GpX99dTp.png¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬JA÷OSceZyI6¬WU÷toledo¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷15¬OA÷n1Rtmq96-QFztlUqA.png¬~AA÷MVKg1Zo8¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606594845¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬JB÷WYp1FOEK¬WV÷northern-illinois¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷KrFdPUUH-ttjSHKL4.png¬WM÷WES¬AE÷Western Michigan¬JA÷xCocG4aE¬WU÷western-michigan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷10¬OA÷zctQnq86-KjcSIz1A.png¬AM÷Zrušené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷xS6IAPdN¬AD÷1606523400¬ADE÷1606523400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oregon State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606537578¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORE¬AF÷Oregon¬JB÷pvf5qehr¬WV÷oregon¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷MaRfDdQq-82QrvACS.png¬WM÷ORE¬AE÷Oregon State¬JA÷hrWy1NNF¬WU÷oregon-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷22¬OA÷KbpnyzU0-nc3PPJF4.png¬AM÷Zrušené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷tYKHhHHe¬AD÷1606512600¬ADE÷1606512600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷California¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606524669¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stanford¬JB÷WpB1v0OT¬WV÷stanford¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷0¬OB÷EN1ShwWH-fZQvi2pI.png¬WM÷CAL¬AE÷California¬JA÷xOBcut9N¬WU÷california¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬OA÷drXX92AN-0KHNu6ij.png¬~AA÷re6eQBYs¬AD÷1606510800¬ADE÷1606510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606524378¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷C4dZiCR2¬WV÷central-michigan¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷25¬OB÷6ZwwRt6k-nPyxkAU3.png¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷Ol3iTSl2¬WU÷eastern-michigan¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷3¬OA÷rkIU7HVH-nFUrk5lg.png¬~AA÷xtn0rZVa¬AD÷1606510800¬ADE÷1606510800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UNLV¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606522927¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNL¬AE÷UNLV¬JA÷fmfegfht¬WU÷unlv¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬OA÷ELGa8oBN-n7I0K2f5.png¬WN÷WYO¬AF÷Wyoming¬JB÷OMbahE7n¬WV÷wyoming¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷45¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷21¬BH÷7¬OB÷KG4PRYU0-df3rZTYH.png¬~AA÷zuheUc6F¬AD÷1606509000¬ADE÷1606509000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606521286¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOT¬AF÷Notre Dame¬JB÷0bQ5zjGe¬WV÷notre-dame¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷YmQqdv86-t2oZLAjp.png¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷6yR1yW0k¬WU÷north-carolina¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷ABWdkzXH-h4kyXFsl.png¬~AA÷8KdrZvvk¬AD÷1606509000¬ADE÷1606509000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606524225¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Florida¬JB÷O6jo1o7G¬WV÷central-florida¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷58¬BB÷14¬BD÷17¬BF÷14¬BH÷13¬OB÷CIaAJQlC-MDGCpZBm.png¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷Gtis2RiA¬WU÷south-florida¬GRA÷0¬AG÷46¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷18¬OA÷Ct4hv5iT-n9omUDR6.png¬~AA÷4UMtHxrN¬AD÷1606500000¬ADE÷1606500000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606512194¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska¬JB÷WhLxKt1r¬WV÷nebraska¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷M1Iz08Pq-URmuWZdf.png¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬JA÷EDYAOMhR¬WU÷iowa¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬OA÷YNbeBnlC-8YxYkjFc.png¬~AA÷lWJR1UDh¬AD÷1606496400¬ADE÷1606496400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty Flames¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606507222¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAS¬AF÷Massachusetts¬JB÷riFmMRfH¬WV÷massachusetts¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷tKtB7mAN-EoO4Dkyq.png¬WM÷LIB¬AE÷Liberty Flames¬JA÷lUFqN7uB¬WU÷liberty-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷45¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷0¬OA÷GdUGwsA6-v7zLFZfF.png¬~AA÷nVB7FvP8¬AD÷1606496400¬ADE÷1606496400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606509222¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa State¬JB÷tvmRfL8A¬WV÷iowa-state¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷10¬OB÷nadH9vAN-UsvUjWai.png¬WM÷TEX¬AE÷Texas¬JA÷nHmNe1g4¬WU÷texas¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷13¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷M1UxjdAN-fgBoSDwR.png¬~AA÷WbgHihR3¬AD÷1606435200¬ADE÷1606435200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606448779¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico¬JB÷fF8l1I90¬WV÷new-mexico¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷80mbMejC-fP1H1mE9.png¬WM÷UTA¬AE÷Utah State¬JA÷nk9p2bff¬WU÷utah-state¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷41¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷28¬BG÷7¬OA÷WjOFyGR0-O8ma0uNJ.png¬AM÷Zrušené z bezpečnostných dôvodov.¬~~
443
fixtures
SA÷5¬~ZA÷USA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷6eK5KiFU¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/usa/ncaa/¬ZX÷08USA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷fT4VfM08¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬JB÷SMVIFpM9¬WV÷tulsa¬GRB÷0¬OB÷SlhY4IPq-jwpef56q.png¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬JA÷YaWEGQ63¬WU÷houston¬GRA÷0¬OA÷vRYw9BA6-vXTpiyp6.png¬~AA÷4U0o8dHr¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OHI¬AF÷Ohio State¬JB÷IwXb9KN3¬WV÷ohio-state¬GRB÷0¬OB÷MNVxYzT0-IPXKqEri.png¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬JA÷OGXfA08c¬WU÷illinois¬GRA÷0¬OA÷zyYNaZVH-W43239EO.png¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷baQtBg83¬AD÷1606582800¬ADE÷1606582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Missouri¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas¬JB÷SIkhfC60¬WV÷arkansas¬GRB÷0¬OB÷xtofkine-SfohqUAp.png¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬JA÷Yejlehif¬WU÷missouri¬GRA÷0¬OA÷plceCCne-QXZTgrmG.png¬~AA÷tSDBegiJ¬AD÷1606586400¬ADE÷1606586400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606587034¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬JA÷IRYJ6neU¬WU÷rice¬GRA÷0¬OA÷Kl8txj8k-YF0L07TF.png¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷fmAPRVQu¬WV÷utep¬GRB÷0¬OB÷nJGNyOA6-GpX99dTp.png¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷2Zq1GTSo¬AD÷1606588200¬ADE÷1606588200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Middle Tennessee St¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Atlantic¬JB÷l8lhkQO3¬WV÷florida-atlantic¬GRB÷0¬OB÷0dVdpyVH-QFztlUqA.png¬WM÷MID¬AE÷Middle Tennessee St¬JA÷foklj69c¬WU÷middle-tennessee-st¬GRA÷0¬OA÷Ey3cXljT-dQH0x7uA.png¬~AA÷SQvsaJvS¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Arizona State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah¬JB÷baivp4fh¬WV÷utah¬GRB÷0¬OB÷za3IQhVH-h8JeXaLi.png¬WM÷ARI¬AE÷Arizona State¬JA÷4xhzopun¬WU÷arizona-state¬GRA÷0¬OA÷YZpO7NBN-S0tvhRw7.png¬AM÷Zrušené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷xjPpADN9¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Carolina¬JB÷zqg0hjyD¬WV÷south-carolina¬GRB÷0¬OB÷WEdIaOQq-A3bMCeOj.png¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷tMgdgWL6¬WU÷clemson¬GRA÷0¬OA÷4URXKAS0-8InqVgC0.png¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷rRxjwNaI¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisville¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷xxHOJw66¬WU÷louisville¬GRA÷0¬OA÷OxN21FQq-QufEGNEa.png¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬JB÷6BLSIcLC¬WV÷wake-forest¬GRB÷0¬OB÷0rCR3g6k-QPFYG7oD.png¬~AA÷Gp0jXI81¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Temple¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷S2uPg3aj¬WV÷cincinnati¬GRB÷0¬OB÷fk1ffpXH-f7pqQBkj.png¬WM÷TEM¬AE÷Temple¬JA÷YutLfqpp¬WU÷temple¬GRA÷0¬OA÷b1UtP6UH-pOJ3mtQq.png¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷fyafWxO7¬AD÷1606597200¬ADE÷1606597200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tulane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬JB÷f9XAH6ic¬WV÷memphis¬GRB÷0¬OB÷AmM0oiAN-8rIQITG0.png¬WM÷TUL¬AE÷Tulane¬JA÷6gvThNEd¬WU÷tulane¬GRA÷0¬OA÷dKSkkO76-lUcTbobS.png¬~AA÷WlIg8ihM¬AD÷1606609800¬ADE÷1606609800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vanderbilt¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee¬JB÷bLWHAXjs¬WV÷tennessee¬GRB÷0¬OB÷ADchpE76-h4kyXFsl.png¬WM÷VAN¬AE÷Vanderbilt¬JA÷ttpjFDrQ¬WU÷vanderbilt¬GRA÷0¬OA÷nmO0tmme-WbIaWJzb.png¬~AA÷8hj3SyyS¬AD÷1606611600¬ADE÷1606611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Florida State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬JB÷v9BadXxF¬WV÷virginia¬GRB÷0¬OB÷SfoHlY9N-ObhKJtih.png¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬JA÷pnCecDN8¬WU÷florida-state¬GRA÷0¬OA÷MNkDrpVH-tdvP0b16.png¬AM÷Odložené z bezpečnostných dôvodov.¬~AA÷tQr5Fmrh¬AD÷1606836600¬ADE÷1606836600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte¬JA÷2BhdlpvA¬WU÷charlotte¬GRA÷0¬OA÷zwBPfBU0-KChTjmT6.png¬WN÷WES¬AF÷Western Kentucky¬JB÷dYi0m4gG¬WV÷western-kentucky¬GRB÷0¬OB÷GUzDQmS0-C2e9Xogg.png¬AN÷y¬~AA÷KpRSD0ic¬AD÷1607115600¬ADE÷1607115600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USC¬AE÷USC¬JA÷QsFCRGvG¬WU÷usc¬GRA÷0¬OA÷hjpXAS86-YyQdlZTO.png¬WN÷WAS¬AF÷Washington State¬JB÷4YDGQzfM¬WV÷washington-state¬GRB÷0¬OB÷baDVPVoe-Sj1wYHHG.png¬AN÷n¬~~
102
reklama
reklama
Nastavenia upozornení
Prehliadač blokuje upozornenia
Nastavenia
Tmavý režim
reklama
Nápoveda: Ste na stránke NCAA 2020/2021 výsledky v sekcii Americký futbal / USA. NCAA 2020/2021 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NCAA 2020/2021 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na FlashScore.sk. Okrem stránky NCAA 2020/2021 výsledky môžete na FlashScore.sk sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke NCAA 2020/2021 sú aktualizované automaticky.
Ukáž viac
Mobilné aplikácie
Naša mobilná aplikácia je optimalizovaná pre váš telefón. Stiahnite si ju zdarma!
mockup